МаксХмара• 16 марта 2024

Що оберете?

Результат:
вже голосів: 18
15 (83.33%) Мати доньку лесбійку
3 (16.67%) Мати сина гея
Ласунка• 16 марта 2024
Топ-100 найдибільніших тем очолює…..

Метелик• 16 марта 2024
73%?
Ото і живете отак
Кидаю курити• 16 марта 2024
Ответ дляЛасунка
Топ-100 найдибільніших тем очолює…..
Й додати нема чого
Эта_Шикарна)• 16 марта 2024
А если я не хочу детей вообще
БезПаспортаНеПродаю• 16 марта 2024
Сына - лесбиянку, дочь - гея
ХикориДикори• 16 марта 2024
Мен і справді до лампочки яка орієнтація дитини. Головне, щоб вона була щасливою. І знайшла, якщо це їй потрібно для щастя, пару будь -якої орієнтації
Примарочка• 16 марта 2024
Не мати дітей)))

Українська зірочка• 16 марта 2024
А где вариант гетеро? Не из чего выбирать у вас.
Єдина Країна• 16 марта 2024
Лозинкою оприходовать обираю.
Не против• 16 марта 2024
Я никого не выбирала, есть и сын, и дочь. Время покажет кем они вырастут. Они мои есть и будут.
TaFo• 16 марта 2024
авторша, будьщо краще, ніж бути таким тупим
ХвостПистолетом• 16 марта 2024
Я за те щоб моя дитина була щаслива, щоб знайшла свою людину, з якою їй буде комфортно і затишно. В ідеалі хотілось би, щоб це була стандартна пара М+Ж, тільки тому що такі пари сприймаються в суспільстві, на відміну від одностатевих.
Сиджу тихенько• 16 марта 2024
Выберу быть матерью психически здоровых детей. Постараюсь, чтобы их психика не страдала во время роста.
Вельшановна• 16 марта 2024
Байдуже аби дитина здорова і щаслива. Маю і сина і доньку
Коренная киевлянка• 16 марта 2024
Мого варіанту нема.
ЛюблюДевчонок• 16 марта 2024
Оберу мати клепку в голові, щоб не створювати тупих тем.
Мяо мой мяо• 16 марта 2024
Ни то , ни другое. У меня нормальный ребёнок с гетеросексуальной ориентацией.
Мяо мой мяо• 16 марта 2024
Главное , чтобы дети не были такими тупыми и жирными троллями как вы автор)
Бибер-анонимер• 16 марта 2024
Я виберу дати автору теми копняка. Де цей варіант, він би переміг 100%

Библиотекарь• 16 марта 2024
Предпочту здорового, счастливого ребенка.
НаБалКоніХодять• 16 марта 2024
Мати і любити щасливих дітей, незалежно від їхньої орієнтації.
Шумелка Мышь• 16 марта 2024
Обираю нормальних здорових дітей.