Голена блондинка• 12 марта 2024
В чому секрет наших бабусь?
В чому секрет наших бабусь, мама тай моє покоління яким зараз по 40.
Ми ( за всіх не кажу, але моє оточення на ЗУ, так) колись їли : картопля тушкована, смажена, печена, голубці, налисники, вареники, варення з хлібом до чаю, консервації якої тільки, тушонка, котлети смажені, салати з майонезом…А пироги, торти… І ще багато чого… І норм. І головне не товстіли. А зараз рахуємо калорії, інтервальне харчування, спорт. Як важко дається бути у формі…
Я не пам’ятаю коли їла нормально. Постійно обмеження(((
Кондуктор автобуса• 12 марта 2024
мама всегда очень много готовила - но мало ела, следила за собой... такие были есть и будут
Голена блондинка
• 12 марта 2024
Ответ дляКотогосподиня
это не так,
были жирные,
то вы просто не помните
были жирные,
то вы просто не помните
Але порівняно… не так як зараз
Идууу--уууу блин• 12 марта 2024
Вони важче працювали фізично.
Пральні машини навіть не у всіх були.
Вы коли востаннє постіль з великого ліжка прали вручну?
Там 7 потів зійде)
Це не йога і не пілатес))
Пральні машини навіть не у всіх були.
Там 7 потів зійде)
Це не йога і не пілатес))
Голена блондинка
• 12 марта 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Вони важче працювали фізично.
Пральні машини навіть не у всіх були.
Там 7 потів зійде)
Це не йога і не пілатес))
Пральні машини навіть не у всіх були.
Там 7 потів зійде)
Це не йога і не пілатес))
Воно то так.
Горлаю зрання• 12 марта 2024
Ответ дляГолена блондинка
Але порівняно… не так як зараз
было гораздо больше полных.
Конотопська відьма• 12 марта 2024
Ответ дляГолена блондинка
Але порівняно… не так як зараз
Зараз багато худих. Покоління моєї мами - всі гладенькі
Горлаю зрання• 12 марта 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Вони важче працювали фізично.
Пральні машини навіть не у всіх були.
Там 7 потів зійде)
Це не йога і не пілатес))
Пральні машини навіть не у всіх були.
Там 7 потів зійде)
Це не йога і не пілатес))
и при этом многие были очень полными
Тишком_нишком• 12 марта 2024
Я точно так же ем, как мои мама и бабушка - много хлеба, много молока, картошка, пироги, сало, да обычная Украинская еда без всяких пп . И мы все без лишнего веса.
Голена блондинка
• 12 марта 2024
Ответ дляГорлаю зрання
было гораздо больше полных.
Я от згадую сусідів. Ну, не було в нас повних. Всі середньої статури. Були й худощаві. І от чомусь нижчі ніж зараз. Може то таке субʼєктивне враження
Аноним_1858• 12 марта 2024
Ответ дляГолена блондинка
Але порівняно… не так як зараз
Як мені розповідала чоловіка бабка то за її молодості був дефіцит і в місті не було шо їсти, не була на чому жиріти. А по селах дійсно їли все жирне і калорійне, ну бо робили як коні і треба була енергія. Та й до сьогодні люди які живуть в селах і тримають свині то так і їдять, бо як робити важко довго на салаті не протягнеш.
Горлаю зрання• 12 марта 2024
80% в поколении моей мамы и свекрови (им сейчас 70+) после 30ти были полными.
В поколении моей покойной бабушки - все кого я знаю ее подруги и знакомые были полные.
В моем поколении 40+ среди моих знакомых мало полных. Большинство средние и худые.
Голена блондинка
• 12 марта 2024
Ответ длябибизяна
Потому что жили в СССР животворящем!
Ага))) точно, хай Бог милує
Голена блондинка
• 12 марта 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Так. І ми зараз слідкуємо за тим, що їмо. Мені страшно стає від того як згадаю, що було на столі на свято. Зараз також готуємо, але половину з того, що колись.
Личко Невеличке• 12 марта 2024
А я не памʼятаю, щоб у моїх бабусь дув птоз або якась подібна фігня. Гарні обличчя, хоч і зморшки були
Голена блондинка
• 12 марта 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
От. Точно. Гарні без засобів і косметологів, уколів краси…
Голена блондинка
• 12 марта 2024
Ответ дляЗабагаловка
Мне 45, ем все, что вы перечислили и не толстею
Класно Вам. Он чоловік каже щоб сходити сьогодні на каву десь. А я ж думаю, що я вже поїла і це не вписується в моє харчування (((
Горлаю зрання• 12 марта 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
я и сейчас не знаю что такое птоз. пошла гуглить
Аноним_1858• 12 марта 2024
Ми облінились. Мало рухаємось, в кожній другій сімї авто, гаджети замість прогулянок, активного відпочинку.
Кондуктор автобуса• 12 марта 2024
Ответ дляГолена блондинка
я наоборот помню что все были в теле... не прям по 200 кг, но такие, добротные
Горлаю зрання• 12 марта 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
погуглила. Наверное и у меня есть и у моей бабушки точно был.
Ноунэйм• 12 марта 2024
Ответ дляГолена блондинка
Раньше люди действительно были ниже ростом
Горлаю зрання• 12 марта 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
одна моя бабушка была под 100 кг, вторая очень худая и маленькая, но ее дочери - моя мама в том числе под 100 кг. Мама похудела в 55 с 90 до 65 и говорила , что как заново родилась