15 марта в 14:02

В Одесі вже 8 загиблих....

І це не остаточно(((
показать весь текст
автор coloritka 15 марта в 14:17
Ответ дляS-lana
То почати з головної потвори та ближнього оточення. Але оточення посипеться, як тільки ватажка не стане
Говорити можна багато, а як насправді буде хто зна... стільки тих клонів його є
3 2
автор coloritka 15 марта в 14:17
Ответ дляНиколь1986
Почему ж не видно... США, скорее всего, больше не смогут помагать, вот тогда и конец
Да, поо це всі політики ЄС говорять
4 5
всё для красоты 15 марта в 14:18
Ответ дляFalcon82
Ми з вами до кінця...казали вони...
Ага и поляки тоже братья....
🇸🇰🇵🇱Польські фермери заблокували один з пунктів пропуску із Словаччиною: в чому причина

Польські аграрії заблокували пункт пропуску ’Хижне’ на кордоні зі Словаччиною. Протест триватиме до кінця березня.

Як стверджують фермери, протест було розпочато через те, що саме цими дорогами в Польщі нібито заїжджає агропродукція з України та Росії.
6 6 1 2
seami 15 марта в 14:19
Гниди спеціально так бʼють, чекають на рятувальників і новий удар. Потім ці фашисти і місцеві «просветленные» і свідки отвєток дивуються, що в нас для них не залишилося співчуття, коли акула жере русню і тп.
30 2
Julia -e9ee 15 марта в 14:20
Ответ дляcoloritka
І таке прочитала тільки що(((
Это с какого канала такая новость?
sammy 15 марта в 14:20
Ответ дляS-lana
За що - за це ? В цих виблядків одна мета - знищити Україну, знищити українців. На жаль, доки це х_уйло буде живе і при владі - це не скінчиться. Хочу вірити що грохнуть його.
Не тільки в ньому одному проблема,на жаль
Julia -e9ee 15 марта в 14:21
Ответ дляcoloritka
І таке прочитала тільки що(((
А, вижу, помойная труха. По нормальным каналам этого бреда нет. Я труху давно уже удалила, что и вам советую
32 4
sammy 15 марта в 14:22
Ответ дляFalcon82
Ми з вами до кінця...казали вони...
І + Ми даємо гарантії, тільки станьте безядерною державою...казали вони...
1 12 4
Falcon82 15 марта в 14:22
Ответ длявсё для красоты
Ага и поляки тоже братья....
🇸🇰🇵🇱Польські фермери заблокували один з пунктів пропуску із Словаччиною: в чому причина

Польські аграрії заблокували пункт пропуску ’Хижне’ на кордоні зі Словаччиною. Протест триватиме до кінця березня.

Як стверджують фермери, протест було розпочато через те, що саме цими дорогами в Польщі нібито заїжджає агропродукція з України та Росії.
Щось не зрозуміла який пункт заблокували? Поляки із Словаччиною? Чи наш із Словаками?
всё для красоты 15 марта в 14:24
Ответ дляFalcon82
Щось не зрозуміла який пункт заблокували? Поляки із Словаччиною? Чи наш із Словаками?
Я поняла Польша с Словаччиною
Falcon82 15 марта в 14:24
Ответ длявсё для красоты
Я поняла Польша с Словаччиною
А між країнами ЄС наче ж немає пунктів пропуску?
Julia -e9ee 15 марта в 14:27
Ответ дляcoloritka
І таке прочитала тільки що(((
От труха паршивая. Погунлила, написано шо без ухвалення конгресом додаткових коштів, это труха забыла дописать
10 4
Olga Zelenyak 15 марта в 14:28
Что-то сегодня члены секты «это все ПВО» запаздывают. Наверное, не придумали как так ПВО не так сработало 2 раза подряд в одном месте.
Я только вчера по мотивам событий в Белгороде читала комменты рашни: мы по военным объектам стреляем, а хохлы специально! по гражданским.
Уже нет сил их ненавидеть.
1 56 5
nata.ant 15 марта в 14:28
Ответ дляFalcon82
А між країнами ЄС наче ж немає пунктів пропуску?
І дорог немає? Перекрили автобан і все,фури автобаном їдуть
1 4
junel 15 марта в 14:28
В Одесі, нажаль, дуже багато любителів узького міра + агенти
25 10 5
JulliK_ 15 марта в 14:29
Ответ дляjunel
В Одесі, нажаль, дуже багато любителів узького міра + агенти
А вы с какого города, думаете у вас таких не найдется?
Olga Zelenyak 15 марта в 14:30
Ответ дляjunel
В Одесі, нажаль, дуже багато любителів узького міра + агенти
Они везде находятся, судя по географии обстрелов.
Kristinka2106 15 марта в 14:30
Ощущение что этот ад никогда не закончится. Рыдать хочется от безысходности. Что же они делают с нашим народом...
39 1
il-mari 15 марта в 14:31
Ответ дляcoloritka
І таке прочитала тільки що(((
капец, конечно...
JulliK_ 15 марта в 14:31
Ответ дляKristinka2106
Ощущение что этот ад никогда не закончится. Рыдать хочется от безысходности. Что же они делают с нашим народом...
Тоже кажется что это и есть такой ад.
Julia -e9ee 15 марта в 14:31
Ответ дляKristinka2106
Ощущение что этот ад никогда не закончится. Рыдать хочется от безысходности. Что же они делают с нашим народом...
То что и всегда делали, это мы забыли все их завоевания украинского народа.
Lena8020 15 марта в 14:31
Два раза удар в одно и тоже место, по-любому по наводке. Ждунов тут очень много.
junel 15 марта в 14:32
Ответ дляJulliK_
А вы с какого города, думаете у вас таких не найдется?
Там особливо. Всюди є
4 7
Lena8020 15 марта в 14:34
Ответ дляjunel
Там особливо. Всюди є
Согласна что тут их много, я живу тут и вижу.
7 3 4
sammy 15 марта в 14:34
Ответ длявсё для красоты
Я поняла Польша с Словаччиною
З Україною
Olga Zelenyak 15 марта в 14:35
Ответ дляsammy
З Україною
Они на территории чужой страны границу блокируют?
GIJane 15 марта в 14:35
Це п**ць, куди вони, суки луплять, тварі.

Що одеські ватнікі кажуть на це все? Можливо, когось із любітєлєй русського міра теж влупило.
Одесса - русский город, ага.

Цим русскім тварям життя не буде ні на землі, ні під землею, ні на небі.
1 27 3
всё для красоты 15 марта в 14:36
Ответ дляsammy
З Україною
А как поляки в другой стране могут блокировать
Ирина-bbd0 15 марта в 14:37
Ответ дляOlga Zelenyak
Что-то сегодня члены секты «это все ПВО» запаздывают. Наверное, не придумали как так ПВО не так сработало 2 раза подряд в одном месте.
Я только вчера по мотивам событий в Белгороде читала комменты рашни: мы по военным объектам стреляем, а хохлы специально! по гражданским.
Уже нет сил их ненавидеть.
Секта хороших оккупантов чото в такие темы не захаживает рассказать какие хорошие пенсии и бесплатные лекарства для рОдных украинцев у фашни кацапской.
Тьфу гидота!
22 11
sammy 15 марта в 14:38
Ответ длявсё для красоты
А как поляки в другой стране могут блокировать
А,сорі,то я не дочитала про Словаччину. Я думала про укр кордон