Міні-бікіні• 16 марта 2024
Набридло все. Набридло таке відношення до мене.
Набридла я вам зі своїми темами про своє життя. Але тільки тут я можу написати, те що я думаю. Поділитися з кимось. Посварилася з сином, тому що хотіла їм допомогти щось придбати для дитини. Він сказав, щоб я не лізла. Вони самі все куплять. Бо я куплю, щось воно не підійде, а вони потім крайні будуть.(по словам сина) але то виявились дрібниці…Дочка виклала до себе в профіль фото з дитиною моїх роботодавців, а на фоні заді була нова фото-картина онука. Невісткі хтось скинув із її знайомих. Вона обурилась. І сказала чоловіку, «коли твоя мама вже закінчить цей дитячий садок з цими фото?» «Нащо ця дешева показуха всім на показ?» Не розумію, чому її це так бісить, всі родичі можуть розміщувати фото, того кого вони захочуть… Я ж не її фото вішаю.Дойшло у них до сварки, а потім і до розлучення. Через таку дрібницю. Слово за слово…Невісткі набридло, що я роблю такі дурниці. Почала згадувати, як я обізвала її наркоманкою, бо в дитинстві вона пила заспокійливі. Сказала, що буде вмерати але ніколи не забуде, як я її обізвала перед її мамою і залізла до рота та упрікнула за останню цукерку тощо, яку вона може сама зʼїсти. У невістки стався нервовий зрив. Через таку дурницю … Просто через фото-портрет. То ви хочете сказати, що вона нормальна? Недивно, що вона пила заспокійливі сильні у дитинстві. Напевно там щось з головою.
Мені вже це набридло… і син тягне за нею руку. Що поганого у фото дітей/онуків/сестер/братів?
Помилуйте мадам• 16 марта 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Всі ми робимо помилки в цьому житті. І можемо обрати не тих людей.
І? Ви місія на Землі? Він дорослий
Совбез• 16 марта 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Яка ж ви дурна
. І це ж вік вже під 50 як мінімум.
Просто до деяких мудрість приходить з роками, а до деяких вік приходить сам по собі.
Міні-бікіні
• 16 марта 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
І? Ви місія на Землі? Він дорослий
Я хотіла відкрити йому очі. Якщо людина в дитинстві пила сильні заспокійливі. Значить це психічно хвора людина. Подумайте, що з нею буде далі? Якщо в неї вже нервовий зрив.
Чарівна патика• 16 марта 2024
О у меня такая же свекровь как вы.Поливала меня грязью и была послана в лес из нашей жизни.И теперь бегает и искренне не поймёт почему мы с ней не общаемся.Аяяй что ж это я не могу забыть как она на меня говно лила.Я точно странная,а свекровь агонь
Помилуйте мадам• 16 марта 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Ви і досі психічно хвора. Запитайте в невістки що пила)))
Міні-бікіні
• 16 марта 2024
Ответ дляЧарівна патика
А що неможна це забути? Потрібно колотити ? Ви напевно і дітей не даєте бачити?
Чарівна патика• 16 марта 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Надеюсь они вычеркнут вас из своей жизни.С такими родственниками как вы и врагов ненужно
Міні-бікіні
• 16 марта 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Той самий гідозепам, тільки 1. Вона пила його десь місяць. А я пью гідозепам,5 постійно. Але в мене дійсно нерви були. А у неї, що?
Помилуйте мадам• 16 марта 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Вам не допомагає. Зверніться до психіатра
Чарівна патика• 16 марта 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Нет нельзя.Судя по тому что вы здесь пишите я понимаю что люди не меняются. Не только детей не даю ещё и её сын с ней не хочет общаться.Она ему тоже все глаза открывала пока он её не вычеркнул из своей жизни
Санька-4b93• 16 марта 2024
Ответ дляSeehund
Кстати, как ваши работодатели относятся к тому, что фото ребенка родственники наёмного персонала выкладывают где хотят?
А как они относятся к тому, что из ребенок оказался в однушке автора, вместе с ее дочерью и сыном? Или автор, наоборот, с дочерью и фото внука ходит на работу?
Міні-бікіні
• 16 марта 2024
Ответ дляСанька-4b93
Вони самі привозять туди нам дитину. Син на роботі. Донька в школі до 15:00. Доречі, це їх однушка ми в них її і орендуємо. Так що все нормально.
Міні-бікіні
• 16 марта 2024
Ответ дляЧарівна патика
Ну а мій син зробить вибір в мою сторону. Якщо невістка вже хоче розлучатися з ним.
Санька-4b93• 16 марта 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Ну да, все просто отлично, чего это я ))
Чарівна патика• 16 марта 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Не думаю.Но вы надейтесь.Есть такая пословица ночная кукушка дневную всегда перекукует.А у вас есть все шансы потерять сына.
Міні-бікіні
• 16 марта 2024
Ответ дляСанька-4b93
А чому це погано? Якщо всім так зручно.
Совбез• 16 марта 2024
Ответ дляЧарівна патика
У мене така сама, спястя 7 років я скучила, я їду. І не може зрозуміти, чому я її бачити не хочу.
Играю у края• 16 марта 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Чому я дурна? Так, мені 45. Будемо вважати під 50.
О, уже помолодшала
Чарівна патика• 16 марта 2024
Ответ дляСовбез
Вот и автор не понимает, что такого, можно же людей обзывать,а люди должны прощать. Бо шо тут такого я ж просто оскорбляю ниче страшного невестка переморгает.
Чарівна патика• 16 марта 2024
Автор ждем новую тему от вас.Сын и невестка сомной не общаются.А что ж я такого сделала
Міні-бікіні
• 16 марта 2024
Ответ дляЧарівна патика
Можно не прощати. Але можна не загострювати на цьому увагу.
Играю у края• 16 марта 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Чего Вы к ним лезет? Живите своей жизнью. И да, работодатель в курсе что Вы на гидазепаме?
Міні-бікіні
• 16 марта 2024
Ответ дляИграю у края
Ні. Але там нічого шкідливого немає.
Играю у края• 16 марта 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Ні. Але там нічого шкідливого немає.
Так Вы наркоманка
Совбез• 16 марта 2024
Ответ дляЧарівна патика
Моя скільки гівна постійно в вайбер пише, а потім видаляє і таке чисте здивування коли я їй сказала, а я вам навіщо? Чесно, дивуюсь звідки стільки лецимірства в людях. Я для тебе гівно, чого ти лицеміриш?
Поліцейський патруль• 16 марта 2024
Ответ дляМіні-бікіні
А навіщо, ви ж не збираєтесь зупинятись
Міні-бікіні
• 16 марта 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
А навіщо, ви ж не збираєтесь зупинятись
Я зупинилась. І нічого поганого синові чи їй про неї не кажу.
Чарівна патика• 16 марта 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Тут выплескиваете?
Міні-бікіні
• 16 марта 2024
Ответ дляЧарівна патика
Тут выплескиваете?
Ні. Але вона не може забути те що було раніше та переступити через себе.
Тарабарщина• 16 марта 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Буду своей невестке теперь показывать ваши темы. Пусть заценит, как ей повезло 😜