После шести ни-ни• 11 марта 2024

Найстрашніші люди в світі

1) діти. Яким би прекрасним світ був, якби в ньому не було дітей. Взагалі. От тільки дорослі люди і коти та собаки. Іділія.

2) рекрутери і вся їх братія. От взагалі не потрібна професія. Відразу йдеш собі з ноги до директора і все. Ти прийнята. Ато сидять тут, заважають нормальним людям роботу шукати

3) жінка 30+ з дітьми яка з якогось перепугу захотіла відносин . А якщо ще й охомутала бездітного і молодшого то всьо. Порвати її що тузік тряпку. Ні, ну а що вона собі возомнила? Вона свої віджила. Дай дорогу молодим.

4) свекруха. Це така людина, яка завжди грязнуля і жахливо годує. При чому коли до неї приїздить зять , то йому набагато смачніше дається ніж невістці і сину. Діти свекрухи виросли якимось дивом, харчуючись по сусідам.

5) колеги чоловіка жіночої статі. Ці стерви сплять і бачать як охумутати чоловіка цієї достойної жінки. " Ігор Володимирович, ви взагалі збираєтеся здавати звіт??????? Стільки можна нагадувати?????" - ось бачите? Домагається

Може я когось пропустила? Неначе всіх, про кого писали тут, згадала
автор После шести ни-ни • 11 марта 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Люди які кажуть красивим дівчаткам 40 років «жіночка» і доказують що вам таки можна без паспорта продати алкоголь! Як так можна взагалі???
Я взагалі ненавиджу всих,хто говорить ’ жіночка’. Це як ото ’ мужчина’
Жінка і Чоловік

LoveYouOrNot• 11 марта 2024
Згадала - жінки після 40 з довгим волоссям. Їх зразу треба в день 40-річчя стригти під хлопчика!
Мій не такий• 11 марта 2024
Многодітні
Нє??
Нульовий сантиметр• 11 марта 2024
Просто тупых убрать и мир будет прекрасен)
Кашпо• 11 марта 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Цікава картинка вимальовується. Судячи по коментарям- людей з почуттям гумору багато. Судячи по реакціям на допис- з відсутнім почуттям гумору більшість 🤔
А що вас дивує
Сегодня сержусь• 11 марта 2024
Спасибо,автор,повеселили))Это выборка ’по следам тем...’
ЧупакабраЗеБест• 11 марта 2024
МНОГОДЕТНЫЕ!уже было?
Пацелуйнитуда• 11 марта 2024
Ответ дляTammy21
Драсті) Волохаті, жирні та чоловіків ненавидять)))
И празднуют 8 марта,а ведь нельзя же.
Мая твая не панимать• 11 марта 2024
У кого квартира з ремонтом, машина, останній айфон

Olen4a• 11 марта 2024
Ті казли, що не знають про існування навушників у транспорті.
автор После шести ни-ни • 11 марта 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Тобто, прибираємо всіх
Tammy21• 11 марта 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
И празднуют 8 марта,а ведь нельзя же.
Ага) Ще й подарунки приймають)