ПадаюВреверансах• 17 марта 2024

Холоденко знов про Сумщину пише

Просить поширювати
forumchanka• 25 апреля 2024
Ответ дляSeehund
Ради чего бороться? Что бы потом закончить свои дни под мостом? Как с пенсией 3000 снять квартиру? Пожилые люди вообще теряют мобильность, они даже найти эту квартиру не смогут. Жалко их? Идите в волонтёры, ищите им подходящее жилье. А то про бороться любой дурак может рассказывать.
и в мирное время переезжают с района в район с области в область.

Seehund• 25 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
Ну так для этого деньги у людей наверное имеются.))
Seehund• 25 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
куча бесплатных домов по селах и впо и пенсия.и если зазрушено свое-дают другое.выход есть всегда.да и купить дети могут за копейки или снять тоже.а там уже смотреть по ситуации.чем плохо в другом селе даже рядом область?бабушки привыкли к огороду курям .это ж не на улице жить
Если они имеются эти копейки, часто дети тоже теряют имущество.
Стрекоза любви• 25 апреля 2024
Ответ дляSeehund
Ви погано спали, чи вчора мало заплатили на зміні? Не один раз зустрічала ваші коментарі алогічні. І багато людей можуть це підтвердити, постійно вам пишуть, щоб ви перестали брехати.
Заради чого боротися!? Щоб вижити. Не думала, що ви настільки жорстоке створіння, що бажаєте стареньким смерті. Жах просто.
Seehund• 25 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
У вас похоже проблемы с чтением и очень огромные.)) Да ещё фантазия без граничная.))
Стрекоза любви• 25 апреля 2024
Ответ дляSeehund
Звичайно, все що вам залишилось це написати опоненту безглузду фразу про проблеми з розумом. Але воно і зрозуміло. Коли немає аргументів, одразу починаються образи.
Seehund• 25 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Это ваша стратегия, я просто зеркало.)

B i r u z a• 26 апреля 2024
На Сумщині наліво-направо роздають паніку. Нібито росіяни ось-ось почнуть наступ на місто. Все пропало. Ховайся в жито. Пора валити. От декілька днів тому вже з´явилися черги на заправках. Ось уже розповідають, що на Слобожанщині з´явилося угруповання у 46 тисяч російських військ. Розташовані вони на північ від Харкова та на схід і північний схід від Сум. Звідки взялася цифра у 46 тисяч і чому, наприклад, не 47 тисяч? - невідомо. Ну хтось із російського керівництва вкинув.

Усім додає rip-настроїв і таке: ’інфа - сотка, чув від дружини одного мєнта’. Інформація нібито про те, що усі поліцейські вже вивезли свої сім´ї з міста і їм наказали брати зброю додому. Хоча такого і близько немає.

Насправді відбувається те, про що військові кажуть: демонстрація сили.

Імітація.
Їм потрібно показати, що на півночі Слобожанщини вони готові відкрити новий інтенсивний фронт. Навіщо? Щоб відтягти наші резерви з інших напрямків. І щоб тут були панічні настрої. Щоб ламався тил. Тому ворог збільшує показову активність. Тому падають КАБи і снаряди на прифронтові громади області. Тому долітає і в самі Суми. Щоб був двіж і крик.

Але гляньте на карту.
Якщо навіть це і 46 тисяч. Вони розмазані у Курській області південніше Сейму та Білгородській області. Це 500 км. Плюс кажуть про якісь 800 одиниць техніки. Ну, це хіба разом з машинами підвозу та джипами русо-командирів. Коли два роки тому сюди заходили сасєдушкі - і військ, і техніки було в рази більше. А потім - втікали аж бігом. І тут ми, обпечені чаєм, дмемо на воду. Авдіївку, до прикладу, брали 120 тисяч росіян. І кожен другий з них - уже в мішку або в госпіталі.

Суть війни 21 століття у тому, що в ній відсутнє поняття ’зненацька’. Ну можете ви непомітно ночами перекинути батальйон-два. Але уявіть, що ви перекидаєте танкову бригаду з Донбасу сюди. Два танкових батальони - це тільки 40 танків, плюс механізований батальон з його БМПшками. Машини підвозу їжі та снарядів. Плюс особовий склад. Плюс тили і штаби.Та це мінімум 3-4 повноцінних ешелони.
А в космосі супутник Притули і сотні супутників наших союзників. Які тут же відрапортують про пересування ешелонів з пункту А в пункт Б. І якщо ворог буде накопичувати сили на цьому напрямку - про це знатимуть заздалегідь.
І ще одне.
Гляньте ще раз на карту. Противнику наступати на Суми - це дурня. Ну підійдуть до міста. Ми підриваємо мости через Псел, Ворсклу і довкола. Супостат захлинеться.
Єдине місце для логічного стратегічного наступу на Сумщині - через Велику Писарівку, східніше Ворскли в тил, західніше Харкова. Перерізати комунікації. Брати місто в напівоточення. Але знову ж: для цього їм потрібно не розмазуватись вздовж кордону, а зібрати кулак мінімум у 80-100тисяч. Ага, зараз. А північніше Сейму - це вже інший оперативний напрямок.
Не смішіть наші капці.

