16 марта в 11:32

LC Waikiki outlet в Києві, підкажіть де знайти?

На Почайній немає, зачинився. Може хтось знає де ще є.
NатаLия 16 марта в 11:32
Метро Левобережная, ТЦ Комод, 3 этаж
popelushka1311 16 марта в 11:33
Был в Ocean plaza, сейчас не знаю.
vinika 16 марта в 11:34
В Караване вроде был
soshkina 16 марта в 11:35
Караван Outlet, Лугова
В Променаде на Электронмаш (Окружная).
Но что то в их Аутлете цены не радуют.
автор meli5a 16 марта в 11:42
Ответ дляМир Регланов и Футболок
В Променаде на Электронмаш (Окружная).
Но что то в их Аутлете цены не радуют.
В лютому купувала джинси класні за 600 грн, у простому магазині 1200. Тому треба дивитися. Мене все влаштовувало, а сьогодні прийшла, а їх немає 😭
автор meli5a 16 марта в 11:42
Ответ дляpopelushka1311
Был в Ocean plaza, сейчас не знаю.
Там не outlet, звичайний магазин
автор meli5a 16 марта в 11:43
Ответ дляsoshkina
Караван Outlet, Лугова
Дякую. Подивлюся.
KroKro1980 16 марта в 11:44
А давно на Почайній зачинився? Я не знала. А у Блокбастер Молі звичайний магазин чи аутлет? Пам´ятаю, що розпродажу там багато.
Северная 16 марта в 11:46
В Караване, там теперь и новое, и аутлет.
HelloKitty18 16 марта в 11:48
Ответ дляmeli5a
В лютому купувала джинси класні за 600 грн, у простому магазині 1200. Тому треба дивитися. Мене все влаштовувало, а сьогодні прийшла, а їх немає 😭
Так, шкода бо я на Почайну теж розраховувала.
_Galochka_ 16 марта в 12:06
Був непоганий колись на Позняках в Ньювей. Той, що на Почайні мені ну геть не подобався, там такі затягані речі були, мало не секонд
автор meli5a 16 марта в 12:42
Ответ дляKroKro1980
А давно на Почайній зачинився? Я не знала. А у Блокбастер Молі звичайний магазин чи аутлет? Пам´ятаю, що розпродажу там багато.
На при кінці лютого ще був. Сьогодні була поруч, хотіла зайти і вияснилося, що зачинено.
автор meli5a 16 марта в 12:43
Ответ для_Galochka_
Був непоганий колись на Позняках в Ньювей. Той, що на Почайні мені ну геть не подобався, там такі затягані речі були, мало не секонд
Різні були насправді, треба було перебрати. А не знаєте, чи є ще в New way? Мені хоч і не зручно, але ціна питання важлива)
Анна_май 16 марта в 12:58
Так, у New Way аутлет ще існує