Блиск думки• 16 марта 2024

Що вдягнути на весілля

Дівчата, що краще втягнути на весілля, я запрошена.
Ве Ілля на 30 чоловік, символічне. В довгому, мабуть , буде занадто. Та я й не така струнка, як довга сукенка.
TaFo• 16 марта 2024
Ответ дляБлиск думки
Показала сукню з сайту, але зауважила, що я не 36 розміру.
Зразу питання- а навіщо купували? Якщо я 48 розміру- то що, мені в простирадлі ходити? Не всі ж на ПП, не всі худі, і не всі хотять бути худими. То навіщо задавати дебільні питання?
так вас спрашивают не поэтому. вы как то непонятно написали. и вышло, как будто вы не худенькая, но купили дорогое платье меньшего размера. поэтому оно грустно висит. но если оно на вас впору, то даже не думайте. слегка подиетничайте, чтоб пузик аккуратным был и все. звезда
автор Блиск думки • 16 марта 2024
Ответ дляTaFo
Та семо собой перед свадебным ужином подиетничаю дня 3.
Светка-пипетка• 17 марта 2024
Оба
автор Блиск думки • 17 марта 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Оба