САМ_ТАКОЙ• 12 июля в 01:24
Мені стидно що я трусіха і вибираю життя в Києві, аніж переїхати в іншу країну
Тут в мене гарна робота, бізнес
Тут чоловік, який не виїздний
Тут батьки
Там - я втрачу себе, свою родину, не бачитиму батьків.. але діти матимуть шанс на вільне життя без війни
Як же це важко( дітям вже 14 та 15 років.. і я б дуже хотіла дати їм щасливе майбутнє…
Поділіться своїм досвідом
Тут чоловік, який не виїздний
Тут батьки
Поділіться своїм досвідом
Мульйонерша• 12 июля в 17:21
Ответ длямегамоСГ
Не думайте погано, під час обстрілу багато просто моніторять соцмережі своїх близьких. І якщо онлайн, значить все добре. Тому і питання можуть ставити тупі, просто щоб побачити відповідь.
Дякую, хочеться ,щоб Ви були праві
к.Буланова• 12 июля в 17:35
Ответ дляМульйонерша
Вьі там не социализированьі, поетому тут и строчите.Других причин нет.
Я тут с 2012 года, поэтому тут и строчу)
А не потому, что я сейчас за границей
Что в Украине строила, что за границей - разницы нет
Так что тут вы мимо)
А не потому, что я сейчас за границей
Так что тут вы мимо)
Викачую яйцями• 12 июля в 17:39
Ответ дляВельшановна
Судячи по темам про ’ треба виїжджати’, рашоботам дали команду фас. Хто хоче, той їде, а не строчить на форумі
Слава тцк забыли дописать
Викачую яйцями• 12 июля в 17:40
Дети и сами могут поехать учиться. У многих знакомых в Киеве дети учатся заграницей, они живут и работают здесь.
Мульйонерша• 12 июля в 17:49
Ответ дляЯ такая наивная
Браво!
Сколько дерьма от выехавших льётся на оставшихся. И трусы, и слабаки. А на самом деле слабаки те, кто своих стариков и животных побросали, укатив в новую жизнь. Так ладно бы хоть содержали их - нет. Есть такие, что просто бросают. Приюты с животными на грани выживания после такого уезжания. И занимаются всем этим как раз ’трусливые’ оставшиеся. Разгребают всё то, что оставили ’смелые’ выехавшие.
Конечно, есть и нормальные люди. Выехали, но помогают своим, организовали всё нормально для всех. Встали на ноги и не забывают про родных и животных. И не плюют ядом на Киев и другие города. Но на этот форуме их голоса гораздо тише.
Так они еще пьітаются стариков и животньіх навесить на тебя, ну ладно, где два кота ,там и четьіре))), НО по родителям 80+ сразу предупредила- занимаюсь пока в отпуске, два месяца, за ето время оформляйте соц работника, у меня своя мама есть,забрала из Крама,на ваших ресурса нет. Обиделись
Джем Шакіри• 12 июля в 18:47
Ответ дляТішуся неперетішуся
А я думаю про те що це дуже і дуж жахливо що ми відірвали наших дітей від коріння, від рідної землі, що їм важко розмовляти українською, що вони думають іноземною, що вони не ростуть в цих всіх наших традиція, мені безмежно боляче це усвідомлювати.
Навіщо драматизувати? Вирвали з корінням! Вже верне від цього вислову. Нормально багато родин живуть. Діти навчаються, вступають в університети, батьки працюють. Треба житт сьогодні. І краще без війни!
Джем Шакіри• 12 июля в 18:48
Ответ дляТут как тут
Еще пару лет и сможете детей одних отправить, если будет необходимость и желание.
Мы уехали сразу. Думали не на долго. И вот детям уже тоже 16-15-13-8 и я бы сказала что мы уже не можем вернутся. Это будет травма для детей еще большая, чем когда мы уехали (они были младше. Им было ок)
Я настраиваю их уже что нужно получать тут образование. А дальше (как раз и война закончится. Она закончится в любом случае рано или поздно), если они захотят, они смогут вернутся уже самостоятельно и применять свое образование и в Украине.
