И как сильно реальность и слова разошлись?
Речь не о ваших личных отношениях сейчас…
Ответ дляДана-Нирвана
Ну тогда и Порошенко не надо было выбирать. Он пришел в политику из бизнеса. Зато Янукович начинал ’с нуля’, да. С мелких политических должностей. Ну и что, классным президентом он был по итогу?
Янукович починав з тюрми і ’вдалого одруження’. Без його ’Люсі’, точніше її тата, він би і в майстри на заводі не вибився.
Sunny Hanny• 16 марта 2024
Ответ дляYeva-c21c
Не прямо таки розквіт, але є з чим порівняти і можливо в інших містах не так було, але в Києві рівень життя у багатьох підвищився, багато хто зміг купити собі житло.
Я навіть по маленькому селі можу судити. Якраз ті роки його почали по трішки відбудовувати. Так, в країні, в якій йде війна, то не так просто. Але було багато зрушень до покращення якості життя.
Який позор, автор. Це ж потрібно так не поважати свою країну і співвітчизників?
Він чесно виграв, щоб зараз не розповідали. І це було зрозуміло навіть по купі знайомих що за нього голосували.
Це вибір країни і через нього ви плюєте в 73 відсотка українців.
Все ж потрібно мати хоч якусь коректність і не опускатися до рівня підлітка, який вважає себе дуже креативним в приниженні інших.
Sunny Hanny• 16 марта 2024
Ответ дляnata.ant
Про які місця в садку ви говорите,в мене дитина йшла в 2017, немає місць Харків, в садік по прописці,черги на два роки,щоб попасти швидше заплатити треба було 2000 грн в державний садок
Мої в Києві пішли . Хоча реєстрація у нас Полтавська. І в чергу я записала їх коли старшому було вже майже два роки. На наступний набір ми отримали місця в садочку. Навіть без грошей нам завідуюча перевела другого сина до себе, бо запрошення прийшли для двох дітей в різні садочки.
Ответ дляOllka
Я з родини військових з військового містечка. На шашлик не збиралась - збирала триможну валізу і переїжджала в Київ з дітьми поки вивозили техніку (завдяки чому вона вціліла). Попереджала друзів і шукала нормальне сховище.
А щодо Зе - ні, не тому що не виїхав. Тому що не здав. Тому що на весь світ показував що у нас, розголосу надав, не мовчав, виступав щодня, що важливо було для тих же іноземців, які побачили що ми проти того, щоб бути під рашкою.
Але - я як була проти нього як президента, так і зараз його б не обрала. А альтернативи йому не бачу жодної. Тому міняти в війну точно проти.
Я чудово пам´ятаю початок війни. 24 Зеленський виступив, що росія напала і зник з радарів до суботи. То де ж він ’не мовчав’? Він якраз вичікував. Не мовчав Кличко. Ніколи не думала, що буду його поважати і вважала поганим мером. Але його позиція на початку війни змінила моє ставлення до нього, він реально сказав, що Київ не здасть. На відміну від мовчазного у той же час зеленського.
Ответ дляДана-Нирвана
Ви ж пожартували?
Хоча тирити шапки у нас в країні можна вважати прелюдією до депутатства)
Ответ дляA no name
Порошенко в політиці з 1990-х. На додаток до політики зробив ще успішний бізнес. Він може подобатися чи ні, але він є профі. Зеленський профі в шоу бізнесі, але не в політиці чи державних справах.
І?
Супер порох що зробив, чого досяг, якщо такий вправний?
Sunny Hanny• 16 марта 2024
Ответ дляA no name
Ви б пішли оперуватися до інтерна, який буде на вас вчитися, чи все ж таки шукаєте хірурга з досвідом?
То чому керувати країною допускаєте людину, яка жодного досвіду в цій сфері не має? Кожен має займатися своєю справою. Якщо хочеш у політику - без проблем, але починати треба з чогось явно простіше, ніж керувати країною. Результат такого керування ми бачимо всі. Надивилися в очі, самі знаєте кому? Перестали стріляти? Сподіваюся, ви задоволені результатом.
Важливе уточнення. Країна, яка воює. Змінити президента на популіста без досвіду, який до цього обзивав країну проституткою і загравав до росії. І пообіцяв просто перестать стріляти і глянути в очі путіну. Мені цікаво, що має бути в голові у людини яка вірить що війну можна закінчити просто переставши стріляти стороні, на яку напали
Sunny Hanny• 16 марта 2024
Ответ дляВалентина Як
Я голосовала за Зе, как за человек , который еще не успел запятнать свое имя в политике. Хотелось новое лицо.
Опять же, он обвешал что-то решить в русскими языком как региональным. Все у нас пиарятся на выборах на одних и тех же вещах. Разочарована очень по всем-всем статьям.
Ви просто розчаровані?
Sunny Hanny• 16 марта 2024
Ответ дляДана-Нирвана
А что, президентами рождаются, а не становятся? Опыт появляется только после первого срока руководства страной. Ну и да - опыт не равно разум. Посмотрите на соседние страны. Там президенты на пятый срок подряд идут, но это не делает их хорошими руководителями.
