ИграйМойГормон• 10 марта 2024
Чоловік не вітає зі святами, річницею шлюбу.
Важко, немає з ким поговорити на цю тему. Незнаю як далі бути.Піти не можу від нього зараз ,бо діти, та і немає куди. Таке відчуття, що він кайфує, коли принижує мене такими вчинками, словами.Як себе вести, що казати, в кого був подібний досвід?
ИграйМойГормон
• 10 марта 2024
Ответ дляТворог для розжига
А когда встречались витал?
Так, і піклувався.
Морковку дай• 10 марта 2024
Забити на нього х#р.
Дистанціюватися, дити як з сусідом по квартирі, займатися своїми справами і життям.
Повелитель бітка• 10 марта 2024
А раніше як було? Якщо чесно я сама не пам´ятаю річницю знайомства, шлюбу. Але ДН, НР то святе, сама готую подарунок і чекаю у відповідь
НЛОша• 10 марта 2024
Заздалегідь кажіть як хочете відсвяткувати і провести цей день.
Проблема в стосунках тільки в цьому?
ИграйМойГормон
• 10 марта 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Раніше, на початку стосунків гуляли разом, розмовляли багато, вітав.Я нагадала , що річниця , як нечує.
З 8 березня ні слова також.
НЛОша• 10 марта 2024
Ответ дляМорковку дай
Забити на нього х#р.
А нахіба так жити?
НЛОша• 10 марта 2024
Ответ дляИграйМойГормон
З 8 березня ні слова також.
То спитайте прямо ’де мої квіти’?
Дайте ссилку на подарунок.
Скажіть, що чекаєте від нього в цей день.
Вы взагалі спілкуєтесь?
Дайте ссилку на подарунок.
Вы взагалі спілкуєтесь?
ИграйМойГормон
• 10 марта 2024
Ответ дляНЛОша
Проблема в стосунках тільки в цьому?
Казала завчасно, а він : ти що книжок начиталася, навіщо це нам.
Після цього не хочеться інтиму, я відмовляюся, він нервує, звинувачує мене, замкнуте коло .
Завтра не пью• 10 марта 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Терпіть все заради дітей. Діточки то ж святе, у них має бути тато і все одно, як він відноситься до мами
Морковку дай• 10 марта 2024
Ответ дляНЛОша
А нахіба так жити?
То ви мене питаєте?Автор пише, що їй нема куди йти.
Мстящий за Зайца• 10 марта 2024
Ви від нього фінансово залежите? Якщо ні, влаштувати собі свято, купіть квіти собі, парфуми, тортик, замовте собі суші. Сядьте і собі влаштуйте свято, нехай він це побачить, його питання ігноруйте.. якщо висновки не зробить, то нажаль лікувати такі відносини марно((
НЛОша• 10 марта 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Пояснювали, що для вас це важливо?
Любий, мені такий формат не підходить. Читала я книжки чи ні, але я хочу так і так. Будь ласкавий так зробити. Мені буде дуже приємно.
Бо я маю враження, що ти спеціально так робиш, аби зробити мені боляче. Це мене засмучує.
Описуйте йому свої почуття. Це ж найближча вам людина, спілкуйтесь з ним
НЛОша• 10 марта 2024
Ответ дляМорковку дай
То ви описали прям мрачний варіант.
А жити то коли?
Ну можна ж на зйомну квартиру піти. Варіанти завжди є.
Але для початку можна і поговорити з чоловіком. Навряд чи проблема їх стосунків от тільки в цьому. А в іншому прям ідилія
А жити то коли?
ИграйМойГормон
• 10 марта 2024
Ответ дляЗавтра не пью
В тому і справа, що терпіти не хочу.
Таке відчуття, що виживає, але щоб пішла з дітьми, а він буде ’чудовий ’ тато на вихідний.Тому поки не йду, розумію, що тягнути роботу, оренду, дітей , чи можу, яка буду, як загнана кобила, а він відпочивший , прийде тільки ’вершки’ збирати на готовий дітей.
Повелитель бітка• 10 марта 2024
Ответ дляИграйМойГормон
З 8 березня ні слова також.
Ви про це прямо розмовляли? Що от минулого року і квіти і подарунок, а наступного нічого. Що він сказав?
Завтра не пью• 10 марта 2024
Ответ дляИграйМойГормон
В тому і справа, що терпіти не хочу.
То який вихід, якщо він вас не чує і не хоче чути?
НЛОша• 10 марта 2024
Ответ дляИграйМойГормон
В тому і справа, що терпіти не хочу.
То проблема в стосунках тільки на свята?
В інші дні все чудово і ідилія?
Ответ дляИграйМойГормон
В тому і справа, що терпіти не хочу.
А что терпеть не хотите?
НЛОша• 10 марта 2024
Ответ дляСамохвалова
автор. он хочет вас бросить- но не знает как..
Сейчас ещё напишут, что и кого-то он точно поздравляет с праздником. Только не автора
ИграйМойГормон
• 10 марта 2024
Ответ дляНЛОша
То ви описали прям мрачний варіант.
А жити то коли?
За дипломом я вчитель. Десь продавцем не можу важке підіймати, грижа, вени. В нашому місті іншої роботи немає. Квартири в нашому місті оренда від 5000 плюс комунальні, це десь 8000- 9000.
Я не потягну навіть квартиру зняти, не те , що їсти, вдягатися, навіть якщо на дітей буде давати .
НЛОша• 10 марта 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Я знову ж таки можу вам порадити обговорити це питання з чоловіком.
Що його дітям потрібно десь жити.
Нехай сплачує оренду квартири вам.
Що його дітям потрібно десь жити.
Нехай сплачує оренду квартири вам.
Завтра не пью• 10 марта 2024
Ответ дляНЛОша
Все може бути. Колишній чоловік якось не спромігся мені бодай щось подарувати на день Валентина, але коханці подарунок купив. Але лошара замовляв через сайт з домашнього компьютеру і там була привʼязана моя електронна пошта. Мені приходили сповіщення про відправку. Я думала, що мені подарунок. Коли в саме свято вже вкінці дня запитала: то ж де мій *той замовлений товар*? Він пробілів, почав городити, що забув його на роботі, і подарував щось схоже днів за 10. Бо таких самих, як подарував коханці, вже не зміг знайти в продажу