diablo12• 14 марта 2024

В Рашке на этих выходных выборы?

Посмотрела, вроде на эти выходные, может устроят провокации и об этом предупреждали США и Великобритания?
leviona• 14 марта 2024

Riesling• 14 марта 2024
Ну какие вьіборьі?
Плешивого царя оттуда только ногами вперед вьінесут
Filomena• 14 марта 2024
Тільки не кажіть, що тут цілий день буде пряма трансляція з обговоренням🥱
kll lena• 14 марта 2024
Цікаво другий тур буде? Хто ж пройде? Ось справжній нелегітимний маразматик.
alisa0612• 14 марта 2024
Выборы заранее известны. 85 процентов за него. И Мариуполь тоже
Басина• 14 марта 2024
Вибори, вибори!
Кандидати - підори!
Filomena• 14 марта 2024
Ответ дляalisa0612
Тю. 126!!

автор diablo12 • 14 марта 2024
Ответ дляRiesling
Ну какие вьіборьі?
Та три дня будут идти))
Басина• 14 марта 2024
Ответ дляFilomena
Ви хочете, щоб я весь день блювала?)))
Filomena• 14 марта 2024
Ответ дляБасина
Ви хочете, щоб я весь день блювала?)))
Ну що ви? Це ж не як в США. Рік дебатів. Там виграв, тут програв.
Можна пропустити цю історичну аксіому виборів путіна)
Allunya• 14 марта 2024
А какие у них ещё кандидаты?
автор diablo12 • 14 марта 2024
Ответ дляAllunya
А какие у них ещё кандидаты?
Очевидно же что 1, почему 3 дня выборы?
vihola• 14 марта 2024
Ответ дляFilomena
Після спілкування з тутешніми ватниками зробила висновок за що вони і парашенці люблять совок і путінський режим. За ілюзію стабільності та порядку, за те що можна не брати на себе відповідальність, існувати, як глист. І якщо випадково побачив, почув, як когось поряд катують, вбивають, просто відвести очі, сказати, сам винен, сам заслужив і продовжити займатись звичними справами: штопати капронки, міняти макулатуру на дефіцит, прати поліетиленові пакети, складати дітей у літеру зю, ходити з дідами на палках, ліпити півнів з лайна.
Plushaa• 14 марта 2024
Признаюсь честно, я надеюсь, что сторонники навального прийдут в 12, их будут сортировать в автозаки, у них появится чувство что нечего терять и начнется аля как в беларуси. Не потому что дурочка, а просто нужно же во что-то верить, а как иначе это может для нас закончится, не понимаю. Или так, или он сдохнет же рано или поздно.
S-lana• 14 марта 2024
Ответ дляPlushaa
Насчет сдохнуть - есть один из последних постов Яковины что все родственники уйла умирают в возрасте 90+.А с учетом медицины, доступной для него, он проживет еще лет 30. Так что перспективка не очень, для всех нас. От стресса, недосыпания повылазят побочки. Онкологи уже прогнозируют всплеск онкологических заболеваний
Mary-7b23• 14 марта 2024
Ответ дляRiesling
Ну какие вьіборьі?
Они ( 90% населения) его любят искренне , так что результаты высокие будут вполне реальны
mamaМия• 14 марта 2024
Ответ дляMary-7b23
Та прям, які 90% 😂 ще у 2018 році спілкувалися з пітерцями, вони його терпіти не можуть, при чому чувак казав, що у нього взагалі немає знайомих, хто б його підтримував. Навіть старі батьки. Але цікаво, що їх наратив був такий: ми на вибори взагалі ніколи не ходимо, бо від цього нічого не зміниться. На це ми з ними дуже довго сперечалися.
Ollka• 14 марта 2024
Ответ дляdiablo12
Очевидно же что 1, почему 3 дня выборы?
Наверное после призывов прийти в 12 ночи)
Решили растянуть, чтобы загнать всех

Хотя зачем, если нарисовать смогут все что угодно?
Nata292984• 14 марта 2024
Ответ для vihola
А в нас ви багато за що можете взяти відповідальність? багато що вирішити? Ах да... свобода слова в вільній країні))) Та не для всіх. Що ви можете вирішити проти обкрадання нашими вельможними панами? Чи може за кордон з чоловіком можна змотатися? чи обрати, вмерти йому отам десь під кордоном в окопі без зброї фактично, чи спати вдома в теплому ліжку?? Так на що впливати ми можемо, га??

vihola• 14 марта 2024
Ответ дляNata292984
Передбачуване улюблене кацапофілами-совкодрочерами «а у на разві нє так?». У нас однозначно не так, як на парашці.
Nata292984• 14 марта 2024
Ответ для vihola
ну конешно не так, только у зеледрочеров))))
а так все так же, где то и хуже
vihola• 14 марта 2024
Ответ дляNata292984
а так все так же, где то и хуже
Парашка давно роздає свої курячі паспорти наліво й направо, можна було взяти, не мучитись і насолоджуватись болотяним життям.
Nata292984• 14 марта 2024
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
vihola• 14 марта 2024
Ответ дляNata292984
Удалено администрацией...
Банять за порушкння, а не за косі слова.
Nata292984• 14 марта 2024
порушення в висловлюванні власної думки? так де свобода слова ???
vihola• 14 марта 2024
Ответ дляNata292984
Нема такого правила, що заборонено власну думку висловлювати. Якщо нічого не порушили, звертаєтесь в групу підтримки і запитуєте за яке конкретно порушення бан.
KozaNostra_I• 14 марта 2024
Не знаю насчёт выборов, но голосование будет идти в течение трёх дней с пятницы по воскресенье.