зорi• 12 марта 2024

мурка в бурке просит, что б я тут темы клепала за женскую мобилизацию)

ну артистка)то фсбшники в личку строчат вербовщики куевы в цифровую армию россии,то ця помешана на женьшинах))кому то писала еще?надо деньги брать.пусть донатят на всу и будем строчить)Мурка в бурке
Профіль | 0.00 (0%)

Можешь создать еще одну интересную тему?
вчора 12:35
Обращение Безуглой к женщинам Украины

8 березня побажаю українським громадянкам більше усвідомлення не тільки своїх прав, а й обов’язків. В Конституції немає двох видів громадян, і мобілізація мала б бути для жінок теж, принаймні на:
- небойові посади,
- оборонні підприємства.
Наразі ж ми маємо все більшу різницю реальностей, в яких живуть громадяни і громадянки в Україні. Для жінок війни немає або ж їхня роль все більше підтримуюча і пасивна. Для чоловіків — це війна / очікування мобілізації / відчуття дискомфорту і вини, що не «там» / реабілітація після поранень.
Мобілізація все більше грузне в популізмі політиків, страху опинитися в бюрократичному пеклі ЗСУ без знання про свій шлях і нитті «нафронтниць» — ще однієї категорії громадянок, які активно відправляють в соцмережах українських чоловіків воювати.Ми самі розтягуємо динаміку розвитку війни, оскільки розвиваємось повільно та тяжіємо до напівмір.
А перемагає той, хто адаптується і змінюється швидше.
Перемагають винахідливіші.
Системніші.
Перемагає народ, не окремі генерали, батальйони і представники влади. Не чоловіки, не жінки.
Народ.
І якщо українські жінки не інтегруються у воєнізацію і боротьбу країни, ми програємо.
Окрема подяка і шана всім українським жінкам, хто усвідомлює, що і як відбувається, та бере участь у наближенні перемоги як добровольці. А також всім, хто не виїхав на «соціалочку» за кордон, а має мужність залишитись тут та долучається до підтримання економіки держави. https://www.facebook.com/bezuhlamariana/?locale=ru...
Nathalie27• 13 марта 2024
Це вже весняне загострення?

Татьяна-bfd8• 13 марта 2024
Ответ длязорi
Удалено администрацией...
Татьяна-bfd8• 13 марта 2024
Ответ дляNathalie27
Це вже весняне загострення?
Зимнее, которое пересекло в весенне. Весеннее перетечет в летнее
автор зорi • 13 марта 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
вы опытны в этих обострениях.
Татьяна-bfd8• 13 марта 2024
Ответ длязорi
вы опытны в этих обострениях.
До вас мне далеко
Олечка79• 13 марта 2024
Никто не пропиарит маньку как сама себя. 😂
Сама с собой в темах разговаривает , сама о себе темы создает 😂
автор зорi • 13 марта 2024
Ответ дляОлечка79
а зачем маньке пиарится.ее и так все знают.смысл.как у вас дела?выезжаете уже?в страну какую?что с жильем работой?или передумали
автор зорi • 13 марта 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
До вас мне далеко
расскажите лучше когда уже это всьо пропало.может и я спетляю.продамся.)
Татьяна-bfd8• 13 марта 2024
Ответ длязорi

автор зорi • 13 марта 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
не засчитано.напишите то что постоянно выкладываете.может я поведусь на этот раз.
соняшка• 13 марта 2024
борьба была равна, сражались Маня и Мурка
Татьяна-bfd8• 13 марта 2024
Ответ длязорi
Мань, уймись, ты выглядишь глупо
Vesy• 13 марта 2024
Ответ длясоняшка
Спать пора. Я прочитала Маня и Дурка
автор зорi • 13 марта 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
Мань, уймись, ты выглядишь глупо
а когда маню интересовало мнение троля?
автор зорi • 13 марта 2024
Ответ дляVesy
Спать пора. Я прочитала Маня и Дурка
бурка
автор зорi • 13 марта 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
вы сегодня в ночную?давайте пишите уже всьо пропало.а то скукота.хоть какой то движ.
Vesy• 13 марта 2024
Ответ длязорi
бурка
Та одна фигня
Байрактарочка• 13 марта 2024
весна, загострення…
автор зорi • 13 марта 2024
эх слилась ботня в другую темку.а так мило беседовали

автор зорi • 13 марта 2024
L-i-s-a-92af• 13 марта 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
Удалено администрацией...
Мандарина• 13 марта 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
Тю, всегда думала что Манька и Мурка в бурке один человек. Разве нет ?
Они просто в одной палате лежат))