Ласунка• 13 марта 2024
Як ви розгрузили свій побут?
Як ви розгрузили свій побут, щоб не бути весь час загнаною і замученою?
Цікавить думка тих, хто працює стандартний робочий тиждень (Пн.-Пт.).
Коли ви готуєте, прибираєте, закупка продуктів, хто ходить за посилками, уроки з дітьми, кружки, допомога своїм батькам?
Чи є у вас якесь хоббі, і чи хоч іноді зустріч з подругами?
Поділіться досвідом, лайфхаками, будь ласка.
Дякую всім, гарного і спокійного дня.
ПультОт_БМВ• 13 марта 2024
Няня була з 3 міс на півдня
Я працювала , подорожувала , ресторани , масажі , лижі , олл інкл
В садочок в рік і 4
Бабуся так мене виховувала - навіть якщо всю зарпл будеш віддавати няні- обирай себе , кохану, ходи їзди люби
Ми з чоловіком в унісон в цих питаннях вже 20 років😍
В садочок в рік і 4
ИграйМойГормон• 13 марта 2024
посудомойка, мінус прасування білизни, їжа проста, мультиварка, і платити дівчинці щоб забирала малу після школи і водила на гурток
КоролеВешна• 13 марта 2024
коли обоє працювали було так:
- доставка продуктів,
- старша дитина на заняття їздила на таксі
- уроки діти роблять самостійно, допомагаємо коли щось надто важке
- я шукала роботу, щоб не більше 30 хв в одну сторону
- робот пилосос, посудомийка
- готую не складні страви, в морозильній камері завжди є напівфабрикати
- доставка продуктів,
- робот пилосос, посудомийка
Кукусикиииииии• 13 марта 2024
В мене так :
Суббота прибирання, прання, готую заготовки їжі на тиждень.
Весь тиждень робот пилосос підтримує відносно чисту підлогу.
Замовляю продуктову доставку раз на тиждень в суботу чи пятницю.
Посилки в поштоматі ну це бонус він в підїзді.
Дитиніа вже сама добирається в школу, на гуртки і робить уроки, це звичайно вже набагато легше і простіше.
Любви вам!• 13 марта 2024
Ответ дляКукусикиииииии
В мене так :
Робот пилосос дійсно гарно прибирає?
Реанимация• 13 марта 2024
Честно? Забила хрен. Что не сделано - то не сделано, ну грязно и грязно, ну нет еды - сварю картошку, открою консерву.
Я своим перфекционизмом и бытовухой по графику чуть себя до нервного срыва не довела, сейчас у меня противоположная штука - пофигизм.
З царем в голові• 13 марта 2024
Чоловік їздить в магазин за продуктами. Раніше замовляли доставку, але зараз живемо в іншій квартирі і тут маленький холодильник, багато не замовиш ,як раніше.
Робот пилосос прибирає за мене, я тільки підлогу мию.
Посудомийка миє посуд. Тільки нещодавно почали нею користуватись,до цього посуд пару раз в день мила, багато часу витрачала на це..
Їжу стараюсь готувати на 2-3 дні, а той же сніданок кожен день різний.
Анонимарик• 13 марта 2024
Ответ дляРеанимация
Вот у меня такой же перфекционизм... Ещё всех достала им... Пытаюсь как то не обращать внимание... Как вы к этому пришли?
забиякина• 13 марта 2024
Все залежить від віку дітей. У нас донька 8 років, уроків небагато, десь на 15 хв на день, іноді до години, робить сама, але важко всадити. Ми з чоловіком обоє працюємо повний день з понеділка по пʼятницю, ще у нас собака.
Можу розказати, як у мене організовано побут.
Прокидаємось щодня близько 7 ранку, збираємося на роботу (душ, мейкап, буджу дитину або чоловік будить, вона збивається сама). Десь о 7:40 я вже зібрана на кухні, готую каву нам на двох з чоловіком, швидкий сніданок для дитини і складаю обід для школи (школа з продльонкою у неї до 17:30). Хтось з нас виводить собаку, далі швидко снідаємо (я не снідаю, у мене тільки кава) і їдемо на роботу, у мене починається з 8:30, у чоловіка з 9. Обідаємо ми або в кафе, або беремо щось в супермаркеті біля роботи. Якийсь час намагались готувати і брати з собою, але зрозуміли, що нам так довше і не зручно.
