Ніколи не збрешу• 11 марта 2024
Чи є сенс зараз йти на курси?
Працюю на декретній посаді, у жовтні або виходить працівник чию посаду я займаю(вона за кордоном, дитині у жовтні 6 років виповниться), або переведуть на постійне, але робота не подобається.
Я вмію нарощувати вії, робити масаж, але у офісі вже майже чотири роки і воно мені усе у печінках сидить, хочу піти на курси (зараз йде набір на двомісячні базові курси масажу, хочу піти щоб "оновити" знання).
Є сенс вже зараз готувати собі шляхи відходу, чи зачекати вже до осені?
Я просто боюсь що не втримаюсь тут ще півроку, піду і грюкну дверима, бо дурдом, хоч стреляйся і зарплата дуже мала.
Комиссия50%• 11 марта 2024
Тогда вперёд, конечно идите.
И нарабатывайте клиентов потихоньку.
А там и уволитесь
И нарабатывайте клиентов потихоньку.
А там и уволитесь
Свідок Перемоги• 11 марта 2024
Для меня странно спрашивать у чужих людей мнение, что делать со своей жизнью. Я ненавижу работать в офисе. Сбежала оттуда 14 лет назад и не вернусь ни за какие деньги. Увольняйтесь прямо сейчас.
Нагайна• 11 марта 2024
Ідіть на курси,а потім дивіться по ситуації. З офісу ви завжди встигнете звільнитися.
Марафетчица• 11 марта 2024
Я б шла на курси. А роботодавець буде або викликати людину з декрету або шукати нову. До жовтня ще дуже далеко. Не сидіть, бо офіс вас доб´є)
Вакцениро Вона• 11 марта 2024
Автор! У вас есть постоянные клиенты, готовые вам платить за услуги? Так как 2месячные курсы это лучше, чем ничего, но важно еще медобразование. В офисе зарплата каждый месяц
Ніколи не збрешу
• 11 марта 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
мені оренду сплачувати треба і якось тягнути двох підлітків і своє навчання на магістратурі
Вакцениро Вона• 11 марта 2024
Ответ дляМарафетчица
Уйти просто, знаю многих знакомых, ушли типа на лучшее, многие жалели потом
Вакцениро Вона• 11 марта 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Магистратура по какому направлению?
Марафетчица• 11 марта 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Можливо, тут питання не в кращому місці, заробітку і т.д. А в тому, що тут, в офісі, вже бути нема ресурсу.
Свідок Перемоги• 11 марта 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Я об этом и говорю. У вас свои обстоятельства, у каждого из нас другие. Как можно что-то советовать? Я написала, что терпеть не могу офис, поэтому и вам советую уволиться, а вам это не подходит. Реальный пример того, что только вы можете решать, что делать со своей жизнью.
Жена миллионера• 11 марта 2024
Странно Вы проводите свою жизнь.
За маленькие деньги делаете то, что не приносит удовольствия. А в чём смысл тогда?
Ніколи не збрешу
• 11 марта 2024
Ответ дляВакцениро Вона
в мене два роки був свій масажний кабінет (з 2015 по 2017 рік), потім ми переїхали,я пішла працювати у лікарню, а потім так розвернулося що довелося йти працювати у омс, бо іншої роботи не було по місцю
Ніколи не збрешу
• 11 марта 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Магистратура по какому направлению?
пов´язано із теперішньою роботою
Свідок Перемоги• 11 марта 2024
Человек-фейспалм, старайтесь лучше. Уже три ответа без вашего рукалицо
Ніколи не збрешу
• 11 марта 2024
Ответ дляМарафетчица
та і в кращому заробітку також, працюю у міській раді, оклад п´ять тисяч грн, премія щось трохи менше чотирьох тисяч
Жена миллионера• 11 марта 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну тогда Вам необходимо нормально зарабатывать.
Ніколи не збрешу
• 11 марта 2024
Ответ дляКомиссия50%
Кто всем лепит рукалицо?
Адекватные советы и рукалицо.
та є тут діячі, не звертайте уваги
МамОмужа• 11 марта 2024
Мой друг ходил на курсы массажа - не пошло.
А вообще, мне не хватает такой услуги в пешей доступности. Массаж стоп, всего тела. Не лечебный, а расслабляющий со свечами, музыкой, аромамаслами и нормальными ценами. Хожу на такой массаж только когда у бабушки в гостях
Марафетчица• 11 марта 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Ідіть, бо потім приростете до того стільця, і все.
МамОмужа• 11 марта 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Кем работаете?
Комиссия50%• 11 марта 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Может альтернативный вариант поискать?
Другую работу?
Потому как массажный кабинет - это здорово. Но надо пару лет на наработку клиентов. И денег на это все надо.
Другую работу?
Сладко-соленая• 11 марта 2024
Ответ дляВакцениро Вона
для массажа или ресниц оно не нужно. Но мед курсы на базе медунивера пройти - это маст хев
МамОмужа• 11 марта 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Ну, если массаж лечебный, то да, нужно медобразование. А если просто погладить, без давления?
Ніколи не збрешу
• 11 марта 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
просто мені треба із кимось про це поговорити, з мого оточення немає з ким, та і відро з крабами, боюся що ’зафукають’, а я не впевнена у правильності свого вибору, і так вже багато часу і сил витратила на цю роботу, варюсь як жаба у окропі
Сладко-соленая• 11 марта 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Вам подобалось працювати масажистом? Важко було починати? Я зараз також на роздоріжжі. Думаю над курсом масажистів та ще над одним.
Свідок Перемоги• 11 марта 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Я бы шла на курсы массажа, сейчас.
Жена миллионера• 11 марта 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну так у Вас может «хлебное» место, как говорится? Каким образом можно сидеть на зарплате 5000 грн. и тянуть двух подростков и себя? За взятки живёте?
Раз на магистратуре в этой области, значит на что-то рассчитываете в будущем.
Ніколи не збрешу
• 11 марта 2024
Ответ дляСладко-соленая
Краще ніж вії, і значно швидша окупність.
1.якщо підете на відсоток у салон, то швидко наберетесь практики і можливо постійних клієнтів.
2.краще орендувати готове робоче місце, щоб не треба було купляти кушетку і усяке (масло, свічки і вперед)