begovelik• 19 марта 2024

Кто в Польше, как планируете проводить завтрашний день?

20 березня у Польщі пройдуть понад 580 протестів польських аграріїв, у яких візьмуть участь близько 70 тисяч людей. Про це у вівторок, 19 лютого, повідомили польські правоохоронці та заявили, що готуються до страйків.

По всій Польщі очікуються значні затори на дорогах через оголошений загальнонаціональний страйк фермерів, повідомляє видання RFM24
mamaМия• 19 марта 2024
Сидять наші біженки і мовчать в тряпочку…. Прикро
автор begovelik • 19 марта 2024
Ответ дляmamaМия
А що вони зроблять здоровенним польським лобам на тракторах?
_Olka_• 19 марта 2024
Ответ дляbegovelik
.
mamaМия• 19 марта 2024
Ответ дляbegovelik
З плакатом постояти складно?
Love_Love_Love_• 19 марта 2024
Ответ дляmamaМия
Ну ви ж теж сидите і мовчите в тояпочку
mamaМия• 19 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну ви ж теж сидите і мовчите в тояпочку
Принаймі я вдома і мій чоловік на фронті.
Love_Love_Love_• 19 марта 2024
Ответ дляmamaМия
І вас все влаштовує у вас вдома?
та самая• 19 марта 2024
Ответ дляmamaМия
З плакатом постояти складно?
Щось я не бачу вас страйкуючою біля верховної ради з питань українців, чи вас все влаштовує в нашій країні?
mamaМия• 19 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І вас все влаштовує у вас вдома?
Війна не влаштовує, тому чоловік добровольцем пішов, я виховую наших трьох дітей, працюю і плачу податки. Волонтерю коли є вільний час. Є ще питання?
mamaМия• 19 марта 2024
Ответ длята самая
Мене ВСЕ влаштовує, окрім війни
Love_Love_Love_• 19 марта 2024
Ответ дляmamaМия
Є, чому ви вчите інших як їм жити і що їм робити? У вас однієї діти і чоловік воює?
mamaМия• 19 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Тому що це форум і тут таке дозволено. Дзвонити і вмовляти я вас не буду.
Love_Love_Love_• 19 марта 2024
Ответ дляmamaМия
Тому і чужими руками жар не варто загрібати
kabatosa• 19 марта 2024
Ответ дляmamaМия
А що вони скажуть?, 90+% нашого понавиїхавшого показали себе по всій Європі бидлом яке вже бачити ніхто не хоче, але ж і задихатися закони не дають, хоч якось натякають
kabatosa• 19 марта 2024
Ответ дляmamaМия
З плакатом постояти складно?
Яким цікаво?
Love_Love_Love_• 19 марта 2024
Ответ дляkabatosa
Може то конкретно ви себе так показали? І мова про вас?
mamaМия• 19 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я його завжди гребу своїми, повірте. Але я теж перші місяці була біженкою. Ми і фури вантажили з гуманітаркою, і листівки в карфурі роздавали і кожний тиждень виходили на мітинг. І це не складно, особливо вийти на разову акцію
та самая• 19 марта 2024
Ответ дляmamaМия
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 19 марта 2024
Ответ дляmamaМия
Ви така одна єдина, у вас одної є діти і вас одну все влаштовує, а уявіть їх теж?
mamaМия• 19 марта 2024
Ответ длята самая
Удалено администрацией...
Я поверталася додому. І поверталася я з Франції, а не з Польщі. І у Франції ми не мовчали, антивоєнні акції були практично кожний тиждень
WomAnn• 19 марта 2024
Ответ дляmamaМия
А ви брали участь в страйках проти того що творить нашла влада? Чи може щось організували?
чаревна• 19 марта 2024
Ответ дляmamaМия
Приберегите бисер
WomAnn• 19 марта 2024
Ответ дляmamaМия
Мене ВСЕ влаштовує, окрім війни
Ви серйозно? Прикро
Love_Love_Love_• 19 марта 2024
Ответ дляmamaМия
І чому ви це покинули?
WomAnn• 19 марта 2024
Ответ дляmamaМия
Їх теж все влаштовує, як і вас в нашій Україні
WomAnn• 19 марта 2024
Ответ дляmamaМия
І що, що ви вдома? Я теж вдома, не вважаю себе кращою за жінку з Бахмута, яка в Польші. Вам корона не тисне?
WomAnn• 19 марта 2024
Ответ дляmamaМия
А чому і на яких підставах ви зніцінили інших жінок? Я не прочитала у вас особливих досягнень. І не треба про чоловіка, то він, а то ви. Ви ж про жінок біженок написали. До речі, у багатьох чоловіки також служать
mamaМия• 19 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І чому ви це покинули?
А я десь писала, що покинула?
Припиняю відписуватися, у кожного своя правда і воля
WomAnn• 19 марта 2024
Ответ дляmamaМия
Краще б ви виїхали. Не хочеться мати таких співвітчизників, які баламутять воду та знецінюють своїх же
Love_Love_Love_• 19 марта 2024
Ответ дляWomAnn
Теж мене вивела дуже