Я не Тролль• 17 марта 2024
Де в Києві можна подивитись офісні косюми жіночі+
Бажано до 3000 грн
Або подивитись можна й дорожчі ))) але виділити можу 3000 грн
Піджак і юбку
Бо останні 10 років джинси ношу, хочеться красу на весну
Піджак і юбку
Я не Тролль
• 17 марта 2024
Ответ дляВерСаСе
Vivalon
Це в торгових центрах шукати їх бутіки?
ВерСаСе• 17 марта 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Це в торгових центрах шукати їх бутіки?
Ні, це магазин на Басейній
ОленаЖабаЗелена• 17 марта 2024
Ответ дляВерСаСе
Vivalon
він не в ціновій категорії Автора
піджак від 3500, брюки 2600
спідниць там здається немає
піджак від 3500, брюки 2600
спідниць там здається немає
ВерСаСе• 17 марта 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
він не в ціновій категорії Автора
піджак від 3500, брюки 2600
спідниць там здається немає
піджак від 3500, брюки 2600
спідниць там здається немає
’Або подивитись можна й дорожчі’ слова автора
Сердючка• 17 марта 2024
Ответ дляВерСаСе
Vivalon
У них гарні, якісні речі, особливо пальто, але вони і дорогі. У них треба розраховувати на суму в 3 р більшу ніж у автора)
ВерСаСе• 17 марта 2024
Ответ дляСердючка
Автор хотіла подивитися
Сердючка• 17 марта 2024
Ответ дляВерСаСе
Автор хотіла подивитися
Ну подивитись можна і на їх сайті чи в інста, щоб ноги не збивати))
ВерСаСе• 17 марта 2024
Ответ дляСердючка
Можна але автор це написала це ’ Або подивитись можна й дорожчі´
Сердючка• 17 марта 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Це в торгових центрах шукати їх бутіки?
Нещодавно заходила в Арбер, у них були непогані офісні піджаки і спідніці або штанці до них. Мені сподобався офісний 2-бортний піджак сірий у інтелігентну полосочку із м’якої тканини гарної якості, але ціна на нього майже 5 тис без сотні чи двох і такі ж штани 2 фасонів - прямі і вільного покрою по ціні десь 2800. Вживу виглядає гарно, але по сумі не в ваш бюджет(. У них знижки кожного сезону бувають від 20 до 40% на те що новіше і на більш ранні моделі 30-50%
Сердючка• 17 марта 2024
Ответ дляВерСаСе
У підсумку більшість написали те, що дорожче)), бо за 3 т костюм знайти це треба перешукати весь інет і базар..