Сталася прикра ситуація на 8 тижні стався викидень... без ускладнень. Гінеколог каже, що на наступний цикл вже можна знову планувати вагітність, що чекати 3-6-12 місяців це було по старому протоколу.
Хто з таким стикався?
Мені 33 роки. Є перша дитина.
Хто з таким стикався?
Мені 33 роки. Є перша дитина.
Люблю_смаколики• 11 марта 2024
Подруга через 2 месяца забеременела, была замершая на 12 неделе с кровотечением, все ок в итоге
Lesik_2013• 11 марта 2024
Я не лікар, але мені здається, що потрібно знайти причину викидня. Принаймі, про наявність викиднів завжди запитують
ЯяяКакаджамбо• 11 марта 2024
Ответ дляLesik_2013
Я теж так думаю,і в принципі,перечекати 2 місячних спокійно можна
Радість моя• 11 марта 2024
Все вірно, за новими протоколами чекати не потрібно. Також обов´язково прийом фолієвої кислоти та вітаміну Д.
КонхфЭдкаТузик• 11 марта 2024
Мені на 3 місяці назначили Кок, а рекомендували вагітніти через 6 місяців, щоб організм гормонально відновився
Радість моя• 11 марта 2024
Ответ дляLesik_2013
Не треба шукати причину,якщо це перший раз. Причину починають шукати з другого разу і більше.
Радість моя• 11 марта 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
На жаль, вам попався некомпетентний гінеколог. КОК нічого не відновлює, ви тільки втрачаєте час.
КонхфЭдкаТузик• 11 марта 2024
Ответ дляРадість моя
Не знаю, можливо тоді , 16 років тому, так лікували. Я б сама через місяць не хотіла б вагітніти. А через пів року зразу завагітніла і легко виносила
Можливо не Кок були, а лише якийсь 1 гормон,, не згадаю
Радість моя• 11 марта 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А, так 16 років тому могло бути. Зараз це просто втрата часу, вже існують нові протоколи.
Радість моя• 11 марта 2024
Ответ дляАлла_Я1
Причину, впринципі, я знаю) великі фізичні навантаження та стресова ситуація... все скореґується
Тоді сміливо плануйте. Викидні та завмерлі вагітності зустрічаються у 15% жінок перший раз. Тобто це не так вже і рідко, тому і не досліджують, а рекомендують одразу пробувати знову.
Непереможна• 11 марта 2024
В мене минулого року як раз в березні була завмерла на 8 тижні, робили вакум, лікар один казав не вагітніти 3 місяці інший сказав з початком місячних організм готовий до вагітності, інше діло якщо ви психологічно не готові або є дійсно якісь питання по здоровʼю. Я здавала гістологію, по хромосомах було все ок, інфекцій теж ніяких, тому далі причину не шукала. Це була перша вагітність. Місячні пішли через 40 днів, але психологічно було не готова. Почали через 4 місяці і в першому ж циклі вагітність, зараз слава богу 35 тижнів.
Знаю купу випадків де вагітніли через місяць і через 3-4 місяці п хтось не міг в рік налаштуватись
Василина Семеніч• 12 марта 2024
1 вагітність- був викидень на терміні 6 тижнів +-, завагітніла після наст місячних. Це було 12 років назад, вже тоді ніхто не казав, що потрібно чекати та відновлюватись. Також потім була завмерла, після якої теж планували одразу,але так одразу не вийшло, були проблеми, трохи лікувалась.
Ответ дляНепереможна
Дякую. Якось так теж плануємо. Вам легких родів❤