Зараз набіжать, вас вирвало з корінням😂
ПешитеБесАшипок• 12 июля в 18:52
Ответ дляNo problems
У тех кто вывез детей, мужья повыезжали в первый год-два , если нужна была семья, это не так сложно было.
Не даром говорят что за каждым успехом мужчины стоит женщина. У кого жены с мозгами были, так те мужчины уже давно с семьей за границей сидят.
А у кого клуши ’без мужа не поеду’ то уже или на фронте, или прячутся.
Вы думаете у всех возможность была выехать? Я знаю семью, где жена вывезла ребенка. Мужа тоже пытались ,пару лет их водили за нос и даже деньги не помогли выехать. Ничего не вышло. Остался мужчина без документов и денег. И это не через посторонних, а ’своих’ же и не вышло ничего.
То я не знаю, какие связи надо иметь и деньги, что бы выехать. И сколько ещё таких кинули
Леопардові панчохи• 12 июля в 19:13
Вы д..ра? Деьей Ваших кто спасет-невыездной муж или пвл сво своего бизнеса надд домом и школой поставите???
котопёс• 12 июля в 19:26
Теж так само. Вибір: принести себе в жертву заради дітей і жити вічно не доводьною, або залишатися заради себе тут
котопёс• 12 июля в 19:28
Ответ дляНагайна
Автор , у нас дети 14,15-они с Словении, наше присутствие не обязательно и у них есть выбор , вы тоже сможете такое будущее детям дать
Я выбрала дома, мне ЕС не зашло лично . Выезжали вначале
Як ви дітей таких малих пристроїли?
Ну ниче се• 12 июля в 19:39
Ответ дляТоматико
Ще раз перечитайте що я написала, мій чоловік не в посольстві працює і саме головне мене не « со держит» , у мене є робота зараз і також була не одна в Україні . Посольство США дзвонило наприкінці січня всім своїм громадянам , які проживали на території України і повідомляли людям, що буде війна і евакуаційного транспорту ( літака) для своїх громадян вони не предоставляють. Говорили щоб виїзджали, або залишалися на свій страх та ризик. Ще говорили, що якщо у громадянина США , який на той час проживав в Україні було скрутне фінансове становище і людина не мала гроші на білет на літак, то вони давали гроші в залог, і по прильоту в штати людина мала вернути ці гроші
Не все имеют возможность реализоваться в другой стране.из нашей области выехал замечательный гинеколог. В США только таксистом может работать.....это большой стресс
Ловлю капці• 12 июля в 19:46
Все-таки Киев это не Харьков. Не выезжайте - это ваше решение, ваш выбор
Детские_Будут?• 12 июля в 20:55
Ответ дляАБВГДейка
Возможно ещё зависит от диагноза . Все ’мои’ успешно прооперировались
мне профильный мать его врач сказал - это не ко мне и я не знаю к кому. как раз надо было принимать решение куда и как дальше. и это после ожидания фиг зна скоко времени.
Скалиоз- но еще без операции
Я такая наивная• 12 июля в 21:29
Ответ дляМульйонерша
Я вам більше скажу, виїхавші ніщеброди ще тайно чекають,що тут нам все побомблять і ми станемо такими ж як вони. Через пару днів!!!!! після обстрілу Вишневого спитала кума ( соромно писати), чи це вашу дачу рознесло,бо щось схоже їй на відео попалося в Австрії). Б****. Не спитала,чи живі і чи не були в цей час там, а чи не рознесло))). Найсмішніше,що дача в нас не в Вишневому
Да, некоторые люди жгут. Хотят, чтоб здесь было плохо. Чтоб они не жалели, что выехали. Прям смакуют горести в стране. Здесь много таких ответов.
