Масяня Я• 17 марта 2024

Ви б пішли в таке кафе?

З´явилася їдея відкрити кафе де будуть продаватися коктейлі та кава з енергетичними напоями. Наприклад кава яка містить Рево, або такий коктейль кава+енергетик+кола, або кола, трохи віскі + кава.
Стосовно назви думаю назвати "Скажена білка" або "Скажена білка в колесі".
Таке кафе щоб можна було посидіти або взяти коктейль з собою. Ціни постараюсь зробити не високі. Будуть різні коктелі на будь який смак та гаменець.
Мені чомусь здається що це хороша ідея, бо в будні дні всі люди їдуть на роботу і з роботі дуже втомлені, кволі, мляві, а такі коктейлі допоможуть їм збодритися.
Як вам така їдея? Ви б пішли в таке кафе?
Результат:
вже голосів: 471
395 (83.86%) Не пішла б таке кафе
39 (8.28%) Не знаю що відповісти
31 (6.58%) Ходила б але рілко
6 (1.27%) Ходила кожен день перед робото
Я_з_Франека• 17 марта 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
До 18 энергетики не продают.
В магазинах продают
автор Масяня Я • 17 марта 2024
Ответ дляКлептоманка
В смислі не знали?)) Я ржу
У мене ніколи не було свого бізнесу тому не знала. Тільки нещодавно начала цікавитись таким
Слава Українi• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
А ви десь працювали під час навчання? Якщо ні, то вам дуже пощастило що ви могли нормально спати.
У мене теж були одногрупиникі які всі ночі спали бо у них була можливість просто вчитися і ніде не працювати.
Я не спала бо зранку були пари/консультації/іспити, потім робота до 10-11 вечора, потім цілу ніч робила д/з і готувалась до іспитів. На вихідних тех працювала. Коли сесії не було то лягала спати в 2-3-4 ночі. Коли була сесія то взагалі не лягала вночі, бо не було часу на сон
Что-то Ваше трудовое рвение на энергетиках не принесло результата. Вам 28, Вы просыпаетесь с петухами на работу и Ваш мозг генерирует странные идеи.
Я_з_Франека• 17 марта 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Да уж (((
Мало их ’убивает ’ экология, газировки, макдональдсы, рево это на кассах.
А мак с обычной газировкой вам чем не угодили?)
Слава Українi• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
У Вас его и не будет.
Пешеходик• 17 марта 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Пироженки с канабисом
Интересно, а кто-то пробовал? Чувствуется какой-то привкус когда ешь?..
автор Масяня Я • 17 марта 2024
Ответ длятяжкаялюдина
а шмаль тоже можно будет у вас купить и покурить? ну или кальянчик? это ж самое то рево-кофе-кола и шмаль)
Кальян також буде щоб люди могли ввечері розслабитися після роботи
Я_з_Франека• 17 марта 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я тоже знаю на 100%, что не продают в атб энергетики.
В смысле не продают? Там их валом
Бешене сарі• 17 марта 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Да уж забавная.
Основной контингент подростки (((
Энергетики не запрещены и свободно продаются в супермаркетах. Можно сколько угодно причитать на форумах об их вреде, на их популярность это никак не влияет.
автор Масяня Я • 17 марта 2024
Ответ дляСлава Українi
Нормальные люди, которые учились не под энергетиками, обычно до открытия бизнеса изучают все практическип вопросы, а не рисуют бредовые картинки в своём восприятии.
Ну так я теж ще бізнес не відкрила, зараз тільки почала цікаватись цієїю темою і вивчати всі питання
Клептоманка• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Почніть з законодавства, дуже прошу
Добротная• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Буде піца, шаурма, тістечка, морозиво. Будуть також різні овочеві салати для вегнтеранців або тих хто на дієті
Вы определились какой контингент а то как то веган и рево не сходится))
Клептоманка• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
І це питання вивчіть з ліцензією
Куколка-мяуколка• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Тогда и про лицензию на табак сразу почитайте.
