16 марта в 11:56

Набридло все. Набридло таке відношення до мене.

Набридла я вам зі своїми темами про своє життя. Але тільки тут я можу написати, те що я думаю. Поділитися з кимось. Посварилася з сином, тому що хотіла їм допомогти щось придбати для дитини. Він сказав, щоб я не лізла. Вони самі все куплять. Бо я куплю, щось воно не підійде, а вони потім крайні будуть.(по словам сина) але то виявились дрібниці…Дочка виклала до себе в профіль фото з дитиною моїх роботодавців, а на фоні заді була нова фото-картина онука. Невісткі хтось скинув із її знайомих. Вона обурилась. І сказала чоловіку, «коли твоя мама вже закінчить цей дитячий садок з цими фото?» «Нащо ця дешева показуха всім на показ?» Не розумію, чому її це так бісить, всі родичі можуть розміщувати фото, того кого вони захочуть… Я ж не її фото вішаю.Дойшло у них до сварки, а потім і до розлучення. Через таку дрібницю. Слово за слово…Невісткі набридло, що я роблю такі дурниці. Почала згадувати, як я обізвала її наркоманкою, бо в дитинстві вона пила заспокійливі. Сказала, що буде вмерати але ніколи не забуде, як я її обізвала перед її мамою і залізла до рота та упрікнула за останню цукерку тощо, яку вона може сама зʼїсти. У невістки стався нервовий зрив. Через таку дурницю … Просто через фото-портрет. То ви хочете сказати, що вона нормальна? Недивно, що вона пила заспокійливі сильні у дитинстві. Напевно там щось з головою.
Мені вже це набридло… і син тягне за нею руку. Що поганого у фото дітей/онуків/сестер/братів?
Залізний кіготь 16 марта в 11:58
Вам там всем лечиться нужно , судя по описанию
Козяка-маляка 16 марта в 12:00
санта-барбара одного актера, серия 325
Душка-свекрушка))) 16 марта в 12:00
Знову ви.....то розлучилися??триллер закінчиться?
автор Міні-бікіні 16 марта в 12:00
Ответ дляЗалізний кіготь
Вам там всем лечиться нужно , судя по описанию
Невістка не може ніяк забути минуле.
автор Міні-бікіні 16 марта в 12:00
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Знову ви.....то розлучилися??триллер закінчиться?
Невістка хоче розлучитися.
Душка-свекрушка))) 16 марта в 12:00
Ответ дляЗалізний кіготь
Вам там всем лечиться нужно , судя по описанию
Пише тільки ’мамо’...не можна судити з її слів про всіх...
Сама не знаю 16 марта в 12:01
Це вам треба лікуватися. Зі всією повагою - від₴&@ться від сина і невістки. Я б вас уже послала вслід за руським кораблем на їхньому місці.
7 3
100% 16 марта в 12:01
Ответ дляМіні-бікіні
Невістка не може ніяк забути минуле.
А должна? Она не обязана Вас прощать. Оставьте их в покое.
Душка-свекрушка))) 16 марта в 12:01
Ответ дляМіні-бікіні
Невістка хоче розлучитися.
Я б теж хотіла ......дякую свої мамі- свекрусі, що адекватна
Залізний кіготь 16 марта в 12:02
Ответ дляМіні-бікіні
Невістка не може ніяк забути минуле.
Живите своей жизнью отстаньте от них , пришли проведали внука и все на этом ваша миссия закончена
Маурита 16 марта в 12:02
Ответ дляМіні-бікіні
Невістка не може ніяк забути минуле.
Тобто ви її минулим можете дорікати, а те, що ви говорили-вона має забути?
автор Міні-бікіні 16 марта в 12:03
Ответ дляСама не знаю
Це вам треба лікуватися. Зі всією повагою - від₴&@ться від сина і невістки. Я б вас уже послала вслід за руським кораблем на їхньому місці.
Чим я хвора? Тим що повішала фото свого онука? Покажіть мені бабусю у яких немає і не висять десь на стіні фото своїх онуків?
3 2
Seehund 16 марта в 12:03
Кстати, как ваши работодатели относятся к тому, что фото ребенка родственники наёмного персонала выкладывают где хотят?
1 3
автор Міні-бікіні 16 марта в 12:04
Ответ дляSeehund
Кстати, как ваши работодатели относятся к тому, что фото ребенка родственники наёмного персонала выкладывают где хотят?
Абсолютно нормально. В цьому є щось погане чи заборонене? Донька любе цю дитину.
Совбез 16 марта в 12:05
Ответ дляМіні-бікіні
Чим я хвора? Тим що повішала фото свого онука? Покажіть мені бабусю у яких немає і не висять десь на стіні фото своїх онуків?
