Mangoskin• 11 марта 2024

Возвращение мужчин из-за границы. Что думаете?

Очередной политик заявил .
👣Потрібно говорити не про відправлення військ НАТО до України, а про повернення «боягузливих» українських чоловіків з-за кордону, — міністр оборони Словаччини

’Відправляти в Україну солдатів з країн НАТО – це груба червона лінія, перетин якої значно підвищить ризик глобального конфлікту. Країнам Заходу потрібно дозволити повернення боягузливих українців на Батьківщину’ — заявив Калиняк.

Україна Online | Підписатись
Ирина Веселуха• 11 марта 2024
Ответ дляSoufit
До чого тут ’ціна життя’?
Це ціна перетину кордону.
Всі ці ´знайомі знайомих, знайомі сестер, брати сусідок...´ дуже дивні люди
Австрієць прямим текстом запитав - 5000 євро, це ціна життя в Україні ?

Ирина Веселуха• 11 марта 2024
Ответ дляSVKisa
Его только сумма удивила?
Вони йому сказали, що виїхали офіційно, тому що він знав, що з України чоловіків не випускають. А австрійці дуже законослухняні, тому він перепитав в моєї сестри, чи дійсно можна законно виїхати, заплативши 5000 євро?
Takamaka• 11 марта 2024
Ответ дляСалт
А, це той міністр, який тут на днях з Лавровим спілкувався, і від якого вже нормальні політики сусідніх країн відмежевалися?
А ось і доказ, на кого хто працює, і кому конче необхідно стягнути з усього світу та закрити в країні людей.
Natal_ka91• 11 марта 2024
Це все бла-бла, ніхто нікого повертати не буде, нема таких норм. Та й купа біженців з інших країн, їх же ніхто не повертає. Більшість наших приносять величезні доходи від податків при відносно скромний оплаті, працюють добре, тому їм це не вигідно.
VitalinkaGL• 11 марта 2024
Нет времени кататься.
Мой приехал,через месяц вышел на работу.
Выходной если-едем куда-то с детьми,сейчас у него отпуск-сидим мясо жарим и пьем)не до поездок.
возвращаться не планируем.
Ирина_Б_• 12 марта 2024
Ответ дляNeznakomka-9072
Уехать с мамой заграницу, а жену с ребенком оставить в городе ( фельдшер на скорой )
прям бросил? или жена отказалась выезжать?
Neznakomka-9072• 12 марта 2024
Ответ дляИрина_Б_
За час собрал шмотки и уехал, когда был в дороге, тогда и сообщил
Ирина_Б_• 12 марта 2024
Ответ дляNeznakomka-9072
жесть, нет слов