ПадаюВреверансах• 17 марта 2024

Холоденко знов про Сумщину пише

Просить поширювати
B i r u z a• 20 марта 2024
Прикордонне село Рижівка Білопільської громади розташоване якраз впритул до російського Тьоткине. Починаючи з 11 березня Рижівка потерпає від ворожих обстрілів. росіяни б‘ють з авіації та артилерії. Села майже немає, розповідають жителі, котрим вдалося вибратися з того пекла.
Валентина, вже у більш безпечному місці, розповідає нам, як вибиралася з села. Там, у Рижівці її родина мала велике господарство. Врятувати вдалося лише двох корів - та й ті не знає, чи виживуть, бо худобу сильно посікло уламками. Дорога до села пролягає вздовж кордону - і росіяни не пропускали жодну незнайому автівку: одразу стріляли. Тож людей вивозили місцеві чоловіки. Серед них і староста села. Усього за кілька днів вивезли близько 140 людей. Нині в Рижівці лишилося троє, вони відмовилися полишати домівки.

😢
B i r u z a• 21 марта 2024
До Великої Писарівки прилетіли 😭лелеки...

Велика Писарівка після обстрілів та бомбардування КАБами 19 березня 2024 року

B i r u z a• 22 марта 2024
Продовжуються обстріли у Великій Писарівці, 20 прильотов на добу 😢

B i r u z a• 23 марта 2024
Після перемоги люди вже не повернуться в зруйновані села... Сумщина.

😒😪
B i r u z a• 23 марта 2024
Продовжують вивозити людей з Великої Писарівки. Селище обстрілюють щодня. Лікарні більше нема.

B i r u z a• 23 марта 2024
Розстріл Сумщини. Маленьке горе кожного українця.

B i r u z a• 25 марта 2024
Евакуація тварин з Великої Писарівки.

Велика подяка волонтерам🙏
B i r u z a• 25 марта 2024
Волонтери Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та ГО ’Pluriton’ доправили з Охтирки в Суми мешканців Великописарівської громади. Далі люди поїдуть у с.Білівці Чернівецької області.
Про це розповіли у Facebook Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

📢Це перша така евакуація родин з дітьми з Великописарівської громади на захід країни. Всього волонтери вивезли 10 дорослих і 13 дітей, серед яких місячне немовля.

Волонтери допомогли евакуювати 23 людини з Великописарівської громади у Чернівецьку область.

Евакуацію із Великописарівської громади організовують з 13 березня через посилення обстрілів. Звідти людей вивозять в Охтирку або в с. Грунь.

20 березня у обласній адміністрації повідомляли, що у Великописарівській громаді залишається 80 родин з дітьми, які не планують виїжджати.
🙏

https://suspilne.media/712922-volonteri-dopomogli-...
B i r u z a• 25 марта 2024
Велика Писарівка. Редакція газети Ворскла. Після обстрілів русні.

Підтримайте газету 💞
Реквізити за посиланням.

B i r u z a• 26 марта 2024
20-30 % інфраструктури у Великописарівській громаді зруйновані. Найбільш постраждалі населені пункти – Попівка – 97 %, Лукашівка – 86 %, Велика Писарівка – 40 %.

https://suspilne.media/713890-protagom-dvoh-tizniv...

🤬
B i r u z a• 26 марта 2024
Останні новини

❗️Термінова евакуація Харківщини: з північних районів примусово відселять людей, – Синєгубов.

«Ми розглядаємо Богодухівський, Харківський район для того, щоб там оголосити обов´язкову евакуацію».

😒
На жаль в Ахтирці також небезпечно. Мешканців Сумщини потрібно вивозити в напрямку Ужгорода. Для цього, вже вчора, мало бути збудоване тимчасове житло.
B i r u z a• 26 марта 2024
Велика Писарівка.
Евакуація тварин😰

B i r u z a• 27 марта 2024
Ось 😱 що залишилося від Центру дитячої творчості у Білопіллі.

B i r u z a• 28 марта 2024
Вчора, 27 березня під час робочої поїздки до Сумської області президент України Володимир Зеленський відвідав позиції захисників та подивився як будують фортифікаційні споруди.
B i r u z a• 29 марта 2024
❗️ Окупанти вперше вдарили найпотужнішою бомбою по Сумській області.

Її застосували для знищення школи у Великій Писарівці
Як зазначив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко, це перше верифіковане застосування настільки потужної бомби по Сумській області.

