24 февраля 2014

Духи, вода или др. парфюм с запахом мимозы.

Помогите найти парфюм с запахом мимозы. Раньше была ив роше сейчас нет у них этого запаха. Помогите найти пожалуйста.
Сиреневенькая 24 февраля 2014
Лартизан Парфюмер - Мимоза пур муа. сейчас найду точное написание :)
Сиреневенькая 24 февраля 2014
Mimosa Pour Moi L`Artisan Parfumeur
Сиреневенькая 24 февраля 2014
http://www.fragrantica.ru/perfume/Acca-Kappa/Mimos... вот такую еще поищите, она недорогая
http://www.fragrantica.ru/perfume/Demeter-Fragranc... и у Деметер есть
автор Аноним_553 24 февраля 2014
Спасибо! Где его можно купить?
Сиреневенькая 24 февраля 2014
ну и ив роше тоже можно заказать с ибея и амазона, они там проскакивают
космея 24 февраля 2014
Ответ дляBaby_mouse
Mimosa Pour Moi L`Artisan Parfumeur
космея 24 февраля 2014
Если хотите , могу предложить на пробу по-немножку L´Occitane и L´Artisan
Поумничка 25 февраля 2014
Versace YELLOW DIAMOND
babmar 04 марта 2014
Versace Yellow Diamond
Це огранений кристал, який переливається прозорими і повітряними нотами, які перетворюють його на діамант. Перевтілення відкривається вже з перших нот, де тісно переплелися лимон, бергамот, неролі і груші. Блискуча композиція плавно переливається в повітряні ноти «серця» з мімози, фрезії і латаття, доповнюючи розкішне звучання нового діаманта, щоб ніхто не міг засумніватися в його заворожливому сяйві. Новий шедевр Versace Yellow Diamond з освіжаючим квітковим звучанням оспівує справжню жіночність і втілює розкіш діамантового прикраси.
babmar 04 марта 2014
є 90мл