Куколка-мяуколка• 13 марта 2024
Як ви урізноманітнюєте статеве життя, якщо довго в шлюбі
Іграшки, ролеві ігри, свінгерство?... В нас останнього не було, але обговорюємо це.
жар-птица Нюра• 13 марта 2024
Ответ дляБезлім на все
что такое свитчинг в контексте сексуальных отношений?
зміна ролей (домінант і сабмісів)
Сиджу тихенько• 13 марта 2024
Ответ дляШмоточницаца
Про скрипку красивая теория легенда, но сомневаюсь,что в жизни так бывает.
Обычно приедается все. Механика остаётся. Да,как на скрипке пилить одно и то же годами. Пиликаешь, а сам думаешь про борщ, авто что надо резину менять, про курсы валют ...Мелодия красивая, но автоматически идёт
Вот именно. Поможет только смена скрипки на контрабас.
Куколка-мяуколка
• 13 марта 2024
Ответ дляДайте подумать
Посціть на нього, чи посріть - ось вам і різноманіття
Я розумію, що у всіх свій досвід, але ваш мені не підходить. Дякую за те, що ділитесь)
Дайте подумать• 13 марта 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Міжвидовий секс це цікаво, але авторка не потяне член коня.
жар-птица Нюра• 13 марта 2024
Ответ дляДайте подумать
бачила я один відос… 🫣🤫
Пупс• 13 марта 2024
Ответ дляГаля-краля
Купіть козу.
Лучше козла для секса ) мебель такая если что
Ну що ви, мамо!• 13 марта 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
іграшки, світчінг. ще до чоловіка мені подобалось домінувати. з чоловіком мені подобалось щоб домінував він. тепер йому подобається щоб домінувала я, і мені теж.
пошуки нових ерогенних зон. з роками більш відкриті в сексі.
бдсм, рольові ігри, різні пози.
я пока прочитала уже устала