Правильно_Валерчик• 16 марта 2024
В шоці скільки злих людей. Тема просто поговорити
Деякі блогерки купують одяг в секонді (вони не великі блогери тому ім`я їх не має сенсу) і вирішила теж завітати. Обрала рубашку собі і вже на касі на мене наїхала жінка, і мене чому чорт дернув їй відповісти, а вона почала розпускати руки, так розумію була з дочкою, то ще й дочка за словом у кишеню не лізе. Я в шоці, що коїться. Мало того, що вдарила по голові та ще й облаяла. У поліції сказали, що ну, ваше діло може рослідуватися тиждень, місяць, рік, або ніколи.
Трясе досі, я більше злякалася. Чому люди дозволяють хамити іншим, і невдоволені що їм на їх хамство відповідають, та ще й розпускають руки.
Я розумію, що напевно в таких випадках треба газовий балончик при собі мати, але думаю, що не скористалася ним, бо про розгубилася.
А голова досі болить після удару і пігулки не допомагають, наче і не сильно вдарила, може від стресу.
Вперше таке трапилося зі мною і сподіваюся в останнє. І краще мовчати навіть коли хамлять.
Играю_на_кларнете• 16 марта 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
100 %
Згодна з Вами, та і я забуду про нього у потрібний момент.
Бо я гублюся у сварках, не витримую їх.
Делайте выводы. Такие ситуации могут быть даже если Вы не будете нарываться и будете молчать. Нужно уметь себя защищать.
Правильно_Валерчик
• 16 марта 2024
Ответ дляkatenka_
Инста, секонд, блогеры, злые люди 😂Беда, печаль, несправедливость
Але розпускати руки ніхто немає права, якби це смішно не було.
Ноу коммент• 16 марта 2024
Что-то в теме смешались ’кони и люди’. При чем здесь секонд, при чем блогеры? Вы пр своей воли пошли в этот магазин. Такое могло случитсяв любом маркете или бутике. Не вижу связи.
А вот насчёт людей : да! Соглашусь!!! Сейчас все озверели , просто одурели. Хамят, угрожают, ненавидят друг друга. На ровном месте. Так и на работах, и среди соседей.
Правильно_Валерчик
• 16 марта 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Вперше в житті таке трапилося.
У мене з цим проблеми, бо мені легше злитися з конфлікту, ніж відстоювати. Ото краще пропускати невдоволених.
Играю_на_кларнете• 16 марта 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Так, насправді справа не в секонді. Таке може трапитися і в продуктовому, у метро. Зі мною трапилося саме в цьому місці і про нього написала.
Это может быть случайность. Но реально от этого никто не застрахован нигде. И защищать себя надо все равно. Просто не падайте духом и не бойтесь в следующий раз что бить будут. Серьезно. Такие случаи все же редкость, большинство( и я такая) будут просто ругаться в ответ. Или молчать.
Со временем научитесь различать. Я как первый раз дала отпор бабке в тролейбусе(они меня с ребенком почему-то часто любили задевать разными методами, я обычно молчала), вернувшись домой два часа плакала и меня трясло, хоть без рукоприкладства обошлось правда. Но с того раза как пошептали, они от меня отстали. Видимо больше энергетику жертвы не пронюхивали с того раза. Лихо беда начало
Правильно_Валерчик
• 16 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Справа не в секонді, це могло трапитися будь-де, Ви праві. Просто зі мною це трапилося там.
І так є зовнішній ворог, та ще й свої як шакали один до одного.
Правильно_Валерчик
• 16 марта 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ох...
Я тепер ще почала хвилюватися, що не написала заяву на неї, а у мене досі голова болить де вона вдарила. Струс наче і не міг статися, бо не сильно, але тривожність є.
Играю_на_кларнете• 16 марта 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ох...
От обычного удара сотрясение маловероятно. Даже если на эмоциях треснули. Не тот размах. Пропейте глицин и от давления и нормализуется. И успокоительное что-то
Правильно_Валерчик
• 16 марта 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Дякую Вам. Гарного вечора
Ноу коммент• 16 марта 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
А за что именно она к Вам прицепилась? Почему она к Вам подошла? Или это сама кассирша? Вы её толкнули случайно? Или она тоже хотела эту рубашку?
Играю_на_кларнете• 16 марта 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну вообще сейчас люди злые стали. Если не чувствуют в другом внутренней готовности дать в глаз если что, то могут наезжать. Это подсознательные вещи.
Ноу коммент• 16 марта 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ох...
Надо было написать обязательно!!! У Вас и свидетели наверняка были.
