Масяня Я• 17 марта 2024

Ви б пішли в таке кафе?

З´явилася їдея відкрити кафе де будуть продаватися коктейлі та кава з енергетичними напоями. Наприклад кава яка містить Рево, або такий коктейль кава+енергетик+кола, або кола, трохи віскі + кава.
Стосовно назви думаю назвати "Скажена білка" або "Скажена білка в колесі".
Таке кафе щоб можна було посидіти або взяти коктейль з собою. Ціни постараюсь зробити не високі. Будуть різні коктелі на будь який смак та гаменець.
Мені чомусь здається що це хороша ідея, бо в будні дні всі люди їдуть на роботу і з роботі дуже втомлені, кволі, мляві, а такі коктейлі допоможуть їм збодритися.
Як вам така їдея? Ви б пішли в таке кафе?
Результат:
вже голосів: 471
395 (83.86%) Не пішла б таке кафе
39 (8.28%) Не знаю що відповісти
31 (6.58%) Ходила б але рілко
6 (1.27%) Ходила кожен день перед робото
автор Масяня Я • 17 марта 2024
Ответ длямадамГрицацуева
А реанимация будет при вашем заведении ?
Ви думаєте від енегетику комусь може стати погано?
Я пам´ятаю коли була студенткою часто пила каву з енегретиком, бо мало спала. Працювала по вечам після навчання, вночі робила д/з. У нас в гутожитку багато хто пив коктейлі такі і нікому не було погано.
Навіть зараз часто пью каву і Рево перед роботою бо вставю о 6 ранку і якщо не вип´ю то ходжу сонна цілий день
Клептоманка• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Буде піца, шаурма, тістечка, морозиво. Будуть також різні овочеві салати для вегнтеранців або тих хто на дієті
В таке пвшла б
Ідея з енергетиками трешова.
Не знаю нікого хто б їх вживавв зараз, крім ЗСУ. Кава ще й з рево, бідне серце
Сегодня не целуюсь• 17 марта 2024
ви дійсно не розумієте, чим може закінчитись таке поєднання?
Вумна вутка• 17 марта 2024
Ви готові відповідати, коли хтось вашої кави хлібане і впаде з серцевим приступом?
Клептоманка• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Там буде не тільки Рево, можна буде взяти каву з колою, або просто каву
Шо за треш? Яка кава з колою ще? Назад в 90?))
Скокмоно - стокнуно• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Начинайте копить на кардиолога
Куколка-мяуколка• 17 марта 2024
Ответ дляTammy21
О) Масове проланговане вбивство. Пані знає толк в збоченнях)))
ПролОнговане.
Не дякуйте, що напам´ятала
автор Масяня Я • 17 марта 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Кофе с энергетиком? Вы точно в своём уме?
Ви не пили в такого у студентські роки? Багато студентів таке п´ють коли поєднують роботу з навчанням і немає можливості нормально виспатися
Клептоманка• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Ви з будуна зараз?))
Спілий баклажан• 17 марта 2024
Особенно рево🤢, место любимое будет для додиков местных
мадамГрицацуева• 17 марта 2024
Ответ дляЧумачечая_
и паспорт у каждого входящего проверять, чтобы знать, есть ли 18.
Рево пьют подростки, оно продается в любом АТБ.
А потом по скорой забирают.
Да, я блондинка!• 17 марта 2024
На лікування потім більше грошей піде.
СhanelKa• 17 марта 2024
Ні, не пʼю ні колу, ні енергетики
Каву вдома раз в день
Клептоманка• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Так, стоп
Визнвючте цільову аудиторію спочатку)) якщо це сттуденти то які нафіг вегетаріанці і дієти?
Віскі. Треба мати ліцензію. Ви на декілтка пляшок булете її купувати?
Я думаю у вас в голові каша
автор Масяня Я • 17 марта 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Вы я так понимаю уже все эти коктейли перепробовали?)
Так, часто пила каву з енегетиком коли була студенткою, особливо під час сесій коли не спала по 5-6 діб
І зараз можу випити перед роботою, бо вставати в 6 ранку і буди бадьорим просто нереально
Клептоманка• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Я була студенткою теж. Наш максимум бренді кола))
Эт вернячОк• 17 марта 2024
Це жарт? Ні ні ні
Сиреневая цапля• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Не, я нормальная. Два вуза окончила без энергетиков
мадамГрицацуева• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Вы в своем уме ? Эти напитки содержат психотропные вещества.
Нет, я никогда не пила никаких энергетиков.
Это мнимая отсрочка сна.
Сколько вам лет ?
тяжкаялюдина• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
посмотрим на вас через лет 10)
автор Масяня Я • 17 марта 2024
Ответ дляЧумачечая_
Звичайно це обов´язкова умова. Якщо клієнт неповнолітній то йому можна продати лише каву або каву з колою
Як_наготую...• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Автор , кофе плюс энергетик это хана сердцу , а сейчас мало здоровых , вы вендетты за такое не боитесь ?
Tammy21• 17 марта 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
ПролОнговане.
Не дякуйте, що напам´ятала
Дякую)
тяжкаялюдина• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
все мы были студентами и не спали ночами) сейчас тоже ночами не спим, но уже по другой причине, соседи говняные попались. Но максимум это кофе с коньяком сейчас выпивается) Отраву бы я пить точно не стала
мадамГрицацуева• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
А почему вы не спали по 5-6 суток ?
Я окончила очно финансовый институт, никогда не пила подобной отравы и все ночи спала.
Сиреневая цапля• 17 марта 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
ПролОнговане.
Не дякуйте, що напам´ятала
наГАДАЛА
Не дякуйте
КартаБезКомиссий• 17 марта 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Да уж забавная.
Основной контингент подростки (((
До 18 энергетики не продают.
Бабка_в_кедах• 17 марта 2024
Зараз все йде до здорового способу життя...а ви знайшли якийсь непотріб
тяжкаялюдина• 17 марта 2024
Ответ длямадамГрицацуева
А почему вы не спали по 5-6 суток ?
не ну вот мы на дискотеку ходили, под утро домой, сон 2 часа и в универ)))) но при этом такую хрень не пили...
Слава Українi• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Очень концептуальное кафе Ещё добавьте тараньку и пивасик.