Я такая наивная• 12 июля в 21:33
Ответ дляМульйонерша
Хороший вы человек, спасибо Вам за заботу о хвостиках, за неравнодушие. За доброту к людям, посильную помощь. У меня тоже котов больше одного, мягко говоря)) У мамы 4, и у мены кот и собака) Добра Вам💛
Кокосиха• 12 июля в 22:56
У мене взагалі дивна ситуація. Дочка познайомилася із хлопцем з Англії і він приїхав до осені сюди, в Київ до неї. Батьки його не проти, дають гроші на проживання, йому лише 23 роки, студент. Я в шоці, якщо чесно. Усі ці київські обстріли вже на собі відчув. Але це його не лякає.
Шопингмонстр• 12 июля в 22:58
Ответ дляЗасомневаю
Давайте чесно. Багато хто їде не від війни. А тому що є можливість виїхати, не працювати хоч якийсь час. Хтось від безгрошів´я їде - скільки навіть тут тем.
Комусь важко тут самій з дитиною.
Саме від війни зараз їде вже не так багато людей.
Хоча в любому випадку це їх право. Але міняє суть питання.
Комусь важко тут самій з дитиною.
Не так багато це скільки? Ну от черговеиневелике містечко стирають з лиця землі. Скільки там було? 20 тисяч? 50? Нехай виїдуть не всі, але своя країна пропонує евакуацію ’в нікуди’. Кути тим людям подітись ’не від війгин’. В від чого? Всі, кого цікавив соціал - давно його отримали. Всі інші саме ’від війни’
Шопингмонстр• 12 июля в 23:00
Ответ дляДеловитая
Так мы и поверили,что вы не удрали перед войной.
А їм то що? Він не українець, чого їм ’удрати’
Шопингмонстр• 12 июля в 23:03
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Що таке виїзд за кордон?
Це коли ти стоїш над безоднею, в потім стрибаєш в неї, і не знаєш, як довго ти летітимеш і що чекає внизу.
Але!
У дітей має бути майбутнє!
Знаю, як ненавидять тих, хто виїхав, ті, хто залишились, але це рішення дається ой як непросто і починати з нуля в 40+ чи 50+ просто ппц як складно.
Але!
У дітей має бути майбутнє!
Менше ботів читайте. Нащо мені когось ненавидіти?
Губи до вух• 12 июля в 23:27
Автор, вы ответственны за себя и своего ребенка. И вам нести последствия своих решений
Хоть в Украине, хоть заграницей. Заграницей войны нет, но тоже свои проблемы и неизвестно, где можно настигнуть беда
младокошкина• 13 июля в 00:00
Ответ дляНагайна
Чим не зайшло?
АБВГДейка• 13 июля в 00:00
Ответ дляДетские_Будут?
Скалиоз- но еще без операции
У меня трансплантация...
Сил и здоровья вам !
Засомневаю• 13 июля в 06:40
Ответ дляШопингмонстр
З таких містечок і не всі за кордон їдуть.
Автор з Києва. То я й пишу більше про Київ і схожі міста.
Шопингмонстр• 13 июля в 09:19
Ответ дляЗасомневаю
А що Київ? З Києва тим більше. За яким ’кращими життям’ можна їхати з Києва, якщо ти там живеш? Ну крім просто життя без війни. Таку якусь казкову маячню пишете, вибачте.
Тільки не про гроші• 13 июля в 10:33
Ответ дляСМСница
Автор, у мене схожа ситуація
Батьки і чоловік в Києві
У мене робота теж тут робота не погана
Я прийняла рішення відправити сина на навчання
З 16 років живе сам в Австрії
Зараз от вже вступає в університет
Це все звісно коштує грошей, але мені там світила тільки некваліфікована робота
А син вже має С1 з німецької, а також вільну англійську і планує своє життя там
Батьки і чоловік в Києві
У мене робота теж тут робота не погана
З 16 років живе сам в Австрії
Зараз от вже вступає в університет
Добрий день
не могли б ви розповісти будь-ласка з чого починали стосовно навчання сина у Австрії?
СМСница• 13 июля в 12:23
Ответ дляТільки не про гроші
Добрий день
Ми все через агенцію шукали, на цей навчальний рік думаю вже школу нереально знайти
Ті агенції, які вступ в університети пропонують, деякі допомагають зі школами