ЗабежАЛОЧКА• 12 марта 2024

Ви їздили з маленькими дітьми до свекрухи в гості?

Йде мова про дітей 7-11 місяців. Якщо зі свекрухою не спілкуєтесь, а вона хоче бачити вашу дитину. Відправляли з батьком чи їхали всі разом? Або запрошували до себе в гості?
ПриснитсяЖЕ• 12 марта 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Чоловік хитрий, не хоче їхати сам з дитиною.
Весь у свекруху
Яблуня від яблуні
І ви з ним два сапога пара
Яка йшла такого і знайшла
То нащо на дзеркало винити тепер ?

Капуста Маша• 12 марта 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Тут багато хто накинувся на мене, що потрібно віддати дитину чоловіку і хай їдуть на цілий день до свекрухи. У них так все просто. Але нажаль, вони не знають яка в мене свекруха, і як любить всунути свого носа всюди. Вони б також своїх дітей не захотіли б залишати, якщо б знали, що це за людина.
Бо життя простіше, якщо його не ускладнювати) Хто ускладнює - у того все і складно
автор ЗабежАЛОЧКА • 12 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
Я так понимаю муж тоже хочет к родителям на целый день, это автор не хочет
Чоловік взагалі туди не їздить.
мадам Везувий• 12 марта 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Боже, за що я люблю цей форум, що кожен сам собі щось накруте. З чого ви вирішили, що я не підпускаю до дитини? Він приймає участь у житті дитини. Але через те, що частіше я з дитиною, чим будь хтось інший. Я довіряю тільки собі.
Ви самі писали: залишаю на годину один раз в місяць. То хто накручує?
автор ЗабежАЛОЧКА • 12 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
Со сквекровью Вы не общаетесь, к себе не зовете, ребенке к ней не отпускаете. КАК РЕБЕНОК БУДЕТ ЕЕ ЗНАТЬ?
Ще до того, як у нас були нормальні відносини. Вона не їздила до дитини. Вже ми їй привезли показати дитину, коли вже дитині було 5 місяців.
То я повинна була за волосся до онука притягти?
Липка-прилипка• 12 марта 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А чего перестали ездить ?
Репетиторша• 12 марта 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вам никто не говорил отпускать ребенка на весь день. Это вы придумали, потому что ’свекровь хочет’. Вы не умеете выставлять границы: или тотальный запрет, или полностью прогибаетесь под свекровь. Подумайте об этом.

мадам Везувий• 12 марта 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
І що такого трапилося за 2 місяці, що так кардинально змінило Ваші відносини?
Продавчиня кіз• 12 марта 2024
Моєму синові 5 років, ми жодного разу не були у свекрів. Свекруха завжди приїздить до нас. Свекор вже 4,5 роки не приїздив.
AmazingLady• 12 марта 2024
Да ездила. Но я общалась и общаюсь
автор ЗабежАЛОЧКА • 12 марта 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
А чего перестали ездить ?
Тому що вона образилась, що я прочитала та не відповіла на смс в вайбері. Ходила весь вечір перекошена через це. Потім намагалась дати моїй дитині, якісь вітамін в таблетках. Мовляв, зараз ложечкою розтовчу і дам йому. Я накричала на неї. Як можна давати щось дитині? Якщо вона навіть не знає, потрібно це дитині чи ні. Я запитала у неї «Ви дитячий лікар-педіатр?» Ні? То чому вважаєте, що маєте право, щось давати дитині без дозволу матері? Вона образилась і більше не спілкується зі мною. І слава Богу.
КАПСЛОЧНИЦА• 12 марта 2024
Ответ дляКапуста Маша
Це звучить як ’поки плавати не навчитеся, воду в басейн не наллємо’. Якось ця безрука жінка виростила авторового чоловіка)
Моего мужа тоже ’якось’ вырастили. В основном благодаря тому, что отец был очень адекватный. Вот ему бы я внука отдала, но он, к сожалению, умер раньше. Мать же - полная амеба, для меня всегда был напряг оставлять с ней ребенка. У вас дети есть запасные - оставляйте с кем хотите, автор имеет право делать так, как считает нужным.
Капуста Маша• 12 марта 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так хай робить, навіщо питає? Щоб почути, наприклад, вас, і переконатися, що вона робить правильно? Себе у мене теж запасної немає, як і бабусь у моєї дитини, тому я за здорові стосунки в родині, а не героїчне материнство на межі здорового глузду
КАПСЛОЧНИЦА• 12 марта 2024
Ответ дляКапуста Маша
Ну или вас, и решить что она делает неправильно. Это и называется ’советоваться’. Я что-то не вижу, чтобы автор жаловалась, что не справляется и ей нужна помощь бабушки. Ну и не давать ребенка человеку, который хрен знает чем может накормить - как раз и есть здравомыслие.
Липка-прилипка• 12 марта 2024
Уже и не знаешь, что Вам посоветовать, попросите у админа БАН.
Вам надо отдохнуть. Сейчас Вы вышли с аккаунта, с которого Вы обычно пишите от лица свекрови ну или сестры брата.
Вам надо привести все мысли в порядок. От 15 января, где ребенку уже было 7 месяцев, он совсем не подрос на сегодняшний день.
Ну или уже возьмите другую тему для троллинга. И выступайте в ней от одного лица. Не от 5 как на сегодня.
Второй свой аккаунт удалите, а то Вы путаетесь.
Два скрина из одной темы от 15.01, где ребенку 7 месяцев, как и сегодня.
Альдебаран• 12 марта 2024
Їздила в село літом з дочкою та чоловіком до свекрухи вперше, коли дитині було 11 місяців. Все було добре. Нам з чоловіком свекруха навіть давала можливість разом відпочити. Ми їздили на пляж, а свекруха залишалася з нашою донькою.
Але в наших сім´ях всі адекватні і я не знаючи вас не можу вам радити чи варто вам їхати.
Проаналізуйте все і також поговоріть зі своїм чоловіком.
Рішення за вами.
Крижана бурулька• 12 марта 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ну для вас немає проблеми. А я не хочу відпускати дитину на цілий день дитину. До бабусі, яка навіть не знає ці дитину. Дитина бачила її всього раз, і дуже сильно плакала. Для дитини це буде стрес.
Как ваш муж выжил у этой ужасной женщины?
Тріль!• 12 марта 2024
Ответ дляКрижана бурулька
В семьях алкоголиков тоже обычно большинство детей выживает. Вопреки. Это же не значит, что вы им своего ребёнка на день доверите. Может, муж автора имел в детстве хронический гастрит, аллергию на пыль и ещё какую-либо хронику по вине родителей. Как-то выжил. Это не делает свекровь ни адекватной, ни надёжной для ребёнка.