Доброго дня! Підкажіть будь ласка, хто мешкає зараз у Польщі з дітьми. Вимушені виїхати з донькою до Польщі, а з чого починати не знаю? Чи є якась допомога зараз ? Як це оформити? Дякую.
anna_anna1234• 19 марта 2024
на детей выплата в месяц 800 злот и все
и вроде еще была выплата 300 злот одноразово
если ребенку до 3х лет там тоже + 500 злот вроде платят
больше никаких
Ответ дляanna_anna1234
на детей выплата в месяц 800 злот и все
больше никаких
Дякую
anna_anna1234• 19 марта 2024
Ответ дляНаталья-7bdf
Дякую
Когда вы приедите
Идете в Ужонд, рещестрируете песель и статус укр
идете в банк Польский и открываете там счет
потом регаетесь тут: zus.pl
и вносите туда номер своего счета с банка и делаете заявку на выплаты на ребенка и вам потом приходят деньги
потом регаетесь тут: zus.pl
Ответ дляflamirka
Іноді бачу оголошення про житло за програмою 40+ на перші 120 днів
У мене у Польщі були батьки, виїхали коли почалася війна, та я один раз у тому році приїздила до них на тиждень, коли батько потрапив у лікарню, так от тепер я не потрапляю під цю програму, бо за час військових дій вже перетинала кордон, хоч і нічого не оформлювала. Може комусь буде у нагоді ця інформація.
Ответ дляanna_anna1234
Когда вы приедите
потом регаетесь тут: zus.pl
Дуже дякую Вам.
Saintpaulia• 19 марта 2024
Дітям ще є кожного року на школу одноразова ніби, але вона з початку шкільного року. Ще врахуйте, що наразі все це діє до 30 червня цього року, далі можуть бути зміни, кажуть, що можуть зняти все, включно з медичним страхуванням, як буде ніхто точно не знає
800 злотих на дитину і ще начебто 300 злотих на кожного один раз.
Є ще программа допомоги під назвою 40+
По цій програмі ви можете жити безкоштовно в поляків 120 днів, але це рахується з дати оформлення захисту, тобто якщо ви тою програмою не скористаєтесь в перші місяці, то вже потім не зможете зовсім.
Полякам за те що вони вас приймають у себе дать 40 злотих на день на кожну людину, вони з тих грошей ще повинні вам щось на харчі давати, або годувати вас. І майте на увазі, що вони не мають права брати з вас оплату комуналки, чи вимушувати ім якось допомогати, бо багатьох наших так обманювали, бо вони не знали всіх умов тоі програми. Ви можете зайти на польский olx и там вбити ´40+´ в пошук і знайти так житло заздалегідь. Будье обережні і хай щастить!
(таксі замовляйте тільки через аппки, не сідайте до бомбіл, які стоять у дороги, особливо в Варшаві)
Є ще программа допомоги під назвою 40+
Ответ дляolgaraat
Є ще программа допомоги під назвою 40+
Велике дякую Вам.