БезникаяЯ• 14 марта 2024
Порадьте, хороший зволожуючий крем для рук
Для дуже сухої шкіри
МЧСница• 14 марта 2024
Гарньер красный.здорово в порядок приводит.если вам за пару часов прям надо,то элизабет арден,жижей коричневой который
Файна дівка• 14 марта 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Цим узимку рятуюся
Я користуюсь кремом для атопічноі шкіри La Roshe, але в мене є дезодорант цієї фірми і це просто the best для мене. Забула, що таке мокрі підмишки і прибирає будь який запах.
Юпитерная• 14 марта 2024
Ответ дляПліснявілий сир
фото
А мне он гадкий. Как пудровые перчатки на руках после него, брр
KseniyaFomina• 14 марта 2024
Ответ дляeuhunter
Любой с мочевиной 5% будет увлажнять хорошо.
А моете руки чем? Очень помогает поменять моющее средство на мягкое.
Це яке мтюче, м´яке? Підкажіть.
KseniyaFomina• 14 марта 2024
Ответ дляeuhunter
Я стандартно на зиму все мыло заменяю на очищающее масло для душа. Любой бренд, без SLS главное.
Я думала ви для посуду
KseniyaFomina• 14 марта 2024
Ответ дляeuhunter
А, ну это само собой, я уже давно не практикую без перчаток.
Лежать) забуваю)
БезникаяЯ
• 14 марта 2024
Ответ дляeuhunter
Почала на кухні мити руки, милом Duru
Після того як помию посуд, або щось роблю на кухні. Думаю що саме через це мило, бо до того такої сухості не було
БезникаяЯ
• 14 марта 2024
Ответ дляeuhunter
Це жорстоке поводження зі шкірою рук. Замініть хоч на дитяче, краще рідке.
Та просто викину, є у ванній і дитяче і звичайне рідке. Просто положила га кухні щоб, коли потрібно не бігти у ванну
Творческий типаж• 15 марта 2024
Ответ дляОце так цабе
Як майстер манікюру рекомендую!
Підкажіть, будь ласка, крем ароматизований?
Дякую.
Сладкий лимончик• 15 марта 2024
Лізодерм Плюс. Недорого и эффективно. Я им и пятки привела в порядок.