Ну нічого, на нас навчиться. Подумаєш, що загинуло із-за його бездіяльності та невірних рішень стільки людей. Але він навчиться. Наступний термін вже краще буде
Дана-Нирвана• 16 марта 2024
Ответ дляPiracanta
Но вот мы сейчас и живём в процессе приобретения президентом опыта. Как вам?
Вы же не забыли, что напал на Украину путин, да? И то, что творится сейчас, - результат его амбиций и решения, отчасти подкреплённого многолетней политикой пророссийски настроенных украинских депутатов и простых людей? А то читаешь комменты и такое ощущение, что как-то подзабыли об этом.
Sunny Hanny• 16 марта 2024
Ответ дляSeehund
Кстати этот самый электорат и за Зеленского голосовал.)
Ні, в мене багато знайомих, які неначе й розумні, прогресивні люди. А обрали Зеленського.
Ответ дляA no name
Ви хоч статистику подивіться, все ж є в інтернеті.
Я щойно знайшла всі його виступи щодня з першого дня війни. Інколи по декілька в день. Де зник?
Ответ дляSunny Hanny
Пишу про садок який біля дому,і в який ми попадали по прописці,черги на два роки Пішли через рік в іншій,який відкривався,але до нього було хвилин п´ятнадцять трамваєм їхати
Ответ дляOllka
І?
До чого тут Порошенко? Президент у нас інший, мова про Зеленського. Тема про Зеленського. Пишіть про переваги вашого презЕдента ( його ж слоган?) Пишіть про покращення. Про те, як вам стало гарно за часів його керування. Я, на жаль, не можу написати нічого гарного. І розуміла це під час виборчої компанії, коли спостерігала масову істерію тут на Порадниці, як всі чекали зпл по 4 тис доларів, зниження комуналки і цін і що ’буде як в кіно’. Всі хто тут писали про можливі наслідки вибору зе зразу банилися і дружньо хейтилися. Сподіваюся, виборці зе задоволені. І навіть не сумніваюся, що вони ще раз повторять той самий вибір.
Дана-Нирвана• 16 марта 2024
Ответ дляSunny Hanny
Ваш комментарий надо читать тем, кто уверен, что при Порошенко путин бы не напал.
Sunny Hanny• 16 марта 2024
Ответ дляku4eravaku4erava
Так при Пете и было хорошо, как для воющей страны просто люди купились на популизм о зарплатах врачей и учителей, кто пообещали закончить, но так и есть учителя, врачи а так же другие специалисты получают уже хорошие зарплаты, но заграницей. И.т.д
Люди не мають критичного мислення. З чого мали підняти зп вчителю до 4000 доларів ( неначе таку обіцяли?) ? Де саме мали взятися ці гроші?
Ответ дляA no name
Да куча виступів є і за пʼятницю
Мені особливо згадався цей … бо тоді
воно таке щасливе, всім добрий вечір !
Там ще Арахамія головного мозку І пика канцлера на задньому фоні
Мені особливо згадався цей … бо тоді
воно таке щасливе, всім добрий вечір !
Дана-Нирвана• 16 марта 2024
Ответ дляOllka
Спасибо, как раз хотела гуглить, потому что тоже помнила, что каждый день были его видеообращения. Но кто-то лжет зачем-то
Inno4ka-ya• 16 марта 2024
Ответ дляbegovelik
А те, кто были до него, были лучше? По вашему мнению?
Да, лучше
Inno4ka-ya• 16 марта 2024
Ответ дляbegovelik
Да, лучше
Дана-Нирвана• 16 марта 2024
Ответ для vihola
Поскаржилась на тему з кацапськими наративами. За спробу перекласти провину за злочини росіян на українців і розколоти суспільство.
Я пожаловалась ещё как только тема появилась. Но это же не анонимов в теме, где путина нахер посылают, снимать. Можно не спешить. Народ утром в субботу спорит - ресурсу хорошо)
Ответ дляSunny Hanny
Обіцяли ще зниження комуналки і цін :)
І тут на форумі плювали в кожного, хто насмілився писати, що це повна маячня і ціни формуються не на Банковій.
Sunny Hanny• 16 марта 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Путін напав на Україну ще в 2014 році
Ответ дляA no name
Я вище писала - голосувала за Пороха і за це дуже прикро.
Що зробив - теж вище писала.
Що ще бачила - намагання провести податкову реформу, проти якої обурились всі. Так само як тепер проти фінмоніторингу.
А краще стало чи ні - це в кожного своє бачення. Та й війна будь кому при владі все перепоганила б, любій реформі.
Що зробив - теж вище писала.
Ответ дляДана-Нирвана
Я ж его не виню в войне. Но до начала войны в стране он был президентом три года. И ничегошеньки не менялось, даже попыток изменить не было. Как была коррупционно-воровская страна, так и осталась. Весна прийде садити будемо