Даксо• 19 марта 2024

Бєлгород та Сумщина: Аналіз інформаційної війни

Олена Монова на FB

’Дуже цікаву штуку помітила зараз.

А саме масований набіг в коментарі дивних людей з однаковою тезою: «шо ви ото радієте Бєлгороду, там одна показуха імені Буданова, а через це Суми потерпають». Далі все за канонами жанру — «от краще б…», і варіації на тему, як саме було б краще, у виконанні диванних полководців.

Влетіли, як по команді, цілим натовпом.
З логіки оцих з усіх боків достойних громадян, нам не треба топити чорноморський флот і кошмарити Крим, бо звідти летить на Одесу. Нам треба вшитись з Лівого берега Херсонщини, щоб не летіло на Херсон. Не чіпати Бєлгород, бо Харків і Суми.

А що нам ще не треба робити, достойники? Може взагалі не чинити спротив, аби хуйло не злостилось? Лягти і замріяно дивитись у небо.

Я не бачу нікого, крім росіян, кому була б вигідною саме така постановка питання. Не смикайтесь, українці. Не сердіть пиню. Не робіть різких рухів. Тихо будьте. І все закінчиться швидко. Так?

Хє... ви вгадали.’
rybka21• 19 марта 2024
Ответ дляkostyanych
Да, конечно, выж не из Сумщины.
ми в спокійному безпечному Харкові

Cvet_ОК• 19 марта 2024
Ответ дляBransoletka
Так, Путін про це вчора відкрито говорив. ’Санітарна зона на кордоні з Росією ’
санітарною зоною стане вся росія
Bransoletka• 19 марта 2024
Ответ дляCvet_ОК
санітарною зоною стане вся росія
Ви самі вірите в те, що написали?
Катруська• 19 марта 2024
Ответ дляkostyanych
Да, конечно, выж не из Сумщины.
Нет, я с Харькова, на который уже 2 года летит регулярно.
LudaSHS• 19 марта 2024
Ответ дляrybka21
ми в спокійному безпечному Харкові
Хоч би скоріш дістали ті кляті с-300. Той аеродром. Щоб було чим
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Вы лучше военных знаете что и когда делать РДК?)))
НЕ В ОБИДУ. Почему Вы не в армии и не планируете операции против москалей и не убиваете их лично?
Немного не мое направление сейчас.

Всего- лишь один из звеньев- кто обеспечивает тыл. Энергетика.
Область.
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляКатруська
Сочувствую.
Держитесь и берегите себя.
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляrybka21
ми в спокійному безпечному Харкові
Сочувствую и вам. Берегите себя.
rybka21• 19 марта 2024
Ответ дляkostyanych
Сочувствую и вам. Берегите себя.
ну ви ж написали ’ви не з Сумщини’ в розумінні - ми не можемо зрозуміти сумчан? бо десь сидимо за кордоном чи як

Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляCvet_ОК
санітарною зоною стане вся росія
Красивые лозунги.
Пока НАТО очкует- мы отгребаем. Увы.
rybka21• 19 марта 2024
Ответ дляLudaSHS
їбучій строітєль
Natal_ka91• 19 марта 2024
Ответ дляДаксо
Зазвичай такі тільки на форумі жаліють ’людей із Сумщини’ і на цьому все закінчується. А щоб якусь копійку скинути чи речі віддати постраждалим - то починається ’я чєлавєк малєнькій’
Не судіть всіх по собі.)
il-mari• 19 марта 2024
Ответ дляLudaSHS
а наши не достают туда7
musilda• 19 марта 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Всі люди, у яких є хоч якісь аналітичні здібності розуміють, що тільки сила, страх можуть зупинити росію. Вся ця конспірологія - «вони нам мстять за белгород» викликає запитання до рівня розвитку людей, які її несуть в маси.
Например,чем их можно напугать ? По мне , как раз таки это отсутствие аналитики ,это заведомо проигрышая позиция
Катруська• 19 марта 2024
Ответ дляkostyanych
Красивые лозунги.
Пока НАТО очкует- мы отгребаем. Увы.
Вот в ваших постах виноваты все - НАТО, Киев, РДК, военное командование... Но не кацапы. Кацапов спровоцировали
Стрекоза любви• 19 марта 2024
Ответ дляmusilda
Чим ми можемо «напугать» кого?
rybka21• 19 марта 2024
Ответ дляil-mari
а наши не достают туда7
ні
Ирина-bbd0• 19 марта 2024
Ответ дляkostyanych
Немного не мое направление сейчас.

