Плекаю думи• 13 марта 2024
берберін і схуднення?
Звісно, мова про і без того норм харчування, без всякого непотрібу і невеликий фіинес по можливості.
Але вага дуже повільно йде в мене. А от чула, що берберін - майже як оземпік діє)
Плекаю думи
• 13 марта 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Не прям как оземпик. Но действительно хорош.
а який ви приймали? і як довго?
Шпондєр• 13 марта 2024
Приймаю Берберин від Тhorne з метою зниження холестерину і цукру , поки немає ефекту (
Всех анонимов аноним• 13 марта 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Вы в комплексе с альфа- липоевой кислотой принимали или сам по себе?