Фенте Фря• 16 марта 2024
Дівчата, що з’їсти на сніданок, щоб схуднути?
Смажені яйця і чай можна?
Фенте Фря
• 16 марта 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Щось досить витримане з ефектом проносу. Для надійності ще зробити мікроклізму. До вечора схуднете.
У вас все добре? Видно, ні 🫣 ніде не написане про «похудіти до вечора». Хоча б тому, що це неможливо
Не будь КакСвета• 16 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
У мене добра кава, французький сир та дуже гарне цвітіння за вікном. З вас все одно зайвого не зійде від жартів над безглуздим ’шо з´їсти, щоб схуднути’. Цю тему неможливо сприймати серьозно.
Гигиенишвили• 16 марта 2024
Ответ дляРожева юбка
Сварите яйца, к ним сделайте салат, добавьте сыр, возьмите кусочек темного хлеба. Посчитайте, чтобы было 500 калорий. Это куча еды.
Хлеб лучше убрать
Пригаю-цибаю• 17 марта 2024
Ответ дляГигиенишвили
Хлеб лучше убрать
С чего бы? Немного цельнозернового очень даже можно с утра, углеводы как ни крути нужны.