Дівчата, допомагаю знайти людей за наступною обьявою. В дискусії не вступаю про добро і зло, бо житло не моє. Кому цікаво, пишіть в особисті, допоможу.
Може хто має бажання тимчасово переїхати до Польші в безпечний регіон.
Безкоштовне житло по програмі 40+ для двох людей (чоловіків теж приймають), в гарному курортному містечку Rabka-Zdrój, 60 км від Кракова.
Житло - апартаменти, що складаються зі спальні та кухні студії, ванної кімнати.
Мало сусідів, тиша та приватність, чисто, гарний добрий хазяїн.
Будиночок знаходиться в центрі містечка біля чудового парка з великим дитячим майданчиком, недалеко від магазинів. Є україномовні терапевти, завжди можна отримати допопомогу. Є українська спільнота. Три школи. Дитячі садочки. Два спортивні клуби та інше. Писати в особисті.
spcosmetica• 15 марта 2024
Извините за скептицизм, но в чем подвох?
Не верю в искреннее желание просто помочь. Просто столкнулись с поисками жилья в Польше. Поэтому подобное предложение вызывает много сомнений и вопросов
ПС. Сама в Киеве и ехать не собираюсь
Ответ дляspcosmetica
ПС. Сама в Киеве и ехать не собираюсь
Подвох в том, что хозяин должен кормить беженцев, а он, скорее всего, не кормит. Просто ’сдаёт’ за 2400 злотых в месяц комнатушку в малюсеньком городке) И только на 4 месяца.
margaritavoronina1• 15 марта 2024
Не можу зрозуміти в чому фішка? Понятно ще коли хатинки здають біженцям на зиму,але зараз? На носі паска з кучею вихідних, майовка. Такого плану хатинки/ кімнатки як гарячі пиріжки розлітаються. Тим більш не зрозуміло чи будуть ще ті 40+чи ні
Ответ дляmargaritavoronina1
А почему из не будет? До июня вроде защита есть. Так что точно будут
Ответ дляannac
Могу сказать, что 40+ будет и после, это точно, кроме того есть возможность продлить проживание на этой программе до ее полной отмены. Точно это дети, инвалиды, пенсионеры. Другие люди в зависимости от дохода и разных моментов.
Ответ дляmargaritavoronina1
Можу пояснити. В цьому містечку проживає багато наших біженці в пансіонатах по 90 людей і багато з радістю б переїхали. Але уряд готовий компенсувати житло лише тим, хто зараз рятується від війни і виїжджає зараз. Там вже проживає три сім’ї з України, мої знайомі. Є вільний лише один номер на дві людини. Просто знаю, що така можливість ще є для тих, хто в Україні, ось і вирішили порадити тут, бо справді гарні умови, живеш собі сам приватно, а не з усіма в купі.
margaritavoronina1• 15 марта 2024
Ответ дляannac
Нет, во многих городах нет финансирования. Я это точно знаю ТК являюсь волонтером в центре беженцев.
VitalinkaGL• 16 марта 2024
добрый день,это именно на 2х?номер?или и один человек подойдет,если можно в ЛС