(За матеріалами В.Бобиренка)ᅠ
ᅠ
B i r u z a• 29 апреля 2024
Попередньо, 4 батальйони чеченців прибули на відстань 150-200 км до кордону з Сумською областю, — військовий

Командир 3-ї роти 8-го ДФТГ Володимир Біцак стверджує, що ЗСУ готові до будь-якого сценарію.

«Київ24»
B i r u z a• 30 апреля 2024
29 квітня російські військові скинули дві керовані авіабомби на село Усок Ямпільської громади на Сумщині. Внаслідок вибухів зруйноване приміщення місцевої школи та пошкоджені 25 будинків
😪
https://suspilne.media/sumy/735631-poculi-svist-i-...
B i r u z a• 02 мая 2024
❗️Україна не зможе виграти війну тільки на полі бою: такі війни закінчуються лише переговорами, – представник ГУР Скібіцький.

Ще тези з інтерв´ю для The Economist:

▪️Змістовні переговори можуть початися не раніше, ніж у другій половині 2025 року.
▪️Україна на межі. Зараз важко, як ніколи.
▪️росія готується до наступу навколо Харківської та Сумської областей на північному сході.
▪️Наступ росіян почнеться на кінці травня – на початку червня.
B i r u z a• 03 мая 2024
Протягом 2 травня російські війська обстріляли 28 населених пунктів Сумської області. Загалом нараховано 271 удар.

Внаслідок російських атак пошкоджені 11 приватних домоволодінь, приміщення лікарні, два автомобілі, господарча споруда та нежитловий будинок.

😢
B i r u z a• 06 мая 2024
«На Слобожанському напрямку ворог підтримує у повній готовності до застосування сили протиповітряної оборони на території Бєлгородської області. Продовжує зосереджувати зусилля на обороні зайнятих рубежів з метою недопущення просування підрозділів наших військ у напрямку державного кордону України. Проводить повітряну розвідку», – повідомили сьогодні, 10 травня у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.
B i r u z a• 07 мая 2024
Кацапи звезли кадирівців на територію Курської області рф, яка межує з українською Сумщиною.

▪️зображені населені пункти, куди кілька тижнів тому заїхали чеченські підрозділи ’Ахмат’.

▪️Вони розквартирувалися в житлових будинках, чому не дуже зраділо місцеве населення.

▪️Уже відомо про випадки мародерства та розбою за участі кадирівців.ᅠ
ᅠ

t.me/e_radar_ua

😳🤬🤬😈
B i r u z a• 08 мая 2024
😢😢😢
У ніч з 5 на 6 травня під час російських обстрілів у Великій Писарівці був знищений музей борщу та сала. Після влучання трапилась пожежа.

Про це Суспільному розповів власник музею Олексій Скоркін.

https://suspilne.media/sumy/740585-u-velikij-pisar...

Русня тварі, горіть в пеклі!👿
B i r u z a• 11 мая 2024
Білопілля, що на Сумщині готують тимчасову евакуацію населення. Розселятимуть у місця компактного проживання терміном на один місяць. Про це Суспільному повідомив міський голова Юрій Зарко. Головою ОВА було видано розпорядження про проведення обовʼязкової евакуації мешканців міста Білопілля та Ворожби.

🤨

На Сумщині збільшення ударних груп військ РФ на кордоні з областю не спостерігається. Мешканцям 5-10-кілометрової зони рекомендують евакуйовуватися.
B i r u z a• 13 мая 2024
13 травня для мешканців Великописарівської громади на Сумщині буде організована евакуація.
Про це повідомила голова громади Людмила Бірюкова.

О 09.30 від селищної ради відправлятиметься евакуаційний автобус, на ньому людей довезуть до автовокзалу в Охтирці. Для тих, кому ні до кого їхати, облаштували місце компактного проживання у селі Грунь, зазначила Людмила Бірюкова у своєму. дописі.

Також 11 травня про евакуацію з міста повідомив міський голова Білопілля повідомив. На сторінці Ворожбянської ради написали про рекомендацію виїхати з 10-кілометрової прикордонної зони.
😪
B i r u z a• 14 мая 2024
«Ситуація на межі»: українські військові зіткнулися з критичною ситуацією на північному сході країни, — NYT із посиланням на Буданова

Військові перспективи країни тьмяніють. На додаток до чисельної переваги росіян, українці стикаються з критичною нестачею зброї, особливо артилерійських боєприпасів.

Буданов вважає, що російські атаки на північному сході спрямовані на те, щоб розтягнути і без того нечисленні резерви українських солдатів. Мета росіян зараз — посіяти паніку та плутанину в регіоні.

За оцінками керівника ГУР, українські сили зможуть зміцнити свої рубежі та стабілізувати фронт протягом наступних кількох днів. Але він очікує, що Росія розпочне новий наступ далі на північ, у Сумській області.
На даний момент наше завдання — стабілізувати лінію, а потім почати відтісняти їх назад через кордон.

