Мастер Пис• 11 марта 2024
Закрепи у кішки на сухому кормі йозера. Порадьте інший.
Добрий день.
В мене звичайна кішчка. Годую зараз йозерю для кошенят (порадили в притулку, звідки кішку забрала). По великому ходить раз на два дні. Какулі дуже жорсткі, кішка дується сильно як йде в туалет.
До ветеринара носила на стерелізацію, консультувалась з приводу туалета, він сказав раз на два дні норм на сухому кормі.
Зараз буду переводити на корм для стерелізованих котів, то є змога поміняти корм. В цій ціновій категорії бріт та сейворі, чи може порадите інший корм. По грошам більше ніж 400 грн за кілограм не потягну.
Несу пургу• 11 марта 2024
Бріт кеа, Сейворі, карнілав, акана. З дешевших ціна-якість - 4лапи селектіон.
Мастер Пис
• 11 марта 2024
Ответ дляШвендяю містами
А скільки місяців кішці, чому корм для кошенят ?
Точно не відомо, бо вона була дуже худенька як знайшли. Ветеринар сказав по зубах можна дати десь 7-8 міс. Тому і купили корм для кошенят.
Мастер Пис
• 11 марта 2024
Ответ дляКукусик
Ваша киця пьє достатньо води?
В неї стандартна мисочка тріксі для котиків 0,45 л. То десь третю частину випиває за добу
Ні грама• 11 марта 2024
Брит вроде слабить, судя по отзывам. Но нужно пробовать. И вы же знаете, что менять нужно постепенно?
Мастер Пис
• 11 марта 2024
Ответ дляНі грама
Так, знаю. Дякую
Ні грама• 11 марта 2024
Ответ дляМастер Пис
Так, знаю. Дякую
Я посмотрела состав йозеры, там рис на второй месте, у брита- бобовые. Может из за этого вам на нем будет лучше.