Масяня Я• 17 марта 2024

Ви б пішли в таке кафе?

З´явилася їдея відкрити кафе де будуть продаватися коктейлі та кава з енергетичними напоями. Наприклад кава яка містить Рево, або такий коктейль кава+енергетик+кола, або кола, трохи віскі + кава.
Стосовно назви думаю назвати "Скажена білка" або "Скажена білка в колесі".
Таке кафе щоб можна було посидіти або взяти коктейль з собою. Ціни постараюсь зробити не високі. Будуть різні коктелі на будь який смак та гаменець.
Мені чомусь здається що це хороша ідея, бо в будні дні всі люди їдуть на роботу і з роботі дуже втомлені, кволі, мляві, а такі коктейлі допоможуть їм збодритися.
Як вам така їдея? Ви б пішли в таке кафе?
Результат:
вже голосів: 471
395 (83.86%) Не пішла б таке кафе
39 (8.28%) Не знаю що відповісти
31 (6.58%) Ходила б але рілко
6 (1.27%) Ходила кожен день перед робото
Весела бджілка• 17 марта 2024
Не люблю ні колу ні енергетики, тому б не пішла
Куколка-мяуколка• 17 марта 2024
Капец идея))))
мадамГрицацуева• 17 марта 2024
Рева наркотик отрава.
Хитрый Лис• 17 марта 2024
Не люблю энергетики
Админко• 17 марта 2024
И скорую дежурку сразу рядом ставьте
Скокмоно - стокнуно• 17 марта 2024
Нет. Рево - отрава
Крайня невістка• 17 марта 2024
А їсти там що буде?
мадамГрицацуева• 17 марта 2024
А реанимация будет при вашем заведении ?
Фенте Фря• 17 марта 2024
Нет. Люблю себя, дрянь не пью
Сиреневая цапля• 17 марта 2024
Кофе с энергетиком? Вы точно в своём уме?
вкрации• 17 марта 2024
После слово Рево уже представила тот контингент. Не пошла бы.
А коньяк в кофе могут по просьбе добавлять в любом приличном заведении
Куколка-мяуколка• 17 марта 2024
Ответ дляКрайня невістка
А їсти там що буде?
Пироженки с канабисом
мадамГрицацуева• 17 марта 2024
Ответ дляАдминко
И скорую дежурку сразу рядом ставьте
О, мои мысли.
Неужели люди не понимают, что это такое ...
Бешене сарі• 17 марта 2024
Лично я бы не пошла , но идея забавная
Prervana• 17 марта 2024
Я в жизни ни разу не пила никакой энергетик типа Рево или Бёрна. А муж как-то в юности еще до знакомства со мной попил их, ибо модные были и на больничку отъехал с сердечным приступом. После этого даже не нюхает их😆
Да и вообще не знаю, кто из окружения эту хрень пил бы. Обычный кофе -да. Энергетики - да ну нафиг
автор Масяня Я • 17 марта 2024
Ответ дляКрайня невістка
А їсти там що буде?
Буде піца, шаурма, тістечка, морозиво. Будуть також різні овочеві салати для вегнтеранців або тих хто на дієті
мадамГрицацуева• 17 марта 2024
Ответ дляБешене сарі
Лично я бы не пошла , но идея забавная
Да уж забавная.
Основной контингент подростки (((
Гравіцапа• 17 марта 2024
И слоган дарю « Приходи в Белку, уходи с белкой »
Міряю від одиниці• 17 марта 2024
Жах , бізнес ідея провальна. - Ви збираєтесь травити своїх клієнтів
автор Масяня Я • 17 марта 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Нет. Рево - отрава
Там буде не тільки Рево, можна буде взяти каву з колою, або просто каву
Куколка-мяуколка• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Рево и салаты для вегетарианцев
Скокмоно - стокнуно• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Главное, что вы не забыли про вегетарианцев. Они ж забегут бахнуть кофейку с Рево
Пищалка• 17 марта 2024
Ответ длявкрации
Наркоманы между приемами
вкрации• 17 марта 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Рево и салаты для вегетарианцев
И аудиофоном горловое пение
Куколка-мяуколка• 17 марта 2024
Ответ длявкрации
И аудиофоном горловое пение
Взвыла
Крайня невістка• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Продумайте краще меню, бо це не варіант.
тяжкаялюдина• 17 марта 2024
Вы я так понимаю уже все эти коктейли перепробовали?)
Чумачечая_• 17 марта 2024
и паспорт у каждого входящего проверять, чтобы знать, есть ли 18.
Tammy21• 17 марта 2024
О) Масове проланговане вбивство. Пані знає толк в збоченнях)))
tarveldy• 17 марта 2024
Мені сподобалось ’трохи віскі’, вивчайте шо коштує ліцензіїя на продаж алкоголю

ПС : ганделик принесе багато грошей і проблем , треба мати гарного кума