🤬🤬🤬🤬
B i r u z a• 14 мая 2024
❗️Ситуація на Сумщині контрольована. Причин для паніки немає, – Буданов.

▪️рф дійсно планувала операцію у напрямку Сум, але через проблеми на Харківщині не може почати активні дії;
▪️Станом на зараз невеликі сили ворог утримує у прикордонному місті Суджа. Та ситуація не катастрофічна;
▪️На Харківщині ворог заблокований на рубежах, на які він зміг зайти.

😶

B i r u z a• 15 мая 2024
Обстрелами Сумской области командует предатель из Крыма

Обстрелы приграничных регионов Сумской области осуществляют, среди прочих, подразделения 6-й общевойсковой армии России, которую возглавляет предатель Украины Сергей Стороженко, сообщил представитель украинской разведки.

В 2014 году Сергей Стороженко командовал 36-й отдельной бригадой береговой обороны (Перевальное, Крым).

Когда в марте 2014 года российские войска оккупировали полуостров и вошли в Перевальное, Стороженко не выполнил прямого приказа руководства государства защищать воинскую часть и сдал самое многочисленное соединение Крыма оккупантам. Комбриг приказал военнослужащим сложить оружие. Вместо этого личному составу выдали щиты и палки. Верных присяге военных вывели на материковую часть Украины.

Сам Стороженко перешел на службу к россиянам. По состоянию на 2016 год, по данным СМИ, являлся командиром 126-й отдельной бригады береговой обороны ЧФ рф. После чего его назначили замкомандующего Тихоокеанского флота России по сухопутным и береговым войскам.

К моменту начала полномасштабного вторжения был первым заместителем командующего 35-й общевойсковой армией. Имеет звание генерал-майора.

Стороженко родом из Харьковской области. Члены его семьи проживают в Сумах и приграничных районах Харьковской области.
B i r u z a• 16 мая 2024
Евакуація з Великої Писарівки
☹️
B i r u z a• 16 мая 2024
❗️Україна готується до великого наступу рф найближчими тижнями, – Reuters.

Поблизу Сумщини відбувається нарощування російських підрозділів. Аналітики зазначають, що харківський наступ москви виглядає як спроба втягнути в бій обмежені резерви українських сил оборони до початку основного літнього наступу.

🤬🤬🤬
B i r u z a• 19 мая 2024
https://suspilne.media/sumy/748271-28-naselenih-pu...
Oksana USA• 19 мая 2024
Ответ дляB i r u z a

🤬🤬🤬
Дякую, що пишете в темі🙏🏻
B i r u z a• 20 мая 2024
Протягом неділі, 19 травня, війська РФ скоїли 43 обстріли прикордоння Сумської області, загалом зафіксовано 236 вибухів.
Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська, Білопільська, Краснопільська, Миропільська, Великописарівська, Новослобідська, Глухівська, Есманьська, Шалигинська, Дружбівська, Середино-Будська, Свеська громади», - йдеться в повідомленні.

https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3865610-rosian...
😢😢😢
B i r u z a• 20 мая 2024
На Сумському напрямку відбувається накопичення та перекидання сил ворога, – Жорін.

«Кількість говорить про відтягування сил ЗСУ.Ситуація на фронті досить складна, попереду важке літо з важкими боями».

Збережи Боже нашу Україну 🙏
B i r u z a• 21 мая 2024
Прикордонники - про можливий наступ росіян на Сумщину: Не можна виключати...

https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3866116-pr...

😞
B i r u z a• 22 мая 2024
Росія не має потужного угрупування для виконання стратегічних завдань поблизу Сумщини, — Демченко

В ефірі Ранок.LIVE речник Держприкордонслужби зауважив, що українські оборонці постійно відстежують ситуацію, яка відбувається на території Росії, і, звісно, враховують наявну інформацію щодо можливої загрози на цьому напрямку.

’Треба розуміти, що, як і раніше, ворог знову тримає певну кількість своїх підрозділів, включаючи Сумський напрямок. Протяжність кордону з країною-терористкою досить велика — понад 560 км. Звісно, що Росія також розміщує свої сили на цьому напрямку, простягаючи їх по всій довжині кордону з Україною в межах Сумщини.’
B i r u z a• 22 мая 2024
На Сумщині уночі збили усі «шахеди», але уламки таки пошкодили об’єкти інфраструктури - керівник ОВА Артюх.

Наразі електропостачання в області, котре було відсутнє внаслідок нічної атаки військ РФ на об’єкти енергетики, вже повністю відновили.
🙏
B i r u z a• 23 мая 2024
❗️ На Сумщині активізувалися російські ДРГ, – Андрій Демченко

Речник Державної прикордонної служби зазначив, що їхнє головне завдання – знайти місця розташування українських підрозділів та дізнатися, як побудована оборона, щоб потім завдавати туди ударів з потужного озброєння.

’Наразі не можна сказати, що ДРГ намагаються заходити щодня, але їхня активність досить висока’, - додав Демченко.

📭