Кукарачка• 13 марта 2024
Чоловік сказав,що я живу на всьому готовому,вас би це образило?
Каже ,що це розуміють всі, він та його батьки ,а також мої батьки
Ноунэйм• 13 марта 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Ну і добре
Я народжена щоб жити на всьому готовому
Які ще питання
Я народжена щоб жити на всьому готовому
Які ще питання
💯
ВундерКИНГ• 13 марта 2024
Нет. Я своему всегда на такие выпады говорю «И кто из нас по-твоему лох?»
Мона Лиза• 13 марта 2024
Он так говорит, будто это что-то плохое)
Ну, даже если и так - и что? Не задолбалась - не молодец что ли.
Кукарачка
• 13 марта 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Так мы ж не знаем как вы живете. Может он и прав
Не працюю
Невгамовна шахиня• 13 марта 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Ну і добре
Я народжена щоб жити на всьому готовому
Які ще питання
Я народжена щоб жити на всьому готовому
Які ще питання
Мабуть, автор хоче довести протилежне
пу_пугренчик• 13 марта 2024
Если бы мне так сказал муж, то я бы немного обиделась, просто потому что не люблю, когда мне высказывают претензии, по любому поводу.
Но вообще, это правда. Живу и горжусь, что сумела так выстроить свою жизнь.
Кукарачка
• 13 марта 2024
Ответ дляМона Лиза
От ,мене це ображає,ніби я нічого зовсім не роблю
Хоча сам проти,щоб я ішла здобувати другу вищу освіту
Крим мій• 13 марта 2024
хай тільки попробує таке сказати. він не скаже,бо дуже боїться мене втратити,любить мене.так.живу на всьому готовому. бо я жінка. працюю. але комфорт має забезпечити чоловік,то те йому Бог яйця дав. живу на готовому і геть не переймаюсь.
Блакитна устриця• 13 марта 2024
Ответ дляКукарачка
Не працюю
Ну то він сказав те що є.На що ви образилися?
Смайлик• 13 марта 2024
Ответ дляКукарачка
А как против? Привязывает к батарее?
Кукарачка
• 13 марта 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Так а что вам обидно?
Так,те що мене наче обезцінили цим
Соня-сонятко• 13 марта 2024
А він не на все готове з роботи приходить? З дітьми уроки робить, по гуртках розвозить, з вчителями/ тренерами вирішує всі питання? Як же мені подобаються ці чоловіки )))) хоче нічого вдома не робити, дітьми не займатись і ще жінку працюючу. А навіщо чоловік тоді питаннячко?