’На початку 2024 року з´явилося перше задокументоване застосування об´ємно-детонуючої авіабомби ОДАБ-500 з модулем УМПК, що надає їм плануючих властивостей. Ці бомби як вибухову речовину застосовують окис етилену, або піперилен’.

’Очевидно, що окупанти не тільки змогли розв´язати проблематику своєчасного підриву з урахуванням спрацьовування пристрою змінної затримки під час довготривалого планування, а й зі встановленням УМПК на більш потужну ОДАБ-1500’, - поділився думкою експерт.

https://www.unian.ua/war/odab-1500-okupanti-zastos...

🥺
B i r u z a• 30 марта 2024
Через обстріл армії РФ 29 березня на Сумщині пошкоджено дитячий садочок, 9 приватних будинків та непрацюючу ферму.

https://suspilne.media/717218-rf-obstrilala-miropi...

🤬
B i r u z a• 01 апреля 2024
Як людей евакуюють з Сумщини 😢

B i r u z a• 02 апреля 2024
До Великої Писарівки повертаються люди.

https://youtube.com/shorts/42mS3lf9nM0?si=ZkL2EJau...
B i r u z a• 02 апреля 2024
Великописарівській громаді на Сумщині станом на 1 квітня до 20 населених пунктів без електроенергії. За інформацією голови громади, наразі встановлюють генератори, людям видали дві сотні ліхтариків на сонячних батареях. З понеділка починає функціонувати первина медична допомога людям, протягом тижня відновлять вторинну медичну допомогу.

https://suspilne.media/718044-ludi-povertautsa-bo-...
B i r u z a• 02 апреля 2024
Хто і чому повертається у Велику Писарівку.

B i r u z a• 03 апреля 2024
За тиждень на Сумщині прикордонники зупинили три російські ДРГ, — голова ОВА

Володимир Артюх також повідомив, що усього за 2023 рік на підступах до України затримали 52 диверсійно-розвідувальні групи з Росії.

Відео: «Єдині Новини».
B i r u z a• 04 апреля 2024
Як живуть прикордонні села на Сумщині.
Як зараз живуть люди з прикордонних сел 😥

B i r u z a• 07 апреля 2024
“Якщо немає школи в селі, то може не бути села”: які школи на Сумщині не отримають грошей від держави.

З  1 вересня 2025 року уряд не фінансуватиме коштом освітньої субвенції зарплату вчителів у школах із кількістю учнів менше ніж 45 осіб, зокрема на Сумщині. Про це йдеться у постанові кабміну № 245 від 5 березня 2024 року. Це рішення не стосується початкових шкіл і діятиме тільки на рівні 5-11 класів.

🤨😒😵

https://suspilne.media/sumy/715282-akso-nemae-skol...
B i r u z a• 07 апреля 2024
Примусова евакуація Харківщини: планують евакуювати північ Харківського району, – ОВА.

Мова йде про населені пункти, які стали частіше обстрілювати, зокрема, Богодухівський район.

А це значить, що біженці Сумської області повині будуть їхати вглиб країни 🥺😢
B i r u z a• 09 апреля 2024
Сумщина і вся Україна😢😢😢
B i r u z a• 10 апреля 2024
На Сумщині триває третя посівна кампанія в умовах повномасштабного вторгнення.
У зв’язку з замінованими полями, у 2024 році засіяних площ буде на 50 тисяч гектарів менше. У 2023 році загальна посівна площа становила 1 мільйон 75 тисяч гектарів. Втім це не загрожує продовольчій безпеці регіону...
Людський ресурс — одна з проблем посівної...

Посівна на Сумщині, квітень, 2024 р. Суспільне Суми
B i r u z a• 12 апреля 2024
У Великописарівську громаду повертаються люди 🫂

B i r u z a• 14 апреля 2024
Сумне відео з Великої Писарівки 😢
B i r u z a• 14 апреля 2024
За даними слідства, 14 квітня 2024 року близько 8:00 год, армія РФ ударила по території Краснопільської громади Сумського району, скинули з дрона вибухівку на цивільну вантажівку. Водій транспортного засобу загинув на місці.
😭😭😭

Про це повідомили у Сумській обласній прокуратурі.
B i r u z a• 18 апреля 2024
У селі Манухівка Новослобідської громади на Сумщині одразу після похорону сина, який загинув захищаючи Україну, померла його мати. У жінки не витримало серце, розповіла Суспільному голова Новослобідської громади Ольга Гаркавенко. Історію сина та матері розповіли знайомі родини.
😭😭😭😭😭😭😭😭

Боже зупини цей жах🙏
Цю кляту війну!!!