Суцільна зрада• 14 марта 2024
Монобанк - додаток
Підкажіть будь ласка. Видалила додаток монобанку ( бо підвисав) . Знову завантажила і не можу зайти на свою карту. Пропонує заново робити фото документів, тобто нову карту. Але мені інша не потрібна, бо вже маю карту. Можно у когось була подібна ситуація.
Суцільна зрада
• 14 марта 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Позвонить в банк не хотите?
Я за межами України
На паровозе• 14 марта 2024
Я колись скинула настройки телефону і тільки по дзвінку відновили доступ.