Масяня Я• 17 марта 2024
Ви б пішли в таке кафе?
З´явилася їдея відкрити кафе де будуть продаватися коктейлі та кава з енергетичними напоями. Наприклад кава яка містить Рево, або такий коктейль кава+енергетик+кола, або кола, трохи віскі + кава.
Стосовно назви думаю назвати "Скажена білка" або "Скажена білка в колесі".
Таке кафе щоб можна було посидіти або взяти коктейль з собою. Ціни постараюсь зробити не високі. Будуть різні коктелі на будь який смак та гаменець.
Мені чомусь здається що це хороша ідея, бо в будні дні всі люди їдуть на роботу і з роботі дуже втомлені, кволі, мляві, а такі коктейлі допоможуть їм збодритися.
Як вам така їдея? Ви б пішли в таке кафе?
Результат:
вже голосів:
395 (83.86%)
Не пішла б таке кафе
39 (8.28%)
Не знаю що відповісти
31 (6.58%)
Ходила б але рілко
6 (1.27%)
Ходила кожен день перед робото
мадамГрицацуева• 17 марта 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
До 18 энергетики не продают.
Продают. Во всех магазинах.
Як_наготую...• 17 марта 2024
Ответ дляСлава Українi
Очень концептуальное кафе
Ещё добавьте тараньку и пивасик.
И семки )
Масяня Я
• 17 марта 2024
Ответ дляКлептоманка
Так, стоп
Визнвючте цільову аудиторію спочатку)) якщо це сттуденти то які нафіг вегетаріанці і дієти?
Віскі. Треба мати ліцензію. Ви на декілтка пляшок булете її купувати?
Я думаю у вас в голові каша
Я думаю що клієнти будуть не лише студенти. Будуть і люди які працюють, і не можуть виспатися, в тому числі і вегетеріанці.
Про ліцензію не знала, буду вивчати це питання
КартаБезКомиссий• 17 марта 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Продают. Во всех магазинах.
Нет, не продают. Может в каких-то ларьках в подворотне и продают, но сетевые супермаркеты не продают энергетики лицам моложе 18 лет.
мадамГрицацуева• 17 марта 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Продают. Свободно. АТБ и так далее. Это я знаю более, чем на 100 процентов.
Слава Українi• 17 марта 2024
Ответ дляКлептоманка
Так, стоп
Я думаю у вас в голові каша
Там салат вегетарианский плавает в Рево...
Куколка-мяуколка• 17 марта 2024
Ответ дляСиреневая цапля
наГАДАЛА
Не дякуйте
Вы не поняли) я процитировала её же)
Сиреневая цапля• 17 марта 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Ежевечерно наблюдаю эту картину
Клептоманка• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
В смислі не знали?)) Я ржу
тяжкаялюдина• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
а шмаль тоже можно будет у вас купить и покурить? ну или кальянчик? это ж самое то рево-кофе-кола и шмаль)
Масяня Я
• 17 марта 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Вы в своем уме ? Эти напитки содержат психотропные вещества.
Нет, я никогда не пила никаких энергетиков.
Это мнимая отсрочка сна.
Сколько вам лет ?
Это мнимая отсрочка сна.
Сколько вам лет ?
Слава Українi• 17 марта 2024
Ответ дляЯк_наготую...
И семки )
И скорлупа семечек на полу. Будет такой себе Лонг бар на минималках
Куколка-мяуколка• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Пейте дальше, и посмотрите, что будет с вашим здоровьем к сорока годам.
Я_з_Франека• 17 марта 2024
Я не пошла бы, здоровье уже не то, а вот молодежь будет ходить, я уверена
Слава Українi• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Нормальные люди, которые учились не под энергетиками, обычно до открытия бизнеса изучают все практическип вопросы, а не рисуют бредовые картинки в своём восприятии.
Я_з_Франека• 17 марта 2024
Ответ длявкрации
После слово Рево уже представила тот контингент. Не пошла бы.
А коньяк в кофе могут по просьбе добавлять в любом приличном заведении
Рево в основном молодежь пьет, что не так с контингентом?
Слава Українi• 17 марта 2024
Ответ дляКлептоманка
В смислі не знали?)) Я ржу
У Автора всё прекрасно: и коктейли с энергетиками, и меню, и обозначение ЦА, и знание законодательства
мадамГрицацуева• 17 марта 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Да уж (((
Мало их ’убивает ’ экология, газировки, макдональдсы, рево это на кассах.
Клептоманка• 17 марта 2024
Ответ дляСлава Українi
Головне що назва вже є
Я_з_Франека• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Ви не пили в такого у студентські роки? Багато студентів таке п´ють коли поєднують роботу з навчанням і немає можливості нормально виспатися
Автор, в мое время ещё энергетиков так много не было и мы делали болтушку (пепси+ маккофе+заварной кофе), что бы взбодриться и не заснуть на парах, нормальная штука)
КартаБезКомиссий• 17 марта 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Я тоже знаю на 100%, что не продают в атб энергетики.
Слава Українi• 17 марта 2024
Ответ дляКлептоманка
Головне що назва вже є
Ага. 99% успеха. Как компания Apple, практически. А назвали бы Pear, так и не было б ничего)
Масяня Я
• 17 марта 2024
Ответ длямадамГрицацуева
А почему вы не спали по 5-6 суток ?
Я окончила очно финансовый институт, никогда не пила подобной отравы и все ночи спала.
А ви десь працювали під час навчання? Якщо ні, то вам дуже пощастило що ви могли нормально спати.
У мене теж були одногрупиникі які всі ночі спали бо у них була можливість просто вчитися і ніде не працювати.
Я не спала бо зранку були пари/консультації/іспити, потім робота до 10-11 вечора, потім цілу ніч робила д/з і готувалась до іспитів. На вихідних тех працювала. Коли сесії не було то лягала спати в 2-3-4 ночі. Коли була сесія то взагалі не лягала вночі, бо не було часу на сон
Я_з_Франека• 17 марта 2024
Ответ длямадамГрицацуева
А почему вы не спали по 5-6 суток ?
Возможно автор ещё работала, потому и не спала.