Ms. Android• 16 марта 2024
Ответ дляБавовна
Я не люблю на кассе подходить к людям в притык, стараюсь держать хоть чуть чуть дистанцию.
Стою в очереди тут мне в спину въезжает тележка, я повернулась женщина как в другую сторону смотрит, думаю случайно. Подвинулась чуть вперёд ( лента вся забитая, ей выкладывать ещё некуда). Через пару секунд мне опять въезжают тележкой в спину, я уже недовольная поворачиваюсь, думала хоть извинится. Отмороженные взгляд , я ей говорю ’женщина аккуратнее’, она какого то хрена развонялась,что она и так аккуратная и вообще хера я не продвигаюсь в очереди, там можно ещё 2 шага сделать🤦
В мене позавчора як раз таке було. Вівця курдючна не влазила нікуди через свій курдюк з тим возиком. Я кажу їй: ’Не їдьте на мене’. Вона почала огризатися ще й нахамила.
Брюнетка в Мармеладе• 16 марта 2024
Ответ дляк.Буланова
Какие-то некультурные люди в секонде у вас.
В нашем все воспитанные и интеллигентные.
Точно в цель
Правильно_Валерчик
• 16 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Ми стояли на касі, вона покупець. Вона хотіла швидше, а я стояла на відстані від вперед стоячого покупця і не миттєво підійшла до касира, вона почала психувати, що я повільна, що далеко стою від каси, а вона б вже розплатилася і пішла.
Правильно_Валерчик
• 16 марта 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Насилля це не ок. Тим паче розпускати руки, та і взагалі будь яке насилля - погано.
Брюнетка в Мармеладе• 16 марта 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Розумна людина ніколи не увійде в конфлікт.
Правильно_Валерчик
• 16 марта 2024
Ответ дляMs. Android
Куди ми котимося
Правильно_Валерчик
• 16 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Були, але люди розтупилися коли вона мене била і реакції нуль. Навіть нічого не сказали. Були чоловіки і теж нуль.
Правильно_Валерчик
• 16 марта 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
💯 це моя помилка. Я ж бачила, що вона агресивна.
Играю_на_кларнете• 16 марта 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я не за насилля. А за внутрішній стержень, за готовність себе захистити. Зазвичай це відчувається людьми підсвідомо. Тих же хто старається будь-якою ціною уникати конфліктів, часто чужі люди зчитують підсвідомо знову ж як безпечну жертву. На собі відчула. Коли стала готова не боятись конфліктів і захищати себе якщо потрібно(без бійок звісно але якби довелось то дала б у відповідь), кількість ситуацій зійшла майже до нуля, до того було часто. Хоча жертвою себе не відчувала й тоді. Але як сім бабок пошептало. Зовні як вела себе так і веду, однаково, на рожон не лізу, якщо неадекват то не вступаю в суперечку. Але видно зміна мого ставлення відчувається.
Играю_на_кларнете• 16 марта 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Звичайна поведінка оточуючих в таких ситуаціях.
Брюнетка в Мармеладе• 16 марта 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ох...
Ви схибили двічі: 1.вступили у конфлікт; 2. Коли вам нанесли удар по голові, ви не вжили жодних заходів щоб вона понесла покарання. А я б така щоб встановила її особу, написала би їх на роботу сповіщення, що вона нанесла тілесні ушкодження в магазині, добилась би розгляду справи судом. По цим справам можна розпочинати кримінальне провадження на підставі скарги потерпілого безпосередньо до суду. І клопотала би про виклик преси.
Без QR коду• 16 марта 2024
У нас в секонде в день завоза двери сносят
Автор, это вам повезло вы не на завоз пришли
Баррикадница• 16 марта 2024
Ну это вам совсем неадекватная барышня попалась. Вы молодец что не смолчали, в следующий раз давайте ответку хук в мордяку
Правильно_Валерчик
• 16 марта 2024
Ответ дляБаррикадница
Та я як би не вмію битися.
Подумаю на стосунок газового балончика чи пістолета. Хоча думаю і себе від стресу запшикаю чи пристрелю. Але людей починаю боятися все більше.
Правильно_Валерчик
• 16 марта 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Та мені вже подруга з чоловіком сказали, що як я могла відпустити поліцію і не написати заяву.
Бо поліція так переконливо сказали, що навряд чи справа дійде успіху.
Правильно_Валерчик
• 16 марта 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Напевно. Аби їх не чіпали. Розумію.
Правильно_Валерчик
• 16 марта 2024
Ответ дляБез QR коду
Сьогодні день завозу було написано. Людей дуже багато.
Але подруга каже, що в якісь дні туди ходять підлітки і ось в ті дні, взагалі треба бути і пильними і ні кого чіпали.