Забрала і не сказала• 21 марта 2024

Хто колов ботокс під пахвами ?

Це допомагає позбавитися запаху поту ? У мене активного виділення поту немає, але запах на речах постійно з’являється. Думаю вколоти ботокс .
Семенівни сусідка• 21 марта 2024
Запах из-за размножения бактерий
автор Забрала і не сказала • 21 марта 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Запах из-за размножения бактерий
Що ж робити?
Ответ дляСеменівни сусідка
Запах из-за размножения бактерий
Про гігієну і дезодорант знаю , але це не допомагає
Семенівни сусідка• 21 марта 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Що ж робити?
Мыться чаще как минимум, подбирать дезодоранты и стирать часто одежду
наКоблучках• 21 марта 2024
Такая же проблема. Выхожу с ванной уже с запахом
Ответ дляСеменівни сусідка
Не працює, навіть в ендокринолога була і тд . Нічого не допомагає. Тому зараз цікавить саме ботокс , остання надія.
Кидстаффовна• 21 марта 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ну то робіть. Він блокує потовиділення, тож і запаху ніде буде взятися. Це вихід!
Леди_в_ночи• 21 марта 2024
Я колола
На півроку вистачило
Літо осінь
Приїду в Україну ось знову піду вколю
Зліпок ступні• 21 марта 2024
Ботокс снижает интенсивное потоотделение, а не борется с запахом
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я колола
На півроку вистачило
Літо осінь
Приїду в Україну ось знову піду вколю
Запах поту зник?
Леди_в_ночи• 21 марта 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Запах поту зник?
Так
Сухо хоч літо норм прожила
Козяка-маляка• 21 марта 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Про брюса ли почитайте. Тоже колов ботокс,и все пишло в голову. Отек мозга
Жидкость из организма должна выходить. А вы ее ботоксом будете блокировать🤦‍♀️
Тішуся неперетішуся• 21 марта 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
В баню систематично походити . Очистити лімфатичну систему
Тішуся неперетішуся• 21 марта 2024
Ответ дляКидстаффовна
Самовільно порушувати роботу лімфатичної системи?
Идууу--уууу блин• 21 марта 2024
после родов вторых появился активный запах пота , подбирала дезодоранты Очень подошел Виши с красной крышкой , хорошо держит и запаха нет теперь активного ( если что душ утром и вечером )
Аноним_1857• 21 марта 2024
Хороший дезодорант и сверху на высохший дезодорант - детская присыпка

Nivea Derma Dry Control
https://www.notino.ua/nivea/derma-dry-control-kulk...
Джавеліна• 21 марта 2024
Тот же эффект будет от цинковой мази
Рассказница• 21 марта 2024
Дуже дієво душ.після висихання звичайна сода.спробуйте.залишитесь задоволені
Тішуся неперетішуся• 21 марта 2024
Ответ дляДжавеліна
Тот же эффект будет от цинковой мази
Цинк є в складниках сухих дезодорантів. Ще знайома хвалить квасці з аптеки
Тішуся неперетішуся• 21 марта 2024
Ответ дляКозяка-маляка
То ж не проста рідина, а рідина відпрацьоване лімфатичною системою(каналізацією організму) .