БолеИменее• 20 марта 2024
Як відновити державний акт на землю? Скільки по часу може зайняти?
Леді Душка• 20 марта 2024
1. Звернутись в сільську або міську раду, де було перше рішення про дозвіл на виготовлення ДА
2. Держегеокадастр.
БолеИменее
• 20 марта 2024
Ответ дляЛеді Душка
2. Держегеокадастр.
Сільська рада має видати, якийсь документ? Бо староста каже, щоб відразу звертались у держгеокадастр.
Леді Душка• 20 марта 2024
Ответ дляБолеИменее
відомості Держгеокадастр не завжди надає, у старости ця інформація має бути 100%.
Якщо це спадкова справа, то нехай нотаріус надасть запит їм. Можете і Ви звернутись самостійно, але обов´язково у письмовому вигляді.