15 марта в 20:35

Бідна, але безпечна Україна

Ось такий рецепт виживання від Портнікова
Головний рецепт українського виживання-ОКОПуватися
Коли ти маєш спільний кордон з ядерною державою з 120 млн населенням, якщо ти хочеш жити, ти маєш жити у фортеці, мати сучасну армію, будувати підприємства військово-промислового комплексу.
Сказати населенню : Ми будемо жити, можливо, у бідній країні, тому що в нас не буде грошей на соціальні пільги, безкоштовну медицину і безкоштовну освіту, доведеться стягнути паски на десятиріччя.
Країна буде бідною, але вона буде безпечною
І це буде Україна
Ми будемо витрачати більшість ваших податків на оборону, доріг буде менше, велика реставрація здійснюватись не буде .
Будемо ось так жити. Набагато гірше, ніж наші сусіди в Європі
Але виживемо
І ті, хто захоче жити в такій країні, будуть її будувати і охороняти.
А ті, хто будуть вважати, що вони хочуть вже зараз жити краще, заможно, щасливо, виїдуть до інших і реалізують себе там.
Це дуже простий вибір
Ось так.
Я так розумію, це його вже оптимістичний сценарій ?
показать весь текст
Пиона 15 марта в 20:51
Ответ дляИошши
Ну сначала надо победить, а потом уже возвращать статус ядерной державы. А как победить?
Одне іншому не заважає. Спеціалісти є, потенціал теж. Повернути те що було не так складно. Можливості є. Он всілякі там Ірани на колінах ті ракети з водопровідних труб роблять. А ми не гірші.
6 7 7
Fragile_rose_24 15 марта в 20:51
Ответ дляКиев_Елена
Тоже не поняла куда денутся ТРЦ. Неужели переделают на военные заводы)))
Ну типу в людей не буде грошей по фудкортах, і Нью йоркерах шастать
2 12 3
МАМА НИКИТКИ-2 15 марта в 20:51
Ответ дляКиев_Елена
Тоже не поняла куда денутся ТРЦ. Неужели переделают на военные заводы)))
В мацкві масово горіли, щоб отримати страховку. Чим вам не варіант?
1 1 5
Filomena 15 марта в 20:51
Ответ дляFragile_rose_24
Ви в світі рожевих поні?яка ядерка???нам навіть зброю не дають,щоб норм захиститись. Нас давно продали. Нікому не потрібна сильна Україна.
А Ізраїль, Пакистан чи Іран чекали дозволу?
2 11
Natalie 81 15 марта в 20:51
Ответ дляКиев_Елена
Тоже не поняла куда денутся ТРЦ. Неужели переделают на военные заводы)))
Обанкротится , население бедное,покупательской способности не будет
6 12
Fragile_rose_24 15 марта в 20:52
Ответ дляПиона
Одне іншому не заважає. Спеціалісти є, потенціал теж. Повернути те що було не так складно. Можливості є. Он всілякі там Ірани на колінах ті ракети з водопровідних труб роблять. А ми не гірші.
Робіть ідіть. Будем сектор Газа 2
TAM-rico 15 марта в 20:53
Ответ дляFragile_rose_24
Задовбали своєю війною. Жити коли нормально??
Питання до пуйла
Реалістка 15 марта в 20:53
Проблема в тому, що країна може бути і бідною, і всеодно небезпечною. Бо виконання ’безпекових’ планів передбачає відсутність корупції. А ми хіба її вже побороли?
22 1
Пиона 15 марта в 20:53
Ответ дляFragile_rose_24
То йдіть виробляйте її))всі вам винні
Сміється той, хто сміється останній!
7 2
Life-game 15 марта в 20:53
Ответ дляНиколай-b526
дома бухать и одеваться на базарах будете-так понятнее???)))
Понятно сер
Шож не понятного
Ушла бухать
Можно в спальне? Или уже надо на кухне на газетке?
1 8
Иошши 15 марта в 20:54
Ответ дляКиев_Елена
Тоже не поняла куда денутся ТРЦ. Неужели переделают на военные заводы)))
А рашка будет ждать когда мы вооружимся
1 1 7 2
po_li_na-49a8 15 марта в 20:55
Ответ дляFragile_rose_24
Ви в світі рожевих поні?яка ядерка???нам навіть зброю не дають,щоб норм захиститись. Нас давно продали. Нікому не потрібна сильна Україна.
опять эти росийские нарративы про никому не нужную Украину
себе самой нужна. как Израиль, никого не спрашивал, взял и молча намутил ядерную бомбу
20 14
Пиона 15 марта в 20:55
Ответ дляFragile_rose_24
Робіть ідіть. Будем сектор Газа 2
Головне тут слово «Будемо»! Головне це щоб Україна була. А для цього потрібен захист і гарантії безпеки. Бо поки ми самі собі ці гарантії не зробимо, діла не буде. Вже видно.
13 6
Filomena 15 марта в 20:55
Ответ дляLife-game
Понятно сер
Шож не понятного
Ушла бухать
Можно в спальне? Или уже надо на кухне на газетке?
Блін😂
Перед очима зʼявився гоша він же гога з печеною картоплею і сільодкою на газетці.
Fragile_rose_24 15 марта в 20:55
Ответ дляTAM-rico
Питання до пуйла
І до наших вбивць народу(слуг)
2 16
Реалістка 15 марта в 20:56
І взагалі Портніков давно на периферії не був. Хоч би у яке відрядження поїхав. Країна і так бідна. Київ - то не вся Україна.
2 17
Fragile_rose_24 15 марта в 20:57
Ответ дляpo_li_na-49a8
опять эти росийские нарративы про никому не нужную Украину
себе самой нужна. как Израиль, никого не спрашивал, взял и молча намутил ядерную бомбу
Йдіть мутіть. Чого чекаєте? Не нужна никому Украина,мы бы уже давно выиграли..
6 14
Filomena 15 марта в 20:57
Ответ дляFragile_rose_24
І до наших вбивць народу(слуг)
О! Приїхали.
Жгіте єщьо!
4 10
Юля Неюля 15 марта в 20:59
Ответ дляFilomena
Це було зрозуміло ще в 2014. Але не для всіх.
1,5 % це ж так багато було для більшості.
На сьогодні це 100 грн з мін зп. Дві кави, два пива і тд. Правильно?
А потім так втомилися платити 1,5 відсотка, що вирішили просто поржать.
Тому портніков оптиміст.
100грн с минимальной зарплаты это 3 дня оплаты продуктов, а не 2 кофе.
У вас явно зарплата не минималка, раз такие размышления
1 16
Svetrise 15 марта в 20:59
странно он пишет.
-бороться с коррупцией- для власти Украины это ее возглавить
-жить в период войны и всем «зажаться» - это для бедных рецепт, для власти это повысить себе зарплаты и премии в 5-10 раз и заделать пропасть между минимальной и их зарплатой в 50-100 кратном размере
-закрыть бедных как в концлагере и рассказывать о патриотизме для бедных, а своих всех вывезти заграницу
- уничтожить всю оппозицию, сделать невозможными выборы и наживаться и пополнять за счет бюджета все свои «проекты» в том числе едыный..
- сделать недоступным он лайн образование для многих детей, в том числе и высшее
- сделать всех нищих молодых и не очень рабами без будущего и перспектив, сделать их объектами сафари..
- дать всех силовым структурам неограниченные полномочия, тцк беспредел как способ их работы, вместо того что бы все эти умеющие воевать и стрелять пошли на фронт и заменили тех, кто там или пополнили ряды вместо рабочих или других работяг, никогда не держащих оружие..
как в этом во всем выжить «окопавшись»
циник и лицемер, издалека гребанный стратег
Иошши 15 марта в 20:59
Ответ дляFilomena
Блін😂
Перед очима зʼявився гоша він же гога з печеною картоплею і сільодкою на газетці.
Оселедцем
ellllena.ua 15 марта в 21:00
Ответ дляNatalie 81
Кто там жизнь в совке ругал,вот то что он описал это ещё хуже
Именно. В эсэсэсэр и на оборонку, и на социалку хватало, потому что свои не крали. А с нашими упырями у власти совок покажется раем.
Юля Неюля 15 марта в 21:00
Ответ дляFilomena
Це було зрозуміло ще в 2014. Але не для всіх.
1,5 % це ж так багато було для більшості.
На сьогодні це 100 грн з мін зп. Дві кави, два пива і тд. Правильно?
А потім так втомилися платити 1,5 відсотка, що вирішили просто поржать.
Тому портніков оптиміст.
Почему айтишники платят 5% или вообще только 1500грн, а люди с минималки платят 19,5%??
Должны со всех ФОПов снимать по 19,5%, тогда и бюджет пополнится
18 17
автор СhanelKa 15 марта в 21:01
Ответ дляЮля Неюля
Почему айтишники платят 5% или вообще только 1500грн, а люди с минималки платят 19,5%??
Должны со всех ФОПов снимать по 19,5%, тогда и бюджет пополнится
Тоді вони закриються
Особливо зараз
3 18
Hello987 15 марта в 21:01
Ответ дляLife-game
Понятно сер
Шож не понятного
Ушла бухать
Можно в спальне? Или уже надо на кухне на газетке?
В подъезде на ступеньках самогонку - попробуйте ее ещё найти сейчас.
У девочки знакомая в Метро работает, на новый год говорит икру нагребали просто- так это в стране война и полбюджета на оборону. После войны не думаю, что будет хуже.
Peres Lal 15 марта в 21:02
lus_so 15 марта в 21:02
Портніков огидний. Він достатньо розумний, щоб розуміти, що запропонований ним шлях - це відстрочена смерть. Смерть без всяких ’але’. А він паскуда без всяких ’але’. Взяв замовлення і відробляє номер.
magic wand 15 марта в 21:03
Ответ дляFragile_rose_24
Задовбали своєю війною. Жити коли нормально??
в цій країні ніколи. Дітей готувати до вічної війни.
5 24 1
автор СhanelKa 15 марта в 21:03
Ответ дляlus_so
Портніков огидний. Він достатньо розумний, щоб розуміти, що запропонований ним шлях - це відстрочена смерть. Смерть без всяких ’але’. А він паскуда без всяких ’але’. Взяв замовлення і відробляє номер.
А чиє замовлення?
3 13
Fragile_rose_24 15 марта в 21:03
Ответ дляBlue.Blue.Sky
в цій країні ніколи. Дітей готувати до вічної війни.
В мене нема дітей. Думаю, виїжджати,якщо тут нічого не складеться.