Лапка• 19 марта 2024
где подевались те кто лысел осенью?
Осенью была куча тем что девы лысеют. Искали суперсредства для спасения волос.
Когда я говорила что сезонная линька то - меня тыкали палочкой)
Хочу узнать как дела у лысых
ТАЗератти• 19 марта 2024
у мене був гормональний збій. волосся вже не випадає. але лисою був шанс бути
Лапка
• 19 марта 2024
Ответ дляЛюбительница
Пропила курс заліза, біотина. Росте
ничего не пила и результат тот же))
антенны торчат
Лапка
• 19 марта 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Вы прикукуренная
я знаю. и?
тема не про меня
Любимка-анонимка• 19 марта 2024
У мене раз на три-п´ять років восени волосся випадає жмутами, на вигляд капець як страшно, але я за довге життя уже звикла до такої особливості організму, нічого не роблю, ставлюся по-філософськи
Пустощі-веселощі• 19 марта 2024
Ответ дляТАЗератти
Как решили?
Мамина квіточка• 19 марта 2024
я бы хотела знать, что делать с торчащими волосками-антенками, которые и сильно далеко не растут и общий вид портят((
Лапка
• 19 марта 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
да. у меня тоже периодами. это пугает, но уже научена жизнью что это нормально)
Любимка-анонимка• 19 марта 2024
Ответ дляЛапка
Але от у мене не щороку. А як у вас?
Лапка
• 19 марта 2024
Ответ дляМамина квіточка
смириться. до мая будут торчать потом припадут)))
Лапка
• 19 марта 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Але от у мене не щороку. А як у вас?
раз в 4 года сильно, а каждую осень чуть интенсивней чем в другие сезоны
мистерЛяпсус• 19 марта 2024
З осені третину волосся втратила точно( Трихолог, обстеження, лікування… Поки, тенденції до покращення не помічаю. Не так інтенсивно, але волосся втрачається((( Без перебільшення, голова просвічується з усіх боків. Відписатись вам наступної осені?
Безсовісна кума• 19 марта 2024
Старый способ проверенный-ампулки плацент формула,на 3-й прекращается волосопад
Лапка
• 19 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
бывает и такое. надеюсь у вас все наладится
Любимка-анонимка• 19 марта 2024
Ответ дляЛапка
Зрозуміло
Ясно, що маркетологи не могли пройти мимо такої благодатної теми і парять дамам купу засобів, які, о чудо, помагають
мистерЛяпсус• 19 марта 2024
Ответ дляЛапка
Хочеться вірити
ТАЗератти• 19 марта 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Как решили?
почала налагоджувати грьобаний гормональний фон
Білий Лосик• 19 марта 2024
То добре, що у вас це лише сезонна лінька, ще весняну очікуйте
В мене колись наприкінці літа і аж до лютого випадало волосся, вже й до дерматологів ходила, бо помітно стало, що на тім´яній зоні якось не та густина. Порозводили руками,вітаміни назначили.
Десь в наступному році тільки попала до трихолога, ага+диффузне випадіння.
Шукати десь на постійну основу міноксиділ, купа аналізів і все інше.
Так й живу, волосся десь 4 частина від того, що було, залишилося.
І хз, від чого саме диффузне, з ага й так зрозуміло, що повільно, но впевнено прогресує.
Лапка
• 19 марта 2024
Ответ дляБілий Лосик
весной я только с антеннами борюсь, чтоб не торчали)
Лапка
• 19 марта 2024
Ответ дляОбижулька
Така не коректна назва. Але я вже звикла, що тут мало мислячих людей.
немного чувства юмора и жизнь заиграет новыми красками
Единорог_помог• 19 марта 2024
Ответ дляМамина квіточка
Вкладати, які ще є варіанти?
Обижулька• 19 марта 2024
Ответ дляЛапка
Це не гумор, це мало досвіду, мало мізків.
Любимка-анонимка• 19 марта 2024
Ответ дляБілий Лосик
Є така приказка в лікарів: думай про коня, коли чуєш стукіт копит, а не про зебру. Коли є якась проблема, то велика ймовірність, що це банальний кінь, а не екзотична зебра. Тому якщо болить голова, краще спершу до терапевта, а не одразу до професора нейрохірурга. У вашому випадку, це виявилася, на жаль, зебра. Але від цього зебри не стали траплятися в нас частіше за коней. Успіхів в лікуванні