Область.
Жаль
Такой специалист пригодился бы
Но не будем отчаиваться.может СБУ и тут рекрутингом занимается и у Вас будет прекрасный шанс проявить себя в деле!
rybka21• 19 марта 2024
хто це мій таємний шанувальник?
в обличчя сказати сцикотно?

AnnaOst• 19 марта 2024
Ответ дляmari_klim
+++ угу, треба було і в Маріуполь одразу впустити, да і що уж там, одразу в Київ. І все, як кацапи триндять: треба було потерпіти і тоді б не стреляли зовсім Вже в Крим впустили без супротиву
Ви про Маріуполь поговоріть з маріупольцями, з проукраїнськи налаштованими, з тими хто на Україну виїхав. Не з ждунами. І так, той факт що не евакуювали Маріуполь це злочин, який не можливо виправдати нічим, бо це тактика живого щита як вона є
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляКатруська
Кацапы - ушлепки и убийцы однозначно. Я своим детям ненависть к ним уже привил.

Есть такое как причинно- следственная связь.

Давайте не будем разводить демагогию...
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Жаль
Такой специалист пригодился бы
Отлично. Сразу на понт и угрозы. Интересно, что ж я такого противозаконного или секретного написал, что сразу СБУ? Правду что творится в приграничье?) серьезно?))
Катруська• 19 марта 2024
Ответ дляkostyanych

Давайте не будем разводить демагогию...
Так кацапы обстреливают Сумщину потому что их РДК спровоцировал? Или потому что они убийцы и ушлепки?
LudaSHS• 19 марта 2024
Ответ дляil-mari
а наши не достают туда7
Достают , судя по видео с Белгорода.
Аэродром их с этими установками в черте Белгорода. Одна из точек. Именно те бахи и есть Их пво по нашим ракетам.
С -300 это и их пво, и установка ,что обстреливает нас.
Там дальность 30-70 км, для Харькова они беда беда , сбить с-300 нереально, баллистическая траектория, близость долета, сбивать может близко поставленный Патриот или Самп
автор Даксо • 19 марта 2024
Ответ дляКатруська
Всім адекватним очевидно, що останнє. Кацапів провокує сам факт існування України.
rybka21• 19 марта 2024
Ответ дляkostyanych

Давайте не будем разводить демагогию...
то вони ушльопки та вбивці, приміром, на Харківщині, Херсонщині, Запоріжжі. а на Сумщині їх провокують. так чи ні?
Ирина-bbd0• 19 марта 2024
Ответ дляkostyanych
Пфффф)))))какие угрозы?))))
Сожаление.что такие кадры в тылу прозябают
rybka21• 19 марта 2024
Ответ дляLudaSHS
Достают , судя по видео с Белгорода.
до строітєля нема чим дістати
в них там пускові
LudaSHS• 19 марта 2024
Ответ дляrybka21
ні
Чем? Рсзо? И подобное, Да

Но чтото ж летит, видео с белгорода постится. Не все э наши дроны.
Катруська• 19 марта 2024
Ответ дляLudaSHS
Достают , судя по видео с Белгорода.
Как я поняла, установки стоят на Строителе, это за блягородом. А их ПВО стоит в блягороде. Поэтому обломки летят на засраные головы блягородцев, а до строителя не долетают.