16 марта в 18:43

Сумочка з екошкіри?

По чому ви відрізняєте, яка сумка перед вами? В тому році я купила сумку з екошкіри в цьому році вона в нормальному стані, ніде нічого не злізло, не полущилось. Буду носити) хочу навперемінку ще одну замовити тільки іншого кольору і фасону:) на шкіряну чомусь шкода гроші витрачати(
Дайте подуться 16 марта в 18:46
Я маю одну шкіряну, але ще хочу одну...подивилась на заміник і мені печалька...буду брати всежтаки шкіру
Скользкая 16 марта в 18:47
Так. Зараз інші технології. Якщо якісний замінник, то чому б і ні ?
Шуби вже ж носять із штучного хутра , байкерки купують з кожзама.) А чим сумка гірше ?
Тільки на взутті поки що економити не готова.
Я вся ваша 16 марта в 18:48
Ніяк не відрізняються, купую що подобаються в секонді за 150-250 гривень, рік - два ношу і тоді нову.
Істеріомама 16 марта в 18:49
Взагалі то вони проявляють себе з часом. В мене декілька раз були з еко шкіри, тобто з замінника. Потерлися куточки, потріскалися ручки. З шкіряними таке теж буває, але не через рік, а роки через 4-5. То шкіряні скоріше набриднуть ніж вигляд втратять
Соображалочка 16 марта в 18:50
У мене кілька сумок з екошкіри, носяться без проблем - Tommy Hilfiger, Liu Jo, Valentino. Нічого з ними нема
КоролеВешна 16 марта в 18:51
Ответ дляСоображалочка
У мене кілька сумок з екошкіри, носяться без проблем - Tommy Hilfiger, Liu Jo, Valentino. Нічого з ними нема
Я тоже за Хилфигер. Они вечные почти
ОбережнаЯ 16 марта в 18:52
Предпочитаю рюкзаки (от сумок болит спина), были 2 из кожзама, очень быстро пришли в негодность. Теперь хочу кожаный. Сумок раньше было много, кожзам, носились хорошо.
Соображалочка 16 марта в 18:57
Ответ дляОбережнаЯ
Предпочитаю рюкзаки (от сумок болит спина), были 2 из кожзама, очень быстро пришли в негодность. Теперь хочу кожаный. Сумок раньше было много, кожзам, носились хорошо.
У мене є два рюкзаки з екошкіри DKNY і ТН, яким зносу нема - ніде не порепалося нічого. Реально набридли швидше, ніж непридатними стали
Вумна, аж страшно 16 марта в 19:06
Отличаю по запаху и ощущениям ,это при выборе сумки. Бирки еще обычно есть с указанием материала. А так на улице мне пофиг кто с чем ходит. Вижу только реально качественные ,но они обычно из кожи и это хорошо видно.
LIANA171185 16 марта в 19:47
Я взагалі не бачу різниці.Нажаль.
У мене зараз рюкзак,якому 4 року.Як виявилося-це не шкіра.Порвався трохи там,де лямки пришиваються.Мама на машинці підстрочила і все,більше жодних дефектів.
Купила інший,теж шкірозамінник.Походила з ним 3 місяці і дістала свого ’пенсіонера’,бо той почав облазити майже одразу,і вже соромно с таким страшком ходити.
Тролю як можу 17 марта в 00:05
Я останнім часом купую собі виключно еко.
Взуття ще можу зрозуміти зі шкіри тварин, але сумки то мені якось занадто, щоб заради моїх примх тварин вбивали..