Мастер Пис• 11 марта 2024

Закрепи у кішки на сухому кормі йозера. Порадьте інший.

Добрий день.
В мене звичайна кішчка. Годую зараз йозерю для кошенят (порадили в притулку, звідки кішку забрала). По великому ходить раз на два дні. Какулі дуже жорсткі, кішка дується сильно як йде в туалет.
До ветеринара носила на стерелізацію, консультувалась з приводу туалета, він сказав раз на два дні норм на сухому кормі.
Зараз буду переводити на корм для стерелізованих котів, то є змога поміняти корм. В цій ціновій категорії бріт та сейворі, чи може порадите інший корм. По грошам більше ніж 400 грн за кілограм не потягну.
Кава з адреналіном• 11 марта 2024
Попробуйте оптимил
Несу пургу• 11 марта 2024
Бріт кеа, Сейворі, карнілав, акана. З дешевших ціна-якість - 4лапи селектіон.
Анютины ласки• 11 марта 2024
едванс для кошенят
Швендяю містами• 11 марта 2024
А скільки місяців кішці, чому корм для кошенят ?
Кукусик• 11 марта 2024
Ваша киця пьє достатньо води?
автор Мастер Пис • 11 марта 2024
Ответ дляШвендяю містами
Точно не відомо, бо вона була дуже худенька як знайшли. Ветеринар сказав по зубах можна дати десь 7-8 міс. Тому і купили корм для кошенят.
автор Мастер Пис • 11 марта 2024
Ответ дляКукусик
Ваша киця пьє достатньо води?
В неї стандартна мисочка тріксі для котиків 0,45 л. То десь третю частину випиває за добу
Ні грама• 11 марта 2024
Брит вроде слабить, судя по отзывам. Но нужно пробовать. И вы же знаете, что менять нужно постепенно?
автор Мастер Пис • 11 марта 2024
Ответ дляНі грама
Так, знаю. Дякую
Ні грама• 11 марта 2024
Ответ дляМастер Пис
Так, знаю. Дякую
Я посмотрела состав йозеры, там рис на второй месте, у брита- бобовые. Может из за этого вам на нем будет лучше.