Приїздимо додому десь ближче до 6 вечора, по дорозі забираємо дитину. Вдома або розігріваємо готову їжу або готуємо щось на вечерю. Скажу чесно, ми не виготовлюємо меню з 3 страв, зазвичай чоловік готує салат, а я щось типу пасти або картоплі з мʼясом. В цей час дочка робить уроки. Далі ми вечеряємо близько 7 вечора, прибираємо на кухні, складаємо посудомийку. Далі залежно від настрою і сил, можу закинути прання, або прибрати в якійсь кімнаті, або просто дивимось фільм, гуляємо з собакою, йдемо спати. Це серед тижня.
На вихідні зазвичай я прибираю (пилосос+вологе прибирання), ми разом їдемо за продуктами (дещо підкуповую в обідню перерву на роботі, якщо потрібно, або разом після роботи заважаємо в магазин).
Також на вихідних часто готуємо щось фундаментальне, типу, варимо суп або борщ, тушимо картоплю з мʼясом, варимо плов і т.і., щоб можна було розігріти протягом тижня і не витрачати час на це. Ще на вихідних у доньки гуртки, тому ми її відвозимо, а в цей час можемо заїхати по справах, або на шопінг.
Ввечері часто ходимо в гості, або до нас приходять, або я з подругами їду в кафе, або на майстер-клас якийсь. Багато залежить від настрою і погоди, влітку часто виїжджаємо на природу на вихідних.
Неділя у нас день релаксу та підготовки до робочого тижня, у мене прання, донька готується до школи і відпочиває, чоловік займається своїми справами. Ми підготовлюємо одяг для робочого тижня і т.і.
Десь так.
Ну і нас дуже виручає те, що у нас у кожного є машина, плюс посудомийка і сушилка для одягу, ще є робот-пилосос, бо з собакою без нього реально важко.
Десь так.
АфродитаПетровна• 13 марта 2024
Навчилася делегувати обов´язки
Прибирання в суботу, втрьох, кожен робить свою частину.
Закуп продуктів зранку в неділю, разом з чоловіком, така собі прогулянка
Пмм складає чоловік, розбирає син
Наше ліжко перестилає чоловік
Син -своє
Син робить уроки САМ.
Пмм складає чоловік, розбирає син
Наше ліжко перестилає чоловік
Син -своє
Син робить уроки САМ.
Детей вырастили и отправили на вольные хлеба - самый главный лайфхак
Уроки они, кстати, сами делали всегда.
Машина выручает сильно. Закупки делаем раз в неделю по списку - заказываю через интернет, потом поехали забрали по пути, и все. Посылки обычно тоже консолидирую на одном отделении, заскочила раз в 3-4 дня, забрала. Дома самое главное правило - все сразу убирать на место, и каждый день поддерживать порядок. То пыль вечером смахнула, то сантехнику протерла, робот-пылесос сам раз в 2 дня катается - и чистенько. Белье после стирки тоже сразу раскладываю по местам. Робот для окон тоже облегчает жизнь. Генеральную уборку делаем раз в месяц с мужем. Он пылесосит, я все остальное делаю. Еще очень важно - в доме нет хлама, регулярно избавляюсь от ненужных вещей.
Готовка - мультиварка и муж. Вчера на плов вечером минут 15-20 потратила, утром готов.
Весной-летом-осенью периодически привлекаю помощницу, потому что к обычным заботам еще сад добавляется.
Херсон це Україна• 13 марта 2024
Троє дітей підлітків, побут на мені, закупка їжі також. Готую майже щодня, але просту їжу (супи, каші, салати). Прання через день,старший син студент сам собі всі речі стірає(вибачте за суржик, не можу по іншому звикнути), але я забила на прибирання, ость просто сил не вистачає, бо маю деякі проблеми. З подругою бачуся раз на тиждень чи два, і то, тому що в одному будинку живемо. Інколи гуляємо в парку, що поряд. Ніяких кафе, кіно чи інших розваг в житті немає.
забиякина• 13 марта 2024
Ответ дляХерсон це Україна
А чому діти не допомагають?
