Олена Монова на FB
’Дуже цікаву штуку помітила зараз.
А саме масований набіг в коментарі дивних людей з однаковою тезою: «шо ви ото радієте Бєлгороду, там одна показуха імені Буданова, а через це Суми потерпають». Далі все за канонами жанру — «от краще б…», і варіації на тему, як саме було б краще, у виконанні диванних полководців.
Влетіли, як по команді, цілим натовпом.
З логіки оцих з усіх боків достойних громадян, нам не треба топити чорноморський флот і кошмарити Крим, бо звідти летить на Одесу. Нам треба вшитись з Лівого берега Херсонщини, щоб не летіло на Херсон. Не чіпати Бєлгород, бо Харків і Суми.
А що нам ще не треба робити, достойники? Може взагалі не чинити спротив, аби хуйло не злостилось? Лягти і замріяно дивитись у небо.
Я не бачу нікого, крім росіян, кому була б вигідною саме така постановка питання. Не смикайтесь, українці. Не сердіть пиню. Не робіть різких рухів. Тихо будьте. І все закінчиться швидко. Так?
Хє... ви вгадали.’
’Дуже цікаву штуку помітила зараз.
Влетіли, як по команді, цілим натовпом.
Хє... ви вгадали.’
Bransoletka• 19 марта 2024
Ответ дляCvet_ОК
санітарною зоною стане вся росія
Ви самі вірите в те, що написали?
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Вы лучше военных знаете что и когда делать РДК?)))
НЕ В ОБИДУ. Почему Вы не в армии и не планируете операции против москалей и не убиваете их лично?
Немного не мое направление сейчас.
Всего- лишь один из звеньев- кто обеспечивает тыл. Энергетика.
Область.
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляКатруська
Нет, я с Харькова, на который уже 2 года летит регулярно.
Сочувствую.
Держитесь и берегите себя.
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляrybka21
ми в спокійному безпечному Харкові
Сочувствую и вам. Берегите себя.
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляCvet_ОК
санітарною зоною стане вся росія
Красивые лозунги.
Пока НАТО очкует- мы отгребаем. Увы.
Natal_ka91• 19 марта 2024
Ответ дляДаксо
Зазвичай такі тільки на форумі жаліють ’людей із Сумщини’ і на цьому все закінчується. А щоб якусь копійку скинути чи речі віддати постраждалим - то починається ’я чєлавєк малєнькій’
Не судіть всіх по собі.)
Ответ дляСтрекоза любви
Всі люди, у яких є хоч якісь аналітичні здібності розуміють, що тільки сила, страх можуть зупинити росію. Вся ця конспірологія - «вони нам мстять за белгород» викликає запитання до рівня розвитку людей, які її несуть в маси.
Например,чем их можно напугать ? По мне , как раз таки это отсутствие аналитики ,это заведомо проигрышая позиция
Стрекоза любви• 19 марта 2024
Ответ дляmusilda
Чим ми можемо «напугать» кого?
Ирина-bbd0• 19 марта 2024
Ответ дляkostyanych
Немного не мое направление сейчас.
Область.
Жаль
Такой специалист пригодился бы
Но не будем отчаиваться.может СБУ и тут рекрутингом занимается и у Вас будет прекрасный шанс проявить себя в деле!
Такой специалист пригодился бы
Ответ дляmari_klim
+++ угу, треба було і в Маріуполь одразу впустити, да і що уж там, одразу в Київ. І все, як кацапи триндять: треба було потерпіти і тоді б не стреляли зовсім
Вже в Крим впустили без супротиву
Ви про Маріуполь поговоріть з маріупольцями, з проукраїнськи налаштованими, з тими хто на Україну виїхав. Не з ждунами. І так, той факт що не евакуювали Маріуполь це злочин, який не можливо виправдати нічим, бо це тактика живого щита як вона є
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляКатруська
Вот в ваших постах виноваты все - НАТО, Киев, РДК, военное командование... Но не кацапы. Кацапов спровоцировали
Кацапы - ушлепки и убийцы однозначно. Я своим детям ненависть к ним уже привил.
Есть такое как причинно- следственная связь.
Давайте не будем разводить демагогию...
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Жаль
Такой специалист пригодился бы
Отлично. Сразу на понт и угрозы. Интересно, что ж я такого противозаконного или секретного написал, что сразу СБУ? Правду что творится в приграничье?) серьезно?))
Ответ дляkostyanych
Давайте не будем разводить демагогию...
Так кацапы обстреливают Сумщину потому что их РДК спровоцировал? Или потому что они убийцы и ушлепки?
Ответ дляil-mari
а наши не достают туда7
Достают , судя по видео с Белгорода.
Аэродром их с этими установками в черте Белгорода. Одна из точек. Именно те бахи и есть Их пво по нашим ракетам.
С -300 это и их пво, и установка ,что обстреливает нас.
Там дальность 30-70 км, для Харькова они беда беда , сбить с-300 нереально, баллистическая траектория, близость долета, сбивать может близко поставленный Патриот или Самп
Ответ дляkostyanych
Давайте не будем разводить демагогию...
то вони ушльопки та вбивці, приміром, на Харківщині, Херсонщині, Запоріжжі. а на Сумщині їх провокують. так чи ні?
Ирина-bbd0• 19 марта 2024
Ответ дляkostyanych
Пфффф)))))какие угрозы?))))
Сожаление.что такие кадры в тылу прозябают
Ответ дляLudaSHS
Достают , судя по видео с Белгорода.
до строітєля нема чим дістати
в них там пускові
Ответ дляLudaSHS
Достают , судя по видео с Белгорода.
Как я поняла, установки стоят на Строителе, это за блягородом. А их ПВО стоит в блягороде. Поэтому обломки летят на засраные головы блягородцев, а до строителя не долетают.