Физрукая• Изменено 16 марта 2024
ВПО, що вам допомогло пережити цей стрес?
Це питання більше до тих, хто переїхав в межах України, зто має вік 45+ і немає великих статків, щоб безпроблемно переселитись в нове гарне житло.
Я переїхала тільки зараз, до останнього жила і працювала на кордоні. Але зараз там почалися активні бойові дії.
Переїхала теж в межах області, працюю по спеціальності, смт, квартирка маленька і така собі.
Як скоро вас перестало це гнітити? Те, що залишили свій дім? Що живете в чужому місці без друзів, в значно гірших умовах з розумінням, що на нове житло вже не заробите?
Звісно, я намагаюся концентруватися на вдячності, що жива, що маю де жити, але так сумно( І боляче, коли бачу, що відбувається там, де був мій дім.
Здається, що вже немає сил. Два роки суцільного стресу в зоні бд, а тепер ще й переїзд.
Як ви впорались з цим?