Голена блондинка• 12 марта 2024
В чому секрет наших бабусь?
В чому секрет наших бабусь, мама тай моє покоління яким зараз по 40.
Ми ( за всіх не кажу, але моє оточення на ЗУ, так) колись їли : картопля тушкована, смажена, печена, голубці, налисники, вареники, варення з хлібом до чаю, консервації якої тільки, тушонка, котлети смажені, салати з майонезом…А пироги, торти… І ще багато чого… І норм. І головне не товстіли. А зараз рахуємо калорії, інтервальне харчування, спорт. Як важко дається бути у формі…
Я не пам’ятаю коли їла нормально. Постійно обмеження(((
Муркошечка• 12 марта 2024
Я вважаю все то обмін речовин обумовлений спадково. В моїй сім´ї товстих не було і по лінії тата, і по лінії мами. І якщо покоління старше важко працювали і жили скромно, то ми маємо сидячу роботу, мало рухаємось, в їжі себе не обмежуємо але все одно не товсті.