Ласунка• 18 марта 2024
Харчування під час вагітності
Що краще їсти, а від чого варто відмовитись?
ДваДваВісім• 18 марта 2024
Организм сам решит,поверьте. Если от чего-то отвернёт,то вы себя заставить не сможете
Тішуся неперетішуся• 18 марта 2024
алкоголь, курение и наркотики точно не стоит) Остальное по желанию.
Указка• 18 марта 2024
Есть как и ели, после родов тоже! Ни в коем случае не сидеть на одной гречке и Марие! Нужно есть всего и по немногу!
Щастя-здоровля• 18 марта 2024
Якщо до вагітності жили на енергетиках, чипсах та ковбасах, то від цього варто відмовитися. А звичайне харчування не потребує ніякої корективи під час вагітності та годування груддю.
Княгиня пітьми• 18 марта 2024
Здорове харчування, щоб забезпечити себе і дитину всім необхідним. У мене був діабет вагітних, тому була на жорсткій дієті з початку другого триместру. Більше клітковини, т.я. часто у вагітних бувають закрепи