Крайня невістка• 17 марта 2024
Я зараз неймовірно щаслива до сліз, привітайте мене
3 роки зустрічалась з чоловіком, який мене не кохав і по його словам був зі мною ‚бо секс треба‘. Я його дуже любила і не требувала любові до себе, просто хотіла щоб він був поруч і все. Всі ці роки він любив свою колишню, яка його послала.
Терпіла байдужість і страждала, поки…
Не зустрічала чоловіка, який з перших днів знайомства огорнув мене коханням.
Тиждень тому я пішла від того і переїхала до теперішнього, який зробив мені пропозицію
І найголовніше, що я його кохаю! Сама кохаю. А до того була хвора прив‘язаність
Я така щаслива 😭😭😭
Терпіла байдужість і страждала, поки…
Я така щаслива 😭😭😭
Бочка порохУ• 17 марта 2024
Дивно, що ви така ’щаслива’ тут сидите
Мали б займатися іншим)
КондуктЕр тролейбуса• 17 марта 2024
Вітаю)
Така сама ситуація була. Тому дуже розумію)
Бажаю щасливого сімейного життя
Крайня невістка
• 17 марта 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Удалено администрацией...
У нас з другим стосунки півроку були, взагалі то. Про мого першого він не знав
Пластилин_Колец• 17 марта 2024
Ответ дляКрайня невістка
До слез прям, пиши исчо
Радостина• 17 марта 2024
Часто так быстро предложение всякие абъюзеры делают и кажеться вначале что это вообще идеальный мужчина.
Крайня невістка
• 17 марта 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Прикольно.а по сколько вам лет с мужчиной?
Мені 25, колишньому 38. Теперішньому 32
Пластилин_Колец• 17 марта 2024
Ответ дляВідірву та викину
Где можно купить ваши книги?
В оригинале только здесь можно почитать. Типография тираж не вывезет.
Я_канеша_извиняюсь• 17 марта 2024
Ой, няшна історія яка!
Скакала на двох одразу півроку і тут раз-два і в дамках
Крайня невістка
• 17 марта 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Удалено администрацией...
Не служанка• 17 марта 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Удалено администрацией...
Вы какая-то влюбчивая ворона. Любили 3 года одного, потом щёлк - и уже люблю другого...
Почитала, что еще и пол года изменяла ’любимому. Ну такое.
Тётушка Лошадь• 17 марта 2024
Ответ дляКрайня невістка
Удалено администрацией...
Ой не можу) така смішна і агресивна рокова жіночка)))
Кондуктор маршрутки• 17 марта 2024
Ответ дляКрайня невістка
Ничего себе...вы так любили первого что крутили с другим?
Крайня невістка
• 17 марта 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Саме так. Бо я хочу відчувати себе коханою
Слоник-тоник• 17 марта 2024
Ответ дляКрайня невістка
Поздравляю. Хорошо, что мозг включили и к нормальному мужчине ушли.
Тётушка Лошадь• 17 марта 2024
Ответ дляКрайня невістка
От це і треба лікувати) це ж ненормально, настільки бути залежною від будь якого чоловіка, гляне третій ви і в нього закохаєтесь
Я_и_моя_собака• 17 марта 2024
Ну недельки мало, напишите через годик хотя бы.
Сколько вы всего вместе?
Весняний Марафон• 18 марта 2024
Вам першого треба було через пів року також послати, як його колишня - він би і вас кохав. А так, вітаю 🌷
Хачапууури• 18 марта 2024
Ответ дляМій не такий
Прикольно, пісюна на пісюн перелізли
Аби тільки не працювати
Не завидуйте
фан L.O.S.T.• 18 марта 2024
А второго полюбили неделю назад? Первого тоже так быстро разлюбили? Что будете делать, если третий откажется лучше всех?
Всюди влазю• 18 марта 2024
Тільки прошу Вас не робіть дітей на емоціях, не спішіть гратися в сім´ю, придивіться спочатку, хоча б пів року.
Мені нагадує Ваша історія, схожий випадок, то я без суму на цю сім´ю не можу дивитися.
Жинси на дитину• 18 марта 2024
Ответ дляКрайня невістка
т.е. вы обоим изменяли и они, рогатые, не знали об этом?