ОйЙой• 10 марта 2024

Війна. Жінки, це стосується вас.

Ти чуєш жінко?Ти щаслива? з тобою поруч чоловік.
Ви завжди поруч, ти важлива, і це мабуть вже навік.
Ти маєш діток , дім чудовий, чудову лагідну сімʼю, та ось в Країну прийшло горе, а ти кричиш не відпущу, не відпущу туди де гинуть, не відпущу мою любов, хай інші захищають Україну а я по обіч постою. Ти знаєш жінко, помолись, я мала теж родину, мій чоловік два роки там, захищає Україну, моя дитина хоче тата, хоче повную сімʼю, а я як привид поміж хаток блукаю наче на краю.
Ти подивися , жінко, що буде далі , розкажи?
Чи може тобі краще буде жити? Коли рабами будуть на землі?
Як ти в очі будиш дивитися матерям та жінкам, яких хлопці гідно загинули захищаючи Україну, рідні землі,? А ти захищала свого недомужика який просидів під спідницею і ти верещала що не відпущу. Завдяки героям нашим ти живеш, ти дихаєш та дихає твоє в штанах що поруч лежить, та твої діти. А наші хлопці в окопах з ранку до вечора , їх за два роки немає кому змінити, бо ви спите в теплих ліжках та вам все одно… Отямтеся жінки, що ви робите? Давайте йти до кінця. Давайте згуртуємося та допоможемо нашим хлопцям. Просто подумайте за своїх дітей.
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Вероника-2014• 11 марта 2024
Ответ дляShaan
Удалено администрацией...
Зарплату в любом случае надо платить, хоть с лопатой, хоть с автоматом. И кормить.
Piracanta• 11 марта 2024
Ответ дляscsv1347
Удалено администрацией...
Как относитесь к войне в Израиле?
Falcon82• 11 марта 2024
Ответ дляShaan
Видимо, написать в тцк на мужа донос и открыть им дверь, когда муж дома.
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 11 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 11 марта 2024
Ответ дляPiracanta
Как относитесь к войне в Израиле?
А ето другОє
Falcon82• 11 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Falcon82• 11 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
І чим ви кращі за режим сусіда?
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Можно скрин моего повидомлення?)))) Это какой раз от Вас прошу подтвердить слова?)))
Миззери• 11 марта 2024
Ответ дляAntoninaya1
Та автор на роботі, або взагалі перепродала старий акк (продажі я так розумію не склалися: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-314374)
Объясните пожалуйста
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Ответ дляFalcon82
І чим ви кращі за режим сусіда?
А украинцы пришли в чужую страну убивать людей и разрушать города?))))
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Это секта такая деловая ибо не в Украине сидит я так понимаю. Ибо для киберят вытащить почты и телефоны регистрационные не составляет труда))))
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Теория Импетуса• 11 марта 2024
Ответ дляAntoninaya1
А тут многие под купленными аккаунтами сидят.
А под теми аккаунтами по несколько человек пишут. Но зато ж не новореги , нет
И вообще очень смешно, когда простые юзеры которые здесь никто, начинают претензии какие-то предъявлять по поводу даты регистрации. Как будто к ним домой без регистрации вселились
Теория Импетуса• 11 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Удалено администрацией...
VA 11• 11 марта 2024
Ответ дляoboeva
Тогда уже надо идти,когда придут они, будет поздно
По хорошему, нужно было это делать до, не допускать ситуацию до войны.(
Обещают нам оружие дальнебойное и всё. Дальше обещаний дело не заходит. Хоть бы Ф16 дали. А русня шахеды и ракеты пачками клепает. Ещё и китай сраный с ираном помогают оружием.
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Ответ дляVA 11
Реально как конкретно её не допускать?
Теория Импетуса• 11 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Удалено администрацией...
Сонная Сова• 11 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Реально как конкретно её не допускать?
Ой все)) мне так нравиться как вы с восторгом кормите фуеву тучу дипломатов которые ничегосеньки не делают) И оправдываете все их немогу)
Ariervil• 11 марта 2024
Ответ дляlisulya
Логіка уровня 100. Прийти, пред´явити претензії якісь незрозумілі, а тоді сказати ’ну хоч мовчіть тоді’. Шо це було?
А вы почитайте пост, к которому я написала комментарий и поймете.
Теория Импетуса• 11 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Теория Импетуса• 11 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Ответ дляСонная Сова
Я конкретный вопрос задала же))
ВЫ не кормите? )))
Ariervil• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Ще раз питання???? Вам при раш буде краще жити????
Еще раз: вы манипулируете. Тезисы, если их можно так назвать, которые вы пишите никак не связаны друг с другом.
Сонная Сова• 11 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Я конкретный вопрос задала же))
ВЫ не кормите? )))
Увы) благодаря их немогу я осталась без зароботка( так что кормить нечем, впритык живем.
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Удалено администрацией...
На каких форумах?))))
Сюда плиз данные))))
Antoninaya1• 11 марта 2024
Ответ дляМиззери
Объясните пожалуйста
Що пояснити? Як провладні боти, на придбаних старих акках, маніпулюють суспільною думкою? Так читачам, що знають принцип роботи форумів не обов´язково мати стару реєстрацію, щоб розібратись хто є хто.