Кайдашева дочка• 12 марта 2024

Зашли мне на Приват чужие деньги. Требуют вернуть

Но это было 8 месяцев назад.Теперь Приват со мной связался и спрашивают не хочу ли я этому человеку, который по ошибке мне их отправил ,вернуть?Да действительно было дело.Я месяц чесно ждала может объявиться кто то с просьбой вернуть ,но нет.Теперь у меня нет желания этого делать как и такой суммы.Что мне грозит если я не верну добровольно деньги?Суд?
-Инга-• 12 марта 2024
даже не верится, что вы надеетесь найти здесь поддержку)
Tammy21• 12 марта 2024
Дяк, що напам´ятали про те, що декого лише страх покарання стримує.
taka• 12 марта 2024
Кико зашло?
пицунда• 12 марта 2024
нормально вы потратили чужие деньги...а сходить в приват и сказать что пришли чужие деньги...
Prervana• 12 марта 2024
Так у привата и спросите, какие действия, если вы откажетесь, как минимум по причине отсутствия у вас денег и нежелания брать кредит. Пусть они вам и расскажут
Dasik_• 12 марта 2024
Що за сума? Якщо клієнт довів банку, що це він перевів, то треба повернути.
Змусити вони вас не можуть, але ж треба мати хоч якусь совість
Мені якось зайшло незрозумілих 800 грн, я сама писала в банк, але ніхто так і не звернувся ( поповнення було через термінал)
neortoju• 12 марта 2024
Ну такая себе история. Они 8 месяцев в спячке были? Может это мошенники?
Love_Love_Love_• 12 марта 2024
Не хочете не вертайте, нічого не буде, де він був 8 місяців?
В мене от вчора була теж ситуація, чесно повернула гаманець з документами, мене звинуватили що там ще гроші були , а їх не було. Жалію що повернула
автор Кайдашева дочка • 12 марта 2024
Ответ дляneortoju
Как он банку объяснил что только узнал что может их вернуть.Но как так то?
julia-678c• 12 марта 2024
Сколько денег?
neortoju• 12 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Это стандартная ситуация. Деньги забирают, кошелёк в кусты, ты как честный гражданин его находишь, ищешь владельца, а к тебе потом претензии.
Tammy21• 12 марта 2024
Ответ дляneortoju
Які цікаві ’мошенніки’, 8 місяців чекали)))
Dasik_• 12 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я ніколи не піднімаю таке на вулиці. Ну нафіг.
Хіба що в трц, де є камери, можу віддати охороні.
Love_Love_Love_• 12 марта 2024
Ответ дляпицунда
Тобто той хто помилився в приват звернутись не міг ?
автор Кайдашева дочка • 12 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Не знаю где был.Но мог бы в тот же день обратиться в банк.
автор Кайдашева дочка • 12 марта 2024
Ответ дляjulia-678c
Сколько денег?
10 кусков
Tammy21• 12 марта 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Правильно. Сам винен. Юбка закоротка.
А те що в країні війна, то так, деталі несуттєві.
Love_Love_Love_• 12 марта 2024
Ответ дляneortoju
Це було в моїй машині, я чесно сказала що він є і повернула, ніяких грошей там не було коли я знайшла. І тут звинувачення, краще би сказала що нічого не знаходила
klaraneill• 12 марта 2024
Вы уверены, что это приват звонил? возможно это мошенники звонили
автор Кайдашева дочка • 12 марта 2024
Ответ дляTammy21
Правильно. Сам винен. Юбка закоротка.
А война тут причем?
Dasik_• 12 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Думав що не поверне, хтось підказав.
Помилився. Всі помиляються. То скільки ви витратили ?
автор Кайдашева дочка • 12 марта 2024
Ответ дляklaraneill
Уверенна.Они писали сначало потом перезвонили
Love_Love_Love_• 12 марта 2024
Ответ дляDasik_
Думав що не поверне, хтось підказав.
На що витратила?
Tammy21• 12 марта 2024
Ответ дляКайдашева дочка
А война тут причем?
... Людина могла знаходитися в окупації, на фронті, за кордоном...
hrystia• 12 марта 2024
Я б повернула. Втратити, можна більше, як отримали.
VivaForever• 12 марта 2024
Это вам проверка свыше и вы походу её не пройдёте... А вообще странно банк обычно говорит отправителю ничего не может сделать деньги уже ушли
Mirona• 12 марта 2024
Буває.
В мене у начальника дружина якось промахнулася і не туди гроши кинула - там треба була допомога комусь близькому на поховання хтось помер і вона так розстроїлася хоча чоловік її не журив а навпаки сказав я тобі зараз зкину гроші відправ ще раз, а з банком будемо вирішувати - но там щось пісня важка і довга виявилась...
Love_Love_Love_• 12 марта 2024
Ответ дляTammy21
Правильно. Сам винен. Юбка закоротка.
Нашо ви всюди тикаєте війну?
VivaForever• 12 марта 2024
Ответ дляhrystia
Так думаю той хто розуміє кармічні закони але це не про автора
Tammy21• 12 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Нашо ви всюди тикаєте війну?
І дійсно. Ну навіщо ж всюди тикати ту війну. Піду візьму бльосточки, з ними веселіше буде.
Рівень емпатії та логіки -- кабачок.