По тексту видно, що Ви хвора Ше й як. Здорова таку муть строчити не буде.
Seehund 16 марта в 12:05
Ответ дляМіні-бікіні
Абсолютно нормально. В цьому є щось погане чи заборонене? Донька любе цю дитину.
Без разрешения родителей это плохо. Как дочка может его любить, вы ее с собой на работу берёте?
автор Міні-бікіні 16 марта в 12:06
Ответ дляМаурита
Тобто ви її минулим можете дорікати, а те, що ви говорили-вона має забути?
Я вже не дорікаю. Дорікала колись. Тому що така молода і пила такі сильні заспокійливі. Після тієї сварки я і слова більше не казала.
100% 16 марта в 12:06
Ответ дляМіні-бікіні
Чим я хвора? Тим що повішала фото свого онука? Покажіть мені бабусю у яких немає і не висять десь на стіні фото своїх онуків?
У меня не висят на стенах.. Фото внучки в альбоме, в телефоне, на диске, но на стенах не висят... И выкладывать фото дитя в интернет я не стану, тем более, без согласия невестки.
Маурита 16 марта в 12:07
Ответ дляМіні-бікіні
Я вже не дорікаю. Дорікала колись. Тому що така молода і пила такі сильні заспокійливі. Після тієї сварки я і слова більше не казала.
А тепер вона вам дорікає. Має право.
автор Міні-бікіні 16 марта в 12:07
Ответ дляSeehund
Без разрешения родителей это плохо. Как дочка может его любить, вы ее с собой на работу берёте?
Дитина частіше у нас. До нас додому її привозять. Мені так зручніше.
автор Міні-бікіні 16 марта в 12:10
Ответ дляМаурита
А тепер вона вам дорікає. Має право.
Так вже можна забути це все і жити далі. А вона розповідає, що я дитину майже не бачила. І коли вони жили в іншому місті, я не приїздила. І онук мене не знає. Зато я по всій квартирі розвішала портрети. Мовляв, я не бабуся, а одна назва.
МамОмужа 16 марта в 12:11
Боже, я уже узнаю вас. До этого такой чести удостоился только Юра, со своим бредом . Оставьте детей в покое.
6 1
Помилуйте мадам 16 марта в 12:11
Ответ дляМіні-бікіні
Невістка хоче розлучитися.
Яка ж ви дурна . І це ж вік вже під 50 як мінімум.
1 2
Маурита 16 марта в 12:12
Ответ дляМіні-бікіні
Так вже можна забути це все і жити далі. А вона розповідає, що я дитину майже не бачила. І коли вони жили в іншому місті, я не приїздила. І онук мене не знає. Зато я по всій квартирі розвішала портрети. Мовляв, я не бабуся, а одна назва.
І, що в цьому неправда?Ви довели людину до того, що вона вас знати і бачити не хоче. І забувати не хоче те, що ви говорили.
автор Міні-бікіні 16 марта в 12:12
Ответ дляПомилуйте мадам
Яка ж ви дурна . І це ж вік вже під 50 як мінімум.
Чому я дурна? Так, мені 45. Будемо вважати під 50.
автор Міні-бікіні 16 марта в 12:13
Ответ для100%
У меня не висят на стенах.. Фото внучки в альбоме, в телефоне, на диске, но на стенах не висят... И выкладывать фото дитя в интернет я не стану, тем более, без согласия невестки.
А якщо на стінах висять, то що тут такого? Щось заборонене?
Помилуйте мадам 16 марта в 12:13
Ответ дляМіні-бікіні
Я вже не дорікаю. Дорікала колись. Тому що така молода і пила такі сильні заспокійливі. Після тієї сварки я і слова більше не казала.
Якщо вам син обрав її значить йому ок.
автор Міні-бікіні 16 марта в 12:14
Ответ дляПомилуйте мадам
Якщо вам син обрав її значить йому ок.
Всі ми робимо помилки в цьому житті. І можемо обрати не тих людей.
Помилуйте мадам 16 марта в 12:14
Ответ дляМіні-бікіні
Чому я дурна? Так, мені 45. Будемо вважати під 50.
Омг. Мені 44, 45 буде я сучасна нормальна жінка зі своїм життям, а у вас незакритий гештальт?
100% 16 марта в 12:14
Ответ дляМіні-бікіні
А якщо на стінах висять, то що тут такого? Щось заборонене?
Ничего такого, Вы написали, что у всех висят, но это не так. А вот выставлять фото детей в соцсетях, без разрешения родителей, нельзя.