Бешене сарі• 17 марта 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Та вы шо
Клептоманка• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Може ви ще й не знаєте скільки грошей вам треба?))
автор Масяня Я • 17 марта 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Автор, в мое время ещё энергетиков так много не было и мы делали болтушку (пепси+ маккофе+заварной кофе), что бы взбодриться и не заснуть на парах, нормальная штука)
Ми теж пили пепсі з кавою коли були студентами, це дуже виручало. Але бачу що на Порадниці мало хто знає про таке
Куколка-мяуколка• 17 марта 2024
Ответ дляБешене сарі
Та вы шо
В том диалоге речь шла о продаже до 18 лет, а вы как черт из табакерки со своим скрином.
ВЫВсеВрете• 17 марта 2024
Ответ дляPrervana
Я в жизни ни разу не пила никакой энергетик типа Рево или Бёрна. А муж как-то в юности еще до знакомства со мной попил их, ибо модные были и на больничку отъехал с сердечным приступом. После этого даже не нюхает их😆
Да и вообще не знаю, кто из окружения эту хрень пил бы. Обычный кофе -да. Энергетики - да ну нафиг
Да в молодости многие пьют) сами пили когда-то на дискотеках водкц с берном, популярно было)) но после 30 пью энергетики очень редко и, конечно, после еды, без кофе или адкоголя. Баночку с мужем на двоих можем выпить для бодрости.
Но в такое кафе не пошла бы.
Кстати, автор, с алкоголем если связываться, то уже делайте нормальный выбор для нормального заработка. Или вы из-под полы коньячок в кофе будете плескать? Времена уже не те, все оформить, за все заплатить… нвливать так наливать. Вычеркнуть энергетики, оставить алко
автор Масяня Я • 17 марта 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Возможно автор ещё работала, потому и не спала.
Так, я працювала до 10-11 і по вихідним, д/з вночі робила
Клептоманка• 17 марта 2024
Ответ дляБешене сарі
Та вы шо
До 18 можуть не продати. Про це мова. Атб різні є
Страхованная• 17 марта 2024
Я б запропонувала іншу ідею. Кафе для діабетиків. Багато людей обмежені в споживанні цукру. Але ж їм теж хочеться поласувати смачненьким, випити каву, з´ істи сендвіч або тістечко. Взагалі, такий формат підійде всім, хто слідкує за здоров´ям та вагою. Кафе і невеличка крамничка із відповідними товарами, солодощами.
ВЫВсеВрете• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Ви думаєте від енегетику комусь може стати погано?
Я пам´ятаю коли була студенткою часто пила каву з енегретиком, бо мало спала. Працювала по вечам після навчання, вночі робила д/з. У нас в гутожитку багато хто пив коктейлі такі і нікому не було погано.
Навіть зараз часто пью каву і Рево перед роботою бо вставю о 6 ранку і якщо не вип´ю то ходжу сонна цілий день
Я вам заздрю, у вас залізне здоровʼя 😍
Ласкове телятко• 17 марта 2024
Таке кафе тільки студенти зрозуміють.
Але на всілякі алкоголь чи енергетики треба ліцензії а вони коштують багато.
автор Масяня Я • 17 марта 2024
Ответ дляСтрахованная
Дякую за пораду. Це теж хороша ідея, у нас в місті я не бачила таких кафе
Куколка-мяуколка• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Только смотрите, не угробьте диабетиков своими супер-знаниями....
Я_з_Франека• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Ну, тут все ’не такие’, привыкайте)))
Страхованная• 17 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
А зараз дуже багато людей, яким треба себе обмежувати. При цьому завжди хочеться, бути, як всі, споживати не тільки корисне, а й смачне. Салати, до речі, в таких кафе будуть теж в тему.
Советничаю тут• 17 марта 2024
Ответ дляАдминко
И скорую дежурку сразу рядом ставьте
Кафе около неотложки, кардиологического отделения
magic wand• 17 марта 2024
раз жизни пила энергетик, когда дипломную работу писала. Незабываемые ощущения. Думала откину ласты, это ж сердце выплюнуть можно.