Виниловая пластинка• 13 марта 2024
Є вся можлива побутова техніка (гриль, посудомийка, комбайн, мультіварка, робот пилосос) в домі і гарні засоби для прибирання) Дитину на кружки возить чоловік, він працює з дому і може знайти час. Батьки далеко від нас, тому допомога тільки матеріальна.
Херсон це Україна• 13 марта 2024
Ответ длязабиякина
А чому діти не допомагають?
Інколи допомагають, у двох після занять ще є секції спортивні, донька просто нічого не робить, поки не попросиш, а в мене з цим проблеми, я не хочу їх змушувати. Інколи щось роблять, як кричала. Останній раз, то сміття винесли, унітаз помили. Їжу також не варять, дуже рідко можуть макарони. А той як нема вдома приготованого, купують мінвіну(за свої, студенти два отримують стипендію). Єдине, що рік як є посудомийка, то вона мене виручає, діти можуть помити одну ложку тільки собі, , як всі закінчаться
Ласунка
• 13 марта 2024
Ответ дляРеанимация
Я бачу, що і я себе доводжу до повного виснаження сама ж. Тому і думаю, а може треба якось інакше.
Ласунка
• 13 марта 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Няня була з 3 міс на півдня
В садочок в рік і 4
Ваша бабуся мудра жінка!
Почемучечка• 13 марта 2024
Посудомійка, сушильна машина, робот пилосос. В магазини після роботи заїжджаю, планую в які дні по дорозі. Їжу готовлю не кожного дня, через день, в пʼятницю замовляємо щось смачне. Прибирання на тижні по-трошки, щоб не витрачати на це вихідні. Але у мене діти дорослі, ДЗ самі роблять. Ну і авто, без нього було б сумно і була б загнана коняка.
Ходжу на спортзал, але у мене корпоративна картка і у нас спорт від роботи в робочий час. За потреби відвідування лікаря теж в робочий час, так прийнято.
Реанимация• 13 марта 2024
Ответ дляАнонимарик
Дошла до крайней точки, задолбала себя и окружающих и развернулась на 180 градусов ибо дальше идти некуда, только нервные расстройства зарабатывать) Ещё поспособствовала новая должность, доставшаяся так сказать авансом - приоритеты изменились немного, да и перфекционизм свой долбаный направила более в работу, нужно было оправдать доверие
Дякую_аж_підскакую• 13 марта 2024
Дуже багато побутової техніки на усі випадки життя. Прибирає на вихідних чоловік. Закупівля продуктів частіше на мені, але можу чоловіку список скинути. Готую дуже прості страви, часто купуємо вже готове чи замовляємо. До уроків доньки діла не маю, їй 13 скоро, сама впорається. Посилки забираю я, але пошти всі в нашому будинку, тож часу не займає.
Перловая Кашка• 13 марта 2024
Уборка всегда в пятницу. Периодически делаю полуфабрикаты и среди недели их готовлю. Посудомойка, робот пылесос через день.
Шумелка Мышь• 13 марта 2024
Готовлю пару раз в неделю вёдрами. Убирает сын, стирает муж. Посуду моет сын. Я после работы дома отдыхаю.
Кукусикиииииии• 13 марта 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Робот пилосос дійсно гарно прибирає?
Дуже гарно, але є нюанси. Ніяких порогів та килимів і заставленості приміщень, от тоді він реально гарний помічник. В мене ламінат і плитка, він навіть під ліжками щодня пилососить, з урахуванням двох котів шерсть би за тиждень ( без мого помічника ) літала б клубами.
Любви вам!• 13 марта 2024
Ответ дляКукусикиииииии
А якщо підлога дерев´яна але є невел кі щілини між деревом 0,5см.,в які і забивається шерсть та пил?
Кукусикиииииии• 13 марта 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Я думаю що з часом, щоденних прибирань він може і таке прибрати, але правда це просто регулярне збирання пилу, в мене ще є функція миття. А вже раз на тиждень я сама з звичайним пилососом прохожусь по кутках, та місцях де він не може дістати. Але якщо для нього сприятливі умови то цей девайс просто знахідка, я кажу що це мій кращий помічник, після пралки.
Бойцовская• 13 марта 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Якщо без ворсові коври, то теж добре прибирає. Але все ж таки це щоденне прибирання, раз на тиждень я дістаю свій великий пилосос Томас з аквафішьтром і там жах, що збирається😂