Красота неземная• 16 марта 2024

Я тут одна трачу на харчування тисячу в місяць і наїдаюсь?

Не розумію тих, хто витрачає на одного себе (тільки на їжу) декілька тисяч?
Я добре їм, багато, ще і зайву вагу маю. Фрукти, овочі сезонні, м‘ясо, каші. Що ще треба? Київ
ПАЦАНКА О• 17 марта 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Это не отчет. Вижу что у вас проблемы с коммуникацией, поэтому посчитала нужным пояснить.
Не переймайтесь так)))

olena_shch• 17 марта 2024
Ответ дляАноним_1858
Ну может вы красную рыбу каждый день едите,по килограмму
Мы нормально едим. Еще и тортики покупаем и пиво
Ті тортики, що ви купуєте не всі будуть їсти. Тому ви просто купуєте дешеві і часто не якісні продукти.
Аноним_1858• 17 марта 2024
Ответ дляolena_shch
На таро кинула?
Рожайтретьего• 21 марта 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
ПП апріорі не може бути дешевим
В мене ПП дешевше набагато, чим те